Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови 2014-2015 н.р. - 19 Січня 2015 - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
П`ятниця, 09.12.2016, 01:56
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 98
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 71
Форма входу
Погода
Головна » 2015 » Січень » 19 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови 2014-2015 н.р.
11:51
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови 2014-2015 н.р.

8 клас

1. Білик Владислав Олександрович (Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1) – І місце (110 балів).

2. Сівак Назар Геннадійович (Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №2) – ІІ місце (88 балів).

3. Пономаренко Ольга Олександрівна (Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1)  - ІІІ місце (68 балів).

4. Решетник Владислав Ігорович (Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1) – ІV місце (62 бали).

5. Гульдас Артем Анатолійович (Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №2) – V місце (54 бали)

6. Мороз Владислав (Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1) – VІ місце (49 балів).

 

9 клас

1. Новожилова Зоряна Валеріївна (Перчунівська ЗШ І-ІІІ ступенів) – І місце (77 балів).

2. Супрун Олександра Володимирівна (Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ступенів) – ІІ місце (76,5 балів).

3. Коваленко Андрій Володимирович (Добровеличківський НВК №2) – ІІІ місце (70,5 балів).

4. Чернявська Анна Олександрівна (Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1) - ІV місце (54,5 балів).

5. Бірзул Вероніка Олександрівна (Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1) - V місце (54 бали).

6. Тарасенко Анна Олександрівна (Олексіївська ЗШ І-ІІ ступенів) - VІ місце (53 бали).

7. Шевченко Валентина В’ячеславівна (Липнязька ЗШ  І-ІІІ ступенів №1) - VІ місце (53 бали).

8. Кобзар Дмитро Вікторович (Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3) - VІІ місце (50,5 балів).

9. Завалко Дмитро Іванович (Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №2) - VІІІ місце (35 балів).

10. Шишло Ольга Володимирівна (Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №2) - ІХ місце (30 балів).

 

10 клас

1. Марчинська Олена Володимирівна (Помічнянська ЗШ І-ІІІ №3) – І місце (111 балів).

2. Бондаренко Карина Василівна (Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №2) – ІІ місце (86 балів).

3. Паламарчук Артем Олександрович (Добровеличківська ЗШ №1) – ІІІ місце (84 бали).

4. Ванельчук Дар’я Віталіївна (Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №2) - ІV місце (83 бали).

 5. Ухіна Ольга Сергіївна (Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1) - V місце (75 балів ).

6. Рябовол Жанна Василівна (Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1) -  VІ місце (75 балів).

 

11 клас

1.Горбачова Анастасія Олегівна (Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1) – І місце (103 бали).

2. Чумаченко Владислав Юрійович (Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1) – ІІ місце (96 балів).

3. Бурдейна Альона Олександрівна (Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1) – ІІІ місце (86 балів).

4. Сотула Олександра Сергіївна (Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3) - ІV місце (81 бал).

5. Юрчак Євген Сергійович (Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ступенів) - V місце (75 балів).

6. Науменко Юлія Сергіївна (Добровеличківський НВК №2) - VІ місце (74 балів).

7. Кравченко Діана Валеріївна (Добровеличківська ЗШ-інтернат) -  VІІ місце (73 балів).

8. Мошніков Микола Едуардович (Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №2) -  VІІІ місце (43 бали).

9. Переведенцева Вікторія (Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №2) – ІХ місце (24 бали).

Переглядів: 299 | Додав: LavrenyukVV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Корисні посилання
Архів записів