Четвер, 27.04.2017, 10:59
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 100
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » 2014 » Грудень » 1 » Результати ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
17:03
Результати ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

3 клас

  1. Буд – Гусаїм Алєсі Михайлівни (Помічнянська ЗШ № 2) – 20 б.
  2. Зачепа Олександра Олександрівна (Добровеличківська ЗШ №1) – 19 б.
  3. Кульчицька Анна Михайлівна ( Новолутківська ЗШ) – 19 б.
  4. Гупаленко Марія . (Помічнянська ЗШ №3) – 18 б.
  5. Кулик Ірина Юріївна (Добровеличківський НВК №2) – 16б.
  6. Юденко Яни Миколаївни (Дружелюбівська ЗШ) – 15 б.
  7. Омельченко Єлизавети Євгеніївни (Добровеличківська ЗШ інтернат І – ІІІ ст) – 13 б.
  8. Шутько Дмитро Вікторович (Добровеличківська ЗШ інтернат І – ІІІ ст) – 12 б.
  9. Присяжнюк Інна Михайлівна (Тишківська ЗШ № 1) – 11 б.
  10. Екало Маргарита Василівна (Тишківська ЗШ № 2) – 10 б.
  11. Закаленко Вікторія Василівна (Добровеличківська ЗШ №1) – 8 б.
  12. Калинчук Марина Олександрівна (Добровеличківська ЗШ № 2 ) – 6 б.
  13. Урсатій  Валерія Олександрівна (Олексіївська ЗШ) -  3  б.
  14. Шматков Богдан Олександрович (Миколаївський НВК) – 2 б.

     4 клас

  1. Талмазан Аріна Валентинівна (Помічнянська ЗШ № 2) – 22 б.
  2. Куліш Юлія Сергіївна (Тишківська ЗШ №1) – 16 б.
  3. Завалко Владислав Валерійович (Тишківська ЗШ № 2) – 16 б.
  4. Тимошенко Максим Олегович (Добровеличківська ЗШ №1) – 16 б.
  5. Сергієнко Марія Миколаївна (Добровеличківська ЗШ №1) – 15 б.
  6. Піщана Вікторія Віталіївна (Добровеличківська ЗШ № 2) – 14 б.
  7. Сивак Михайло Олександрович (Тишківська ЗШ № 1) – 12 б.
  8. Канівець Анастасія Романівна (Помічнянська ЗШ № 2) – 11 б.
  9. Колісніченко Таісія Сергіївна ( Олександрівська ЗШ ) – 5 б.
  10. Луканічевої Дарії Олександрівни (Добровеличківська ЗШ інтернат І – ІІІ ст) – 3 б.
  11. Гучок  Карина Іванівна (Добровеличківська ЗШ інтернат І – ІІІ ст) – 3 б.
  12. Сиволап Алла Василівна (Липнізька ЗШ № 1) – 2 б.
  13. Гирук Віталій Васильович ( Гнатівська ЗШ ) – 2 б.

5 клас

  1. Саргунової Аріни Артурівни (Червонополянський НВК) – 35 б.
  2. Рубан Мирослава Сергіївна (Добровеличківська ЗШ № 1 ) – 34 б.
  3. Матковська Віталіна Олександрівна (Добровеличківська ЗШ № 1 ) – 31 б.
  4. Кузьменко Олександра Олександрівна  (Гнатівська ЗШ) – 30.5 б.
  5. Герасім Маріна Рифінівни (Тишківська ЗШ № 2) – 29 б.
  6. Деркач Денис Олександрович (Піщанобрідська ЗШ) – 27.5 б.
  7. Гончарова Валентина Валентинівна (Добровеличківська ЗШ № 1 ) – 26.5б.
  8. Герасименко Єлизавета Олександрівна (Помічнянська ЗШ № 3 ) – 25.5б.
  9. Захарченко Валерії (Добровеличківська ЗШ інтернат І – ІІІ ст) – 25 б.
  10. Давидчук Ярослав Володимирович (Липнязька ЗШ №2) – 25 б.
  11. Тітомир Вікторія Ігорівна (Тишківська ЗШ № 1) – 24.5 б.
  12. Корман Катерина Сергіївна  (Помічнянська ЗШ № 1) -24 б.
  13. Ніценкова Юлія Вячеславівна (Тишківська ЗШ № 1) – 23.5 б.
  14. Липкан Карина Олегівна (Липнязька ЗШ №1) – 21 б.
  15. Бородіна Дарія Дмитрівна (Піщанобрідська ЗШ) - 21 б.
  16. Бондаренко Дмитро Олексійович (Добровеличківська ЗШ інтернат І – ІІІ ст) – 21 б.
  17. Степаненко Каріна Миколаївна (Олексіївська ЗШ ) – 20 б.

