Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології для учнів 8-11 класів - 19 Листопада 2014 - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
П`ятниця, 09.12.2016, 02:02
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 98
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 71
Форма входу
Погода
Головна » 2014 » Листопад » 19 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології для учнів 8-11 класів
13:53
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології для учнів 8-11 класів

   15 листопада 2014 року на базі Добровеличківського НВК №2 та Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади  з біології  для   учнів   8-11 класів.

Результати олімпіади:

8 клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

школа

бали

І

Ярмошенко Владислав

Олексіївська ЗШ

20

ІІ

Цоток Юлія

Липнязька ЗШ №1

19

ІІІ

Врадій Тетяна

Добровеличківська ЗШ №1

18

 

Середа Владислав

Помічнянська ЗШ №3

17

 

Аврашова Антоніна

Червонополянський НВК

17

 

Сівак Назар

Помічнянська ЗШ №2

15

 

Семенцова Ірина

Помічнянська ЗШ №3

14

 

Мороз Владислав

Тишківська ЗШ№1

14

 

Нестер Ірина

Перчунівська ЗШ

12

 

Гульдас Артем

Помічнянська ЗШ №2

9

9 клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

школа

бали

І

Д’яченко Антон

Помічнянська ЗШ №2

22

ІІ

Боярко Ігор

Тишківська ЗШ №1

20

ІІІ

Бурсук Ліна

Добровеличківський НВК №2

19

ІІІ

Коваленко  Анастасія

Гнатівська ЗШ

19

 

Коралішина Яна

Липнязька ЗШ №1

18

 

Сарданова Лідія

Добровеличківвська школа-інтернат

18

 

Причепа Надія

Перчунівська ЗШ

16

 

Юрченко Діана

Тернівський НВК

15

 

Кобзар Дмитро

Помічнянська ЗШ №3

13

 

Кондратюк Володимир

Олексіївська ЗШ

13

 

Франько Олександра

Помічнянська ЗШ №2

13

 

Тупакова Наталія

Олександрівська ЗШ

10

 

Мишолов Анастасія

Помічнянська ЗШ №1

9

10 клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

школа

бали

І

Марчинська Олена

Помічнянська ЗШ №3

27

ІІ

Приймак Сергій

Добровеличківський НВК №2

18

ІІ

Переходько Володимир

Добровеличківська ЗШ№1

18

ІІІ

Суліма Анастасія

Липнязька ЗШ №2

15

 

Бондаренко Карина

Тишківська ЗШ №2

14

 

Галак  Марія

Чевонополянський НВК

13

 

Матлаш Ірина

Тишківська ЗШ №1

13

 

Морковська Аліса

Липнязька ЗШ №1

12

 

Феденюк Олена

Помічнянська  ЗШ №1

10

 

Венельчук Дарія

Помічнянська ЗШ №2

10

 

Дімул Лілія

Помічнянська ЗШ№1

9

 

Пустовіт Анастасія

Піщанобрідський аграрний ліцей

7

11 клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

школа

бали

І

Колбасіна Анастасія

Добровеличківський НВК №2

20

ІІ

Мінченко Ярослав

Олександрівська ЗШ

17

ІІІ

Михайляк Анастасія

Перчунівська ЗШ

15

ІІІ

Проценко Ірина

Добровеличківська школа-інтернат

15

 

Сотула  Олександра

Помічнянська ЗШ №3

14

 

Шумілова Марія

Піщанобрідський аграрний ліцей

13

 

Паламарчук Діана

Гаївський НВК

13

 

Науменко Світлана

Липнязька ЗШ №1

12

 

Стець Єлизавета

Помічнянська ЗШ №1

12

 

Юферова Світлана

Добровеличківська ЗШ №1

11

 

Хараїм Валерія

Помічнянська ЗШ №3

11

Переглядів: 473 | Додав: LavrenyukVV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Корисні посилання
Архів записів