Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії - 11 Грудня 2014 - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Середа, 07.12.2016, 22:11
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Шановні колеги! Семінар вчителів початкових класів (1 клас) 07 грудня 2016 року на базі Помічнянської ЗШ №1 відбудеться онлайн
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 98
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 71
Форма входу
Погода
Головна » 2014 » Грудень » 11 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
11:59
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

   29 листопада 2014 року на базі Добровеличківського НВК №2 та Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади  з хімії для учнів 7-11 класів.

Результати олімпіади:

7 клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

Школа

Бали

І

Вовченко Артем

Помічнянська ЗШ №2

72

ІІ

Кудінова Любов

Добровеличківська ЗШ №1

62

ІІІ

Затуливітер Оксана

Червонополянська НВК

46

 

Загребельний Вадим

Тишківська ЗШ №1

45

 

Євпак Вікторія

Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.

41,5

 

Тарануха Ярослав

Липнязька ЗШ №1

38,5

 

Степаненко Юлія

Добровеличківська школа-інтернат

37,5

 

Таляр Віта

Гнатівська ЗШ

35

 

Салагар Руслан

Помічнянська ЗШ№3

25

 

Стромило Дарина

Тишківська ЗШ №2

24

 

Тупчієнко Святослав

Добровеличківська школа-інтернат

23,5

 

Бойченко Данило

Помічнянська ЗШ №3

23,5

 

Чухланцев Владислав

Добровеличківський НВК №2

21

 

8 клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

Школа

Бали

І

Гульдас Артем

Помічнянська ЗШ №2

31,5

ІІ

Лисич Анастасія

Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.

30

ІІІ

Ярмошенко Владислав

Олексіївська ЗШ

27

 

Середа Владислав

Помічнянська ЗШ №3

26

 

Осадча Аліна

Помічнянська ЗШ №3

24,5

 

Мороз Владислав

Тишківська ЗШ №1

24

 

Мниха Лариса

Гнатівська ЗШ

18.5

 

Вершута Оксана

Добровеличківський НВК №2

15,5

 

Пантєлєєв Назар

Добровеличківський НВК №2

13

 

Штельмашук Олександр

Добровеличківська ЗШ №1

11

 

9 клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

Школа

Бали

І

Пойченко Олександр

Помічнянська ЗШ №3

44,5

ІІ

Мишолов Анастасія

Помічнянська ЗШ №1

36,5

ІІІ

Огнарьова Софія

Добровеличківський НВК №2

36

 

Шишло Ольга

Пом ічнянська ЗШ №2

35

 

Тищенко Лілія

Добровеличківська ЗШ №1

34,5

 

Мамалига Андрій

Помічнянська ЗШ №3

31

  Боярко Ігор Тишківка №1 27

 

Кондратюк Володимир

Олексіївська ЗШ

24

 

Нікітіна Дар’я

Тернівський НВК

18,5

 

Коваленко Анастасія

Гнатівська ЗШ

18,5

 

10 клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

Школа

Бали

ІІІ

Денисенко Каріна

Помічнянська ЗШ №3

28

 

Ванельчук Дарія

Помічнянська ЗШ №2

27

 

Іщенко Ганна

Помічнянська ЗШ №1

26,5

 

Мельник Анжеліка

Гнатівська ЗШ

25,5

 

Рябовол Жанна

Липнязька ЗШ №1

21,5

 

11 клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

Школа

Бали

І

Хараїм Валерія

Помічнянська ЗШ №3

41

ІІ

Бондаренко Марія

Добровеличківська ЗШ №1

37

ІІІ

Колбасіна Анастасія

Добровеличківський НВК №2

29,5

 

Мартовіцький Владислав

Липнязька ЗШ №1

26

 

Михайляк Анастасія

Перчунівська ЗШ

21,5

 

Головіна Яна

Липнязька ЗШ №1

19,5

Переглядів: 293 | Додав: LavrenyukVV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Корисні посилання
Архів записів