Середа, 24.05.2017, 02:22
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
23 травня 2017 року стартувала основна сесія ЗНО (українська мова та література)
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 100
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » 2016 » Листопад » 28 » Мовний конкурс імені П. Яцика
09:54
Мовний конкурс імені П. Яцика
    25 листопада 2016 року на базі Добровеличківського МНВК та  Помічнянської ЗШ №3 пройшов районний етап мовного конкурсу імені Петра Яцика
ПРОТОКОЛ
результатів районного етапу Всеукраїнського конкурсу
імені Петра Яцика (2016 – 2017 н.р.)
 

з/п
Прізвище, імя учня Назва навчального закладу ПІБ вчителя К-сть балів Місце
4 клас (максимальна кількість балів – 35)
 
1
 
Дядечко Софія Добровеличківська ЗШ №1 Баранчук В.Д. 35 І
2
 
Дядечко Богдана Добровеличківська ЗШ №1 Баранчук В.Д. 35 І
3
 
Дубограй Ірина Добровеличківський НВК №2 Ковальчук Л.М. 35 І
4
 
Курнат Валерія Добровеличківський НВК №2 Ковальчук Л.М. 33 ІІ
5
 
Зогова Ангеліна Помічнянська ЗШ №2 Михайляк Л.І. 31 ІІІ
6 Павлова Віта Помічнянська ЗШ №3 Ткаченко Л.В. 28  
7
 
