Неділя, 18.11.2018, 10:11
Комунальна установа
"Добровеличківський методичний центр
педагогічної майстерності"
Вітаю Вас Гость | RSS
//
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 108
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 30
Дівчат: 77
Форма входу
Погода
Головна » 2017 » Листопад » 22 » Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка
16:36
Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка
17 листопада 2017 року на базі Добровеличківського МНВК пройшов районний етап мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка. Учасниками Конкурсу стали 35 учнів з 9 освітніх закладів району

Результати Конкурсу:

ВІДОМІСТЬ

про результати районного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

 

Дата проведення: 17 листопада 2017 року

Клас: 5

Максимальна кількість балів: 24

 

№ зп

Прізвище, ім’я учасника

Школа

Вчитель

Всього

Місце

1

Дядечко Софія

Добровеличківська ЗШ №1

Кравченко В.П.

11

І

2

Тошин Олександр

Помічнянська ЗШ  №2

Косарєва А.І.

10

ІІ

3

Маркуш Єлизавета

Помічнянська ЗШ №1

Ткаченко О.О.

7

 

 

Клас: 6

Максимальна кількість балів: 24

 

№ зп

Прізвище, ім’я учасника

Школа

Вчитель

Всього

Місце

1

Кульчицька Анна

Добровеличківська НВК №2

Каблука Т.М.

12

І

2

Стопік Єлизавета

Помічнянська ЗШ №2

Мошкова Л.В.

9

ІІ

3

Гупаленко Марія

Помічнянська ЗШ №1

Завалко Н.І.

8

ІІІ

4

Ісупова Вікторія

Карбівська філія КЗ «Добровеличківське НВО»

Кравченко Н.І.

7

 

5

Зачепа Олександра

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

Кравченко В.П.

7

 

 

Клас: 7

Максимальна кількість балів: 24

 

№ зп

Прізвище, ім’я учасника

Школа

Вчитель

Всього

Місце

1

Канівець Анастасія

Помічнянська ЗШ І-ІІІст. №1

Зубко В.В.

9

ІІ

2

Талмазан Аріна

Помічнянська ЗШ І-ІІІст. №2

Мошкова Л.В.

8

ІІІ

3

Піщана Вікторія

Добровеличківський НВК №2

Макаренко К.С.

7

 

4

Кичук Андрій

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

Мостова Н.В.

6

 

5

Волошина Олена

КЗ «Добровеличківське НВО»

Чорноусько Н.М.

5

 

 

Клас: 8

Максимальна кількість балів: 24

 

№ зп

Прізвище, ім’я учасника

Школа

Вчитель

Всього

Місце

1

Дядечко Інна

Помічнянська ЗШ І-ІІІс. №1

Завалко Н.І.

12

І

2

Костенко Анастасія

КЗ «Добровеличківське НВО»

Мниха О.О.

12

І

3

Матковська Віталіна

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

Кравченко В.П.

10

ІІ

4

Рубан Мирослава

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

Кравченко В.П.

10

ІІ

5

Мельник Анастасія

Тишківська ЗШ І-ІІІст.№2

Могила К.В.

8

ІІІ

6

Яценко Станіслав

Помічнянська ЗШ І-ІІІст. №1

Федченко Л.С.

8

ІІІ

7

Шевченко Ілля

Добровеличківський НВК №2

Демиденко О.П.

5

 

 

Клас: 9

Максимальна кількість балів: 24

 

№ зп

Прізвище, ім’я учасника

Школа

Вчитель

Всього

Місце

1

Малохатко Ярослава

Карбівська філія КЗ «Добровеличківське НВО»

Мниха О.О.

7

 

2

Гаврилюк Людмила

КЗ «Добровеличківське НВО»

Кравченко Т.П.

6

 

3

Морозов Олег

Добровеличківський НВК №2

Макаренко К.С.

5

 

4

Гульдас Аліна

Помічнянська ЗШ І-ІІІст. №1

Завалко Н.І.

5

 

5

Колесник Анастасія

Помічнянська ЗШ І-ІІІст. №1

Ткаченко О.О.

4

 

6

Данькова Владислава

Добровеличківська ЗШ І-ІІІст. №1

Мостова Н.В.

4

 

 

Клас: 10

Максимальна кількість балів: 24

 

№ зп

Прізвище, ім’я учасника

Школа

Вчитель

Всього

Місце

1

Вовченко Артем

Помічнянська ЗШ І-ІІІст. №1

Горбачов О.І.

18

І

2

Степаненко Юлія

КЗ «Добровеличківське НВО»

Чорноусько Н.М.

12

ІІ

3

Шепелюк Владислава

Добровеличківський НВК №2

Макаренко К.С.

10

ІІІ

 

Клас: 11

Максимальна кількість балів: 24

 

№ зп

Прізвище, ім’я учасника

Школа

Вчитель

Всього

Місце

1

Пономаренко Ольга

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

Мостова Н.В.

12

І

2

Грубар Дарія

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

Федченко Л.С.

10

ІІ

3

Яндович Олена

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

Федченко Л.С.

10

ІІ

4

Лукашук Людмила

Липнязька ЗШ І-ІІІст.

Степіна В.О.

9

ІІІ

5

Боровик Ольга

Тишківська ЗШ І-ІІІст. №2

Могила К.В.

8

 

6

Бердичевська Катерина

Помічнянська ЗШ І-ІІІст. №1

Завалко Н. І.

8

 

 

Голова журі   Бондаренко В.В.

 

Члени журі    Мостова Н.В.

Макаренко К.С..

                                   Могила К.В.

                                   Малафій В.А.

                                   Волійчак Г.П.

                                   Федченко Л.С.

Переглядів: 447 | Додав: Личко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2018/2019 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2018-2019 н.р.
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Корисні посилання
Архів записів