Вівторок, 30.11.2021, 22:32
Комунальна установа
"Добровеличківський методичний центр
педагогічної майстерності"
Вітаю Вас Гость | RSS
//
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 111
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 31
Дівчат: 79
Форма входу
Погода
Головна » 2014 » Грудень » 25 » Районний етап конкурсу «Учитель року - 2015»
16:19
Районний етап конкурсу «Учитель року - 2015»

  В районному етапі конкурсу «Учитель року - 2015» у номінації «Правознавство» взяли участь  Колісніченко Сергій Володимирович, вчитель історії та правознавства Помічнянської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Євгена Степановича та вчитель історії та правознавства Глинянського НВК  Руденко Оксана Володимирівна.

   Конкурс проходив  12 грудня 2014 року на базі Помічнянської ЗШ І-ІІІ ступенів №3. Працювало фахове журі у складі: Ткаченко І.Г., методист РМК, Мар’янова В.І., вчитель вищої кваліфікаційної категорії Липнязької ЗШ І-ІІІ ст.№1, Гідулян Л.А., вчитель вищої кваліфікаційної категорії Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №2.

   Конкурсанти змагалися у конкурсних випробуваннях «Блог учителя», «Фахова майстерність»,  «Урок», «Майстер-клас», «Самоаналіз уроку». Колісніченко С.В. проводив урок правознавства у 10 класі, тема «Правопорушення», Руденко О.В.  – у 9 класі, тема  «Право власності».

   У конкурсному випробуванні «Майстер-клас»  конкурсанти ознайомили присутніх з власним педагогічним досвідом, адаптованими технологіями навчання  та авторськими напрацюваннями через призму методичної роботи.

   Досить цікавим було конкурсне випробування «Самопрезентація», де члени журі змогли ознайомитися з унікальною  особистістю кожного  конкурсанта, його інтересами та захопленнями.

   Оцінювання завдань на кожному етапі  районного Конкурсу здійснювалося відповідно до орієнтовних критеріїв, встановлених оргкомітетом Конкурсу. Члени фахового журі на кожному етапі районного туру Конкурсу оцінювали роботу конкурсантів за визначеною бальною системою з урахуванням специфіки навчального предмета.

   За загальною кількістю балів конкурсних випробувань І етапу районного туру,  переможцем  конкурсу «Учитель року - 2015»  визнано Колісніченка С.В., вчителя історії та правознавства Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Березняка Євгена Степановича, лауреатом конкурсу стала Руденко О.В., вчитель історії та правознавства Глинянського НВК.


   12.12.2014р. відбувся ІІ етап районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015». У номінації «Образотворче мистецтво», що проходив на базі Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №1, взяла участь вчитель образотворчого мистецтва  Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №3 Гомон Л.В. На даному етапі проводилися та оцінювалися такі випробовування: «Самопризентація», «Майстер клас», «Урок» та «Самоаналіз уроку». Дані випробовування оцінювалися фаховим журі у складі: Бондаренко Т.Л. – методиста РМК, Залюбовської Т.М. – вчителя ОМ Гнатівської ЗШ І-ІІІ ст. та Зубко В.В. – вчителя ОМ Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №1.

   У випробуванні «Самопрезентація» учасниця конкурсу презентувала журі свою діяльність, як вчителя образотворчого мистецтва, керівника методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного і фізкультурного циклу та позаурочну роботу з даного предмета.

   Конкурсне випробовування «Майстер-клас» оцінено фаховим журі в 111 балів. Де учасниця ознайомила присутніх з власним педагогічним досвідом та авторськими напрацюваннями з даного напрямку.

   Випробовування «Урок» проводився конкурсанткою в 6 класі на тему: «Мандрівка країною образотворчого мистецтва» що став ілюстрацією досвіду роботи вчителя та творчого підходу щодо використання інноваційних технологій. Критеріями оцінювання даного випробовування були особистісні якості вчителя та компетентності: психолого-педагогічна, фахова та методична. Дане випробовування оцінено журі в 175 балів.

   Конкурсне випробовування «Самоаналіз уроку» проводився після перегляду членами журі конкурсного уроку. Конкурсантка охарактеризувала та оцінила проведений урок щодо його ефективності і результативності в цілому та окремих його етапів. В кінці випробовування членами журі конкурсантці було поставлено ряд запитань щодо уточнення окремих позицій її діяльності на уроці. Випробовування «Самоаналіз уроку» оцінено фаховим журі в 26 балів.

   За загальною кількістю балів (344 б.) конкурсних випробовувань І і ІІ етапів районного туру конкурсу «Учитель року-2015» у номінації «Образотворче мистецтво» членами журі визначено переможцем вчителя образотворчого мистецтва Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №3, Гомон Л.В.

Переглядів: 1020 | Додав: LavrenyukVV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2018/2019 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2018-2019 н.р.
ЗНО
Одеський регіональний
центр
оцінювання якості
освіти
Пошук
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Корисні посилання
Архів записів