Хлопців: 31
Дівчат: 79
Форма входу
Погода
Головна » 2013 » Квітень » 2 » Обласний чемпіонат з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед школярів
20:06
Обласний чемпіонат з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед школярів
     26-27 березня 2013 року на базі Перемозівської ЗШ І-ІІ ступенів відбулися змагання чемпіонату області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях.
     Першість виборювали 26 команд у двох вікових групах. Під час відкриття змагань з вітальним словом виступили голова Добровеличківської районної ради Ганжа В.І., завідуючий сектором туризму обласного центру туризму і екскурсій учнівської молоді Лісота А.А., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Силенко Л.В., секретар Піщанобрідської сільської ради Пархоменко Т.А.
    За підсумками змагань в старшій віковій групі перше місце зайняла команда міста Кіровограда, друге місце - у команди Олександрівського району, третє місце - Бобринецького району. У молодшій віковій групі перше місце виборола команда Новгородківського району, друге місце - у Добровеличківського району, третє - Олександрійського району.
     Під час церемонії урочистого закриття, в якій взяли участь голова районної ради Ганжа В.І., заступник голови райдержадміністрації Поляруш М.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Силенко Л.В., призери змагань були нагородженні кубками, медалями та дипломами.

Переглядів: 699 | Додав: Личко | Рейтинг: 0.0/0