6 клас

  1. Колесник Анастасія Олегівна (Помічнянська ЗШ № 2) – 19 б.
  2. Виноградова Анастасія Сергіївна (Перчунівська ЗШ) – 19 б.
  3. Андрусішина Тетяна Вікторівна (Миколаївський НВК) – 17 б.
  4. Зубенко Анастасія Василівна (Олександрівська ЗШ ) – 15.5 б.
  5. Гаюс Наталія Анатоліївна (Федорівська ЗШ) - 15.5б.
  6. Силенко Ірина Сергіївна  (Дружелюбівська ЗШ) – 15 б.
  7. Герасимова Євангеліна Сергіївна (Липнізька ЗШ № 1) – 14 б.
  8. Малохатко Ярослава Володимирівна (Добровеличківська ЗШ №1) – 14 б.
  9. Козачнко Аліна (Помічнянська ЗШ № 2) – 13.5 б.
  10. Білого Данила Сергійовича (Добровеличківська ЗШ інтернат І – ІІІ ст) – 13.5 б.
  11. Осипенко Наталія Валеріївна (Помічнянська ЗШ № 3) – 12.5 б.
  12. Гігага Артема Васильовича (Тишківська ЗШ № 2) – 8 б.

7 клас

  1. Вовченко Артем Євгенійович (Помічнянська ЗШ № 2) – 30.5 б.
  2. Липкан  Валентини Володимирівни (Тишківська ЗШ № 1) – 27.5 б.
  3. Киценко Костянтин Васильович (Добровеличківська ЗШ №1) –27 б.
  4. Шевченко Катерина Іванівна  (Тернівський НВК) – 26 б.
  5. Степаненко Юлії Олександрівни (Добровеличківська ЗШ інтернат І – ІІІ ст) – 25.5 б.
  6. Кудіна Любов Вікторівна (Добровеличківська ЗШ №1) –24 б.
  7. Слободян Ольга Олександрівна (Федорівська ЗШ) – 23.5 б.
  8. Шепелюк Владислава Романівна (Добровеличківська ЗШ №2)  - 22 б.
  9. Вернидуб Дарії Олександрівни (Новолутківська ЗШ) – 21.5 б.
  10. Аркан Олександра Віталіївна (Добровеличківська ЗШ №1) –21 б.
  11. Таляр Віта Володимирівна (Гнатівська ЗШ) – 21 б.
  12. Зефірова Юлія Олександрівна (Перчунівська ЗШ) – 20 б.
  13. Біжан Анастасія Юріївна ( Червонополянський НВК) – 19 б.
  14. Поліщук Еліни (Помічнянська ЗШ № 3) – 19 б.
  15. Миндрул Олександра Сергіївна (Липнязька Зш №1) – 19 б.
  16. Стромило Дарини (Тишківська ЗШ № 2) – 18 б.
  17. Літвіненко Анна (Андріївська ЗШ) – 17.5 б.
  18. Тупчієнка Святослава Сергійовича  (Добровеличківська ЗШ інтернат І – ІІІ ст) – 17 б.
  19. Швець Аніта Олксндрівна (Добровеличківська ЗШ інтернат І – ІІІ ст) – 17 б.
  20. Коваленко Вадим Володимирович (Перчунівська ЗШ ) – 16 б.
  21. Христорадова Олександра Олександрівна (Піщанобрідська ЗШ ) – 14 б.

