Неділя, 20.01.2019, 10:39
Комунальна установа
"Добровеличківський методичний центр
педагогічної майстерності"
Вітаю Вас Гость | RSS
//
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 108
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 30
Дівчат: 77
Форма входу
Погода
Головна » 2018 » Грудень » 10 » Олімпіада з правознавства
11:36
Олімпіада з правознавства

08 грудня 2018 року на базі Добровеличківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ  ступенів №1   пройшов  другий (районний) етап учнівської олімпіади з правознавства.

Учасниками олімпіади стали  22  здобувачі  освіти  закладів загальної середньої освіти  Добровеличківського району та  Помічнянської ОТГ.

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства                   

9 клас                                                        

 

з/п

 

Прізвище, ім’я учасника

Назва навчального закладу

Вчитель

Місце

1

Рубан Мирослава

Добровеличківська ЗШ №1

Врадій А.В.

І

2

Саргунова Аріна

Філія Червонополянський НВК КЗ «Піщанобрідське НВО»

Магденко Л.А.

ІІ

3

Безлюдько Євгенія

КЗ «Добровеличківське НВО»

Устюжаніна О.В.

 

4

Костенко Анастасія

КЗ «Добровеличківське НВО»

Устюжаніна О.В.

 

5

Цюпа Валерія

Добровеличківська ЗШ №1

Врадій А.В.

 

6

Дану Діана

Перчунівський ЗЗСО

Кузьмович М.Ю.

 

7

Герасименко Єлизавета

Помічнянська ЗШ №3

Логвін О.П.

 

8

Карпова Анастасія

Помічнянська ЗШ №2

Томашевська І.Г.

 

9

Сопега Вікторія

Добровеличківський ЗЗСО №2

Коваленко А.О.

 

10

Сухопар Альона

Гнатівський НВК

Залюбовська Н.П.

 

 

10 клас

                                                     

з/п

 

Прізвище, ім’я учасника

Назва навчального закладу

Вчитель

Місце

1

Фрединський Владислав

Добровеличківська ЗШ №1

Врадій А.В.

І

2

Бондаренко Юлія

Добровеличківська ЗШ №1

Врадій А.В.

ІІ

3

Ясінський Олег

Помічнянська ЗШ №3

Сигида Ю.Г.

 

4

Герасімова Євангеліна

Липнязька ЗШ

Мартинюк О.М.

 

5

Павленко Євгеній

Добровеличківський ЗЗСО №2

Коваленко А.О.

 

6

Коренко Валентин

Перчунівський ЗЗСО

Кузьмович М.Ю.

 

 

11 клас                                                        

 

з/п

 

Прізвище, ім’я учасника

Назва навчального закладу

Вчитель

Місце

1

Мізецька Дарина

Добровеличківська ЗШ №1

Врадій А.В.

І

2

Затуливітер Тетяна

Філія Червонополянський НВК КЗ «Піщанобрідське НВО»

Магденко Л.А.

ІІ

3

Запорожець Олександра

Помічнянська ЗШ №2

Томашевська І.Г.

 

4

Гоменюк Олександр

Перчунівський ЗЗСО

Кузьмович М.Ю.

 

5

Веремчук Дарина

Помічнянська ЗШ №2

Томашевська І.Г.

 

6

Чирва Артем

Помічнянська ЗШ №1

Колісніченко С.В.

 

Голова журі:    Ткаченко І.Г.

Члени журі:     Врадій А.В.,      Колісніченко С.В.,       Коваленко А.О.,

                          Сигида Ю.Г.,  Мар’янова В.І.,   Магденко Л.А.     

 

 

Переглядів: 163 | Додав: Личко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2018/2019 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2018-2019 н.р.
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Корисні посилання
Архів записів