П`ятниця, 28.04.2017, 23:47
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 100
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » 2014 » Листопад » 17 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії для учнів 8-11 класів
14:57
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії для учнів 8-11 класів

   9 листопада 2014 року на базі Добровеличківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №1 та Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади  з історії для учнів 8-11 класів.

Результати олімпіади:

8 клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

школа

бали

І

Сульженко Сергій

Дружелюбівський НВК

55

ІІ

Журавель Валентина

Липнязька ЗШ №1

36

ІІІ

Горбатюк Богдан

Добровеличківська ЗШ №1

34,5

 

Ільченко Олександр

Помічнянська ЗШ №1

18,5

 

Ярмошенко Владислав

Олексіївська ЗШ

9

 

Короленко Ольга

Тишківська ЗШ №1

8

 

Нестер Ірина

Перчунівська ЗШ

7

 

Кравчук Микола

Помічнянська ЗШ №3

5

 

Самелюк Вікторія

Добровеличківський НВК №2

3

 

Попов Владислав

Помічнянська ЗШ №2

2

 

9 клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

школа

бали

І

Бірзул Вероніка

Помічнянська ЗШ №1

49

ІІ

Кобзар Дмитро

Помічнянська ЗШ№3

32,5

ІІІ

Осорін Іван

Помічнянська Зш №1

31

 

Коваленко Анастасія

Гнатівська ЗШ

15

 

Мельник Анжеліка

Гнатівська ЗШ

15

 

Завалко Владислав

Тишківська ЗШ№1

10,5

 

Коваленко Андрій

Добровеличківський НВК №2

9

 

Новожилова Зоряна

Перчунівська ЗШ

8

 

Тарасенко Анна

Олексіївська ЗШ

7,5

 

Ткаліч Вікторія

Липнязька ЗШ №1

7

 

Халявко Володимир

Помічнянська ЗШ №2

7

 

Завалко Дмитро

Тишківська ЗШ №2

5,5

 

Бурага Віталій

Помічнянська ЗШ №2

5

 

10  клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

школа

бали

І

Юденко Олександр

Дружелюбівський НВК

79

ІІ

Плигін Олександр

Помічнянська ЗШ№3

33

ІІІ

Баришніков Михайло

Помічнянська ЗШ№1

31

 

Бражка Владислав

Добровеличківська ЗШ №1

23,5

 

Шафорост Анна

Липнязька ЗШ №1

23

 

Резанова Вікторія

Червонополянський НВК

13,5

 

Сюсель Олег

Помічнянська ЗШ №1

12

 

Причепа Віра

Перчунівська ЗШ

12

 

Голубєв Дмитро

Добровеличківський НВК №2

9,5

 

Ванельчук Дарія

Помічнянська ЗШ №2

8

 

Сенчук Олександр

Тишківська ЗШ №2

8

 

Пустовіт Анастасія

Піщанобрідський ліцей

7

 

Мазур Вадим

Олександрівська ЗШ

6

 

11 клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

школа

бали

І

Шендерук  Роман

Помічнянська ЗШ №1

42

ІІ

Онищенко Іван

Добровеличківська ЗШ №1

33

ІІІ

Мінченко Ярослав

Олександрівська ЗШ

28

 

Науменко Юлія

Добровеличківський НВК№2

19,5

 

Хараїм Валерія

Помічнянська ЗШ №3

19,5

 

Гомон Тетяна

Добровеличківська школа-інтернат

19

 

Науменко Світлана

Липнязька ЗШ№1

15,5

 

Зінченко Людмила

Липнязька ЗШ №2

10

 

Боровик Аліна

Тишківська ЗШ №2

9

 

Ковтун Анастасія

Пом ічнянська ЗШ №2

6

 

Трибой Руслан

Помічнянська ЗШ №1

4,5

 

Мовчан Сергій

Добровеличківська школа-інтернат

3,5

Переглядів: 373 | Додав: LavrenyukVV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Корисні посилання
Архів записів