Кешман Олександра Федорівський НВК Шевченко А.І. 27  
8
 
Лейба Тарас Помічнянська ЗШ №1 Гриценко Л.В. 26.5  
9
 
Порєцков Володимир Дружелюбівський НВК Дубовська Л.М. 26  
10
 
Шейко Ангеліна Помічнянська ЗШ №2 Михайляк Л.І. 23  
11
 
Іщенко Юлія Помічнянська ЗШ №2 Михайляк Л.І. 23  
12
 
Посохова Тетяна Федорівський НВК Шевченко А.І. 22  
13
 
Шаповал Дарія Піщанобрідська ЗШ Калінічева О.О. 21  
14
 
Осипенко Єлизавета Миколаївський НВК Ковальчук В.М. 19.5  
15
 
Шрам Олександра Піщанобрідська ЗШ Калінічева О.О. 19  
16
 
Буцик Антоніна Добровеличківська СЗШ-інтернат Грон І.А. 18  
17
 
Тома Костянтин Олександрівська ЗШ Бондаренко І.А. 17  
18
 
Войтенко Даря Помічнянська ЗШ №1 Чалик І.М. 13  
 
3 клас (максимальна кількість балів – 19
 
1
Марчинська Софія Помічнянська ЗШ №3 Васільєва Г.В. 17.5 І
 
2
Кохно Катерина Добровеличківський НВК №2 Менченя В.М. 17 ІІ
 
3
Кошельнюк Катерина Добровеличківська ЗШ №1 Мартовіцька Л.В. 17 ІІ
4
 
Чередник Анна Добровеличківська ЗШ №1 Пономаренко Г.А. 17 ІІ
 
5
Щербова Анастасія Добровеличківська СЗШ-інтернат Гордієнко О.О. 16 ІІІ
 
6
Бондаренко Єлизавета Добровеличківська ЗШ №1 Мартовіцька Л.В. 15  
 7
 
Шусть Юлія Добровеличківська ЗШ №1 Пономаренко Г.А. 15  
 8
 
Шевченко Катерина Добровеличківський НВК №2 Менченя В.М. 15  
 9
 
Ліхацька Вероніка Помічнянська ЗШ №2 Попова О.В. 13.5  
 10
 
Кравченко Аліна Тишківська ЗШ №1 Головань Л.В. 13  
 11
 
Вознюк Анастасія Помічнянська ЗШ №3 Діордійчук О.О. 11.5  
 12
 
Прусик Анастасія Помічнянська ЗШ №1 Панасюк Є.М. 8  
 13
 
Басанець Олена Помічнянська ЗШ №1 Деменковець Л.С. 7  
 14
 
Лаврик Сніжана Помічнянська ЗШ №1 Деменковець Л.С. 6  
 15
 
Павліщенко Анастасія Піщанабрідський НВК Чепурна Т.В. 5  
 16
 
Здерка Ельміра Тишківська ЗШ №2 Кислиця Н.В. 5  
 17
 
Сомнецька Віолета Олександрівська ЗШ Мазур В.М. 2  
     
 5 клас  (45 балів)
Прізвище. ім’я учня Школа Кількість балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1. Кульчицька Анна Добровеличківська НВК №2 гімназія 35 І Каблука Т.М.
2. Зачепа Олександра Добровеличківська ЗШ №1 31 ІІ Константінова Н.Ф.
3. Ісупова Вікторія Карбівська ЗШ 30,5 ІІІ
Кравченко Н.І.
4 Колесник Ксенія Добровеличківська ЗШ №1 30   Константінова Н.Ф.
5 Заїць Юлія Добровеличківська ЗШ №1 30   Константінова Н.Ф.
6. Ротару Адріана Тернівський НВК 29,5   Терлецька Т.В.
7. Присяжнюк Інна Тишківська ЗШ №1 29,5   Мазур С.П.
8. Юденко Яна Дружелюбівський НВК 29   Горбенко С.М.
9. Дромашко Софія Піщанобрідська ЗШ 28.5   Волійчак Г.П.
10. Родіна Марія Федорівський НВК 26.5   Тарадай А.І.
11. Підлубна Євгенія Добровеличківська школа-інтернат 26   Дромашко Л.І.
12. Бугрей Ірина Помічнянська ЗШ №3 22   Осипенко Л.М.
13 Буткевич Давид Помічнянська ЗШ №2 21,5   Завалко Н.І.
14 Сидоренко Олександра Тишківська ЗШ №2 21,5   Могила К.В.
15 Допіра Дмитро Липнязька ЗШ №1 20,5   Шишкова Н.Г.
16 Талмазан Ангеліна Помічнянська ЗШ №2 19   Мошкова Л.В.
17 Гуйван Анастасія Миколаївський НВК 19   Малафій В.А.
18 Панченко Андрій Помічнянська ЗШ №3 12,5   Баранов О.І.
19 Урсатій Анастасія Олексіївська ЗШ 9,5   Царенко О.В.
6 клас (40 балів)
Прізвище. ім’я учня Школа Кількість балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1 Піщана Вікторія Добровеличківська НВК №2 гімназія 36 І Макаренко К.С.
2 Іванів Ярослав Гаївський НВК 34,5 ІІ Батрак А.В.
3 Кохно Олександр Піщанобрідська ЗШ 33,5 ІІІ Волійчак Г.П.
4 Швець Ліза Гаївський НВК 32   Батрак А.В.
5 Головня Наталія Гнатівський НВК 32   Дворак Г.Г.
6 Каркуша В’ячеслав Помічнянська ЗШ №1 32   Зубко В.В.
7 Сергієнко Марія Добровеличківська ЗШ №1 31   Мостова Н.В.
8 Талмазан Аріна Помічнянська ЗШ №2 31   Мошкова Л.В.
9 Думенко Дар’я Добровеличківська школа-інтернат 29   Чорноусько Н.М.
10 Лабунець Богдан Липнязька ЗШ №1 27,5   Степіна В.О.
11 Куліш Юлія Тишківська ЗШ №1 27   Мазур С.П.
12 Писаренко Поліна Помічнянська ЗШ №3 26   Баранов О.І.
13 Ященков Владислав Тишківська ЗШ №2 24,5   Могила К.В.
14 Стебловський Віктор Піщанобрвдський НВК 24   Шилюк Г.О.
15 Саліонович Маргарита Олексіївська ЗШ 23,8   Шалигіна Л.Є.
16 Ємельянов Аркадій Помічнянська ЗШ №1 21   Падіченко Л.Г.
17 Середенко Владислав Помічнянська ЗШ №3 10,2   Осипенко Л.М.
 
7 клас ( 34 бали)
Прізвище. ім’я учня Школа Кількість балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1 Сагрунова Аріна Червонополянський НВК 28 І Самойленко Л.І.
2 Матковська Віталіна Добровеличківська ЗШ №1 25 ІІ Константінова Н.Ф.
3 Гєрасім Маріна Тишківська ЗШ №2 24,5 ІІІ Могила К.В.
4 Кузьменко Олександра Гнатівський НВК 22   Бойченко Р.М.
5 Квашня Олена Помічнянська ЗШ №3 19,5   Федченко Л.С.
6 Рубан Мирослава Добровеличківська ЗШ №1 18   Мостова Н.В.
7 Гончарова Олена Помічнянська ЗШ №3 16   Зубко В.В.
8 Паламарчук Софія Марківський НВК 15   Супрунюк О.М.
9 Панасюк Ілона Піщанобрідська ЗШ 15   Смілянець О.Г.
10 Рубан Олександр Помічнянська ЗШ №1 11,5   Бадіченко Л.Г.
11 Ільченко Дар’я Добровеличківська НВК №2 гімназія 7   Демиденко О.П.
12 Малуш Дар’я Помічнянська ЗШ №1 7   Мошкова Л.В.
13 Будило Олег Марківський НВК 3   Супрунюк О.М.
 