8 клас

  1. Лисич Анастасія Григорівна  (Піщанобрідська ЗШ) – 22 б.
  2. Онуфрієнко Владислава Олексіївна (Помічнянська ЗШ № 1) –22 б.
  3. Пономаренко Ольга Олександрівна (Добровеличківська ЗШ № 1) – 21. 5 б.
  4. Бердичевська Катерина Юріївна (Помічнянська ЗШ № 1) –18 б.
  5. Колісніченко Софія Василівна (Добровеличківська ЗШ № 1 ) –18 б.
  6. Середа Владислав Дмитрович (Помічнянська ЗШ № 3) – 14 б.
  7. Цоток Юлії Олександрівни (Липнязька ЗШ)  - 10 б.
  8. Ярмошенка Владислава Сергійовича (Олексіївської ЗШ) – 9 б.
  9. Білобровний Вадим Юрійович (Андріївська ЗШ) -9 б.
  10. Яндович Олена Володимирівна (Помічнянська ЗШ № 3) – 7 б.
  11. Сівак Назар Генадійович (Помічнянська ЗШ № 2) – 2 б.
  12. Іщенко Олександр Сергійович (Андріївська ЗШ) -1 б.

9 клас

  1. Сабова Руслана Федорівна (Липнязька ЗШ №2) – 28б.
  2. Шишло Ольга Володимирівна (Помічнянська ЗШ № 2) –25 б.
  3. Дмитренко Катерина Сергіївна  (Помічнянська ЗШ № 3) – 23 б.
  4. Сароян Рінсіме Мирівна  (Піщанобрідська ЗШ) – 21.5б.
  5. Бірзул Вероніка Олегівна (Помічнянська ЗШ № 1) – 20б.
  6. Нікітіна Дарія Олександрівна ( Тернівський НВК) – 18,5б.
  7. Супрун Олександри (Піщанобрідська ЗШ) – 18б.
  8. Завалко Дмитро Іванович ( Тишківська ЗШ №2) – 18 б..
  9. Шовенко Каріна Віталіївна (Добровеличківська ЗШ №1) – 16б.
  10. Гебескул Єлизавети (Олександрівська ЗШ ) – 16б.
  11. Василенко Вікторія Олексіївна (Червонополянська ЗШ) – 15,5б.
  12. Кондратюк Володимир Олексійович (Олексіївська ЗШ) – 10,5б.

10 клас

  1. Третьяченко Анастасія Юріївна (Добровеличківська ЗШ №2) – 22.5 б.
  2. Галак Марія Вікторівна (Червонополянська ЗШ) – 21б.
  3. Бражка Владислав Юрійович  (Добровеличківська ЗШ №1) – 21.5 б.
  4. Семенюк Дарія Станіславівна (Добровеличківська ЗШ інтернат І – ІІІ ст) – 19.5 б.
  5. Ухіна Ольга Сергіївна (Помічнянська ЗШ №1) – 19,5б.
  6. Шафорост Анна (Липнязька ЗШ №2) -  19 б.
  7. Бондаренко Карина Василівна ( Тишківська ЗШ №2) -  19б.
  8. Штукатурова Наталія Миколаївна (Помічнянська ЗШ № 3 ) – 16.5 б.
  9. Ключник Наталії (Гнатівська ЗШ) – 16 б.
  10. Ванельчук Дарія Віталіївна (Помічнянська ЗШ № 2 ) – 13 б.
  11. Матлаш Ірина Олександрівна ( Тишківська ЗШ № 1 ) – 12,5б.
  12. Суліма Анастасія Дмитрівна (Липнязька ЗШ №2) – 11.5 б.

11 клас

  1. Минченя Ярослав Юрійович (Олександрівська ЗШ) -  37б.
  2. Кравченко Ірина Андріївна (Добровеличківська ЗШ № 1)  - 33б.
  3. Авраменко Яна Олегівна (Добровеличківська ЗШ № 2) -  29,5б.
  4. Мазур Крістіна (Добровеличківська ЗШ № 1)  - 27,5б.
  5. Гоман Тетяна Миколаївна (Добровеличківська ЗШ інтернат І – ІІІ ст) – 25,5б.
  6. Горбачова Анастасія Олегівна  (Помічнянська ЗШ № 1 ) – 25б.
  7. Кравченко Діана Валеріївна (Добровеличківська ЗШ інтернат І – ІІІ ст) – 25б.
  8. Хараїм Валерія Миколаївна (Помічнянська ЗШ № 3) – 21,5б.
  9. Науменко Світлана Олегівна (Липнязька ЗШ)  - 16,5б.
  10. Гордова Віта Олександрівна (Тишківська ЗШ № 2) –14,5б.
Переглядів: 543 | Додав: LavrenyukVV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Корисні посилання
Архів записів