Погода
Головна » 2013 » Жовтень » 27 » Освітяни Добровеличківщини серед кращих
13:20
Освітяни Добровеличківщини серед кращих

18 жовтня 2013 року збірна команда освітян Добровеличківського району взяла участь в VІ обласній Спартакіаді працівників закладів освіти області. Програма змагань складалась з таких видів спорту: волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, дартс. Першість виборювали 18 команд.  Добровеличківський район представляли: Осипенко Т.О., Аріель Фідальго Поррата, Зеленський В.В. (Помічнянська ЗШ №3), Кулик С.В. (Помічнянська ЗШ №2), Бурорічний В.М. (Помічнянська ЗШ №1), Павленко О.О. (Добровеличківська ЗШ – інтернат), Зіненко М.В. (Червонополянська ЗШ), Ліщенко А.М. (Липнязька ЗШ №1), Дзіна О.В. (Добровеличківський НВК №2), Козеровський А.О. (Тернівський НВК), Самошка Р.П. (Олексіївська ЗШ), Рогульчик О.П. (Добровеличківська ДЮСШ).

Найбільшого успіху вже традиційно наші земляки досягли у змаганнях з настільного тенісу, Осипенко Т.О., впевнено виборола перше місце у змаганнях серед жінок, Кулик С.В., зайняв п’яте місце серед чоловіків.

Вперше добровеличківці змогли зайняти призове місце в змаганнях з дартсу. Третій результат у цьому виді програми  показав Рогульчик О.П.

Змагання з волейболу проходили за олімпійською системою, успішно подолавши перший етап змагань,   в другій грі наші земляки  поступились переможцям турніру команді Олександрівського району з рахунком 2:1. У підсумку команда з волейболу розділила місця з 5 по 8. Не змогли потрапити до десятки кращих наші учасники у змаганнях з шахів та шашок.

У підсумковому заліку збірна команда освітян Добровеличківського району зайняла шосте місце, поступившись двома балами командам , які посіли п’яте та четверте місця.

Участь команди у змаганнях була організована завдяки підтримці райкому профспілки працівників освіти та генерального директора ТОВ «Згода", депутата обласної ради Соловчука І.М.

Переглядів: 918 | Додав: Личко | Рейтинг: 0.0/0