8 клас ( 43 бали)
Прізвище. ім’я учня Школа Кількість балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1 Чипегін Віталій Помічнянська ЗШ №1 27 І Завалко Н.І
2 Осипенко Наталія Помічнянська ЗШ №3 25,5 ІІ Федченко Л.С.
3 Осипенко Артем Олексіївська ЗШ 24 ІІІ Шалигіна Л.Є.
4 Козаченко Аліна Помічнянська ЗШ №2 24 ІІІ КосарєваА.І.
5 Данькова Карина Добровеличківська ЗШ №1 21   Мостова Н.В.
6 Оспа Дарина Добровеличківська НВК №2 гімназія 20,5   Каблука Т.М.
7 Іваніченко Наталія Добровеличківська школа-інтернат 20   Чорноусько Н.М.
8 Рябов Артем Добровеличківська ЗШ №1 17,5   Мостова Н.В.
9 Гаврилюк Людмила Карбівська ЗШ 17   Кусенко А.В.
10 Видра Анастасія Миколаївський НВК 14,5   Малафій В.А.
11 Колесник Анастасія Помічнянська ЗШ №1 13,5   Ткаченко О.О.
12 Морозова Олена Добровеличківська НВК №2 гімназія 12,5   Каблука Т.М.
13 Мітковський Артем Тишківська ЗШ №2 12   Могила К.В.
14 Гаюс Наталія Федорівський НВК 11   Тарадай А.І.
9 клас ( 40 балів)
Прізвище. ім’я учня Школа Кількість балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1 Шепелюк  Владислава Добровеличківська НВК №2 гімназія 39 І Макаренко К.С.
2 Степаненко Юлія Добровеличківська школа-інтернат 26 ІІ Чорноусько Н.М.
3 Касап Софія Помічнянська ЗШ №2 22 ІІІ Косарєва А.І.
4 Слободян Ольга Федорівський НВК 21   Тарадай А.І.
5 Цабевська Олександра Олексіївська ЗШ 19   Царенко О.В.
6 Приходченко Катерина Добровеличківська ЗШ №1 17   Константінова Н.Ф.
7 Нестеренко Аліна Помічнянська ЗШ №3 16   Федченко Л.С.
8 Тарануха Ярослава Липнязька ЗШ №1 15   Степіна В.О.
9 Шевченко Катерина Тернівський НВК 15   Терлецька Т.В.
10 Таляр Віта Гнатівський НВК 13,5   Мізецька А.С.
11 Роман Анастасія Помічнянська ЗШ №2 12   Мошкова Л.В.
12 Біжан Анастасія Червонополянський НВК 11   Самойленко Л.І.
13 Карпюк Валерія Помічнянська ЗШ №1 10   Горбачов О.І.
14 Ткаченко Юлія Марківський НВК 8   Супрунюк О.М.
15 Євпак Вікторія Піщанобрідська ЗШ 7,5   Смілянець О.Г.
16 Гордієнко Олександр Марківський НВК 5,5   Супрунюк О.М.
17 Стромило  Дарина Тишківська ЗШ №2 3,5   Могила К.В.
18 Штіль Аліна Піщанобрідський НВК 3,5   Шилюк Г.О.
10 клас (42 бали)
Прізвище. ім’я учня Школа Кількість балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1 Бердичевська Катерина Помічнянська ЗШ №1 35.5 І Завалко Н.І.
2 Самелюк Вікторія Добровеличківська НВК №2 гімназія 28 ІІ Макаренко К.С.
3 Швець Альона Добровеличківська школа-інтернат 20,5 ІІІ Чорноусько Н.М.
4 Середа Владислав Помічнянська ЗШ №3 19   Федченко Л.С.
6 Лисич Анастасія Піщанобрідська ЗШ 18   Волійчак Г.П.
7 Попенко Анастасія Добровеличківська ЗШ №1 18   Мостова Н.В.
8 Попов Владислав Помічнянська ЗШ №2 16   Косарєва А.І.
9 Лукашук Людмила Липнязька ЗШ №1 15,5   Степіна В.О.
10 Ярмошенко Владислав Помічнянська ЗШ №3 14   Федченко Л.С.
11 Шендрик Анна Тишківська ЗШ №2 10   Могила К.В.
 
11 клас ( 39 балів)
Прізвище ім’я учня Школа Кількість балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1 Шевченко Валентина Липнязька ЗШ 25,5 І Степіна В.О.
2 Бутиш Зоряна Гаївський НВК 22,5 ІІ Батрак А.В.
3 Сароян Ріксіме Піщанобрідська  ЗШ 22 ІІ Волійчак Г.П.
4 Бірзул Вероніка Помічнянська ЗШ №1 21,5   Ткаченко О.О.
5 Ковальчук Олена Добровеличківська ЗШ №1 21,5   Константінова Н.Ф.
6 Коваленко Андрій Добровеличківська НВК №2 гімназія 21   Макаренко К.С.
7 Гебескул Єлизавета Олександрівська ЗШ 19,5   Шевченко К.Л.
8 Завалко Дмитро Тишківська ЗШ №2 17.5   Могила К.В.
9 Нікітіна Дар’я Тернівський НВК 17   Терлецька Т.В.
10 Василенко Вікторія Червонополянський НВК 15   Василенко Т.В.
11 Звіздогляд Олександр Помічнянська ЗШ №3 14   Осипенко Л.М.
 
Переглядів: 443 | Додав: Личко | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Корисні посилання
Архів записів