П`ятниця, 28.04.2017, 23:46
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 100
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » 2014 » Грудень » 1 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики для учнів 7-11 класів
16:36
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики для учнів 7-11 класів

   22 листопада 2014 року на базі Добровеличківської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №1 та Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики для учнів 7-11 класів.

Результати олімпіади:

7 клас

№ з/п

П. І. Б. учасника

Школа

Бали

Місце

1

Аркан Олександра Віталіївна

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

11,5

І

2

Кудіна Любов Вікторівна

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

9

ІІ

3

Степаненко Юлія Олександрівна

Добровеличківська спеціалізована ЗШ-інтернат

7,5

ІІІ

4

Вовченко Артем Євгенійович

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2

6,5

 

5

Каркуша Дмитро Андрійович

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

4,5

 

6

Зефірова Юлія Олександрівна

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

4,5

 

7

Євпак Вікторія

Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.

3,5

 

8

Салагор Роман Миколайович

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

2,5

 

9

Євпак Владислав Вікторович

 

Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.

2,5

 

10

Рибчинський Володимир Вікторович

Новолутківський НВК

2

 

11

Поліщук Еліна Іванівна

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

1,5

 

12

Гоменюк Олександр Олександрович

Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст.

1

 

 

8 клас

№ з/п

П. І. Б. учасника

Школа

Бали

Місце

1

Ткаченко Павло Вадимович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ст. №1

9,5

ІІ

2

Осадча Аліна Олегівна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ст. №3

8

ІІІ

3

Дудник Вікторія Миколаївна

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

7

 

4

Пономаренко Ольга Олександрівна

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

5,5

 

5

Сівак Назара Геннадійовича

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ст. №2

4,5

 

6

Самелюк Вікторія Олександрівна

Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»

3

 

 

9 клас

№ з/п

П. І. Б. учасника

Школа

Бали

Місце

1

Шевченко Валентина В‘ячеславівна

Липнязька ЗШ

І-ІІІ ст. №1

12,5

І

2

Мамалига Андрій Сергійович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ст. №3

12

ІІ

3

Осокін Іван Олександрович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ст. №1

11,5

ІІІ

4

Нікітіна Дар’я Олександрівна

Тернівський НВК

7

 

5

Поліщук Богдан Миколайович

Гаївський НВК

6,5

 

6

Шишло Ольга Володимирівна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ст. №2

4,5

 

7

Огнарьова Софія Віталіївна

Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія »

4

 

8

Пойченко олександр Петрович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ст. №3

4

 

9

Боярко Ігор В’ячеславович

Тишківська ЗШ

І-ІІІ ст. №1

3

 

10

Щукіна Дарія Анатоліївна

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

1,5

 

 

10 клас

№ з/п

П. І. Б. учасника

Школа

Бали

Місце

1

Плигін Олександр Вікторович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ст. №3

7

 

2

Соловйов Олексій Сергійович

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

6,5

 

3

Білий Костянтин Миколайович

Добровеличківська спеціалізована

ЗШ-інтернат І-ІІІ ст.

6,5

 

4

Блохін Геннадій Миколайович

Добровеличківська спеціалізована

ЗШ-інтернат І-ІІІ ст.

6

 

5

Денисенко Каріна Сергіївна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ст. №3

5,5

 

6

Іщенко Ганна Валеріївна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ст. №1

3,5

 

7

Суліма Анастасія Дмитрівна

Липнязька ЗШ

І-ІІІ ст. №2

3

 

8

Паламарчук Артем Олександрович

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

2,5

 

9

Ванельсук Дарія  Віталіївна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ст. №2

2

 

 

11 клас

№ з/п

П. І. Б. учасника

Школа

Бали

Місце

1

Мниха Ігор Вікторович

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

9

ІІІ

2

Чумаченко Владислав Юрійович

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

6

 

3

Філімонов Віталій Вікторович

Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»

5

 

4

Хараїм Валерія Миколаївна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ст. №3

4,5

 

5

Поляков Сергій Володимирович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ст. №1

4

 

6

Сотула Олександра Сергіївна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ст. №3

4

 

7

Науменко Світлана Олегівна

Липнязька ЗШ

І-ІІІ ст. №1

4

 

8

Колбасіна Анастасія

Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»

3

 

9

Бондаренко Ігор Юрійович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ст. №2

1

 

Переглядів: 489 | Додав: LavrenyukVV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Корисні посилання
Архів записів