П`ятниця, 28.04.2017, 00:42
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 100
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » 2015 » Березень » 11 » Конкурс "Чарівна панночка - 2015"
16:03
Конкурс "Чарівна панночка - 2015"
   Про те, що дівчата нашого краю красуні - це знають усі, а що ще й талановиті підтвердив конкурс "Чарівна панночка - 2015», який відбувся 4 березня 2015 року на базі Добровеличківського  МНВК і Помічнянської міськради, організований відділом освіти, молоді та спорту спільно з Добровеличківським і Помічнянським ЦДЮТ.
   12 учасниць, представниць від шкіл району, боролися за звання найкращої, найрозумнішої і найталановитішої:
- Яніна Чересленко - Карбівська ЗШ
- Олександра Миндрул- Липнязька ЗШ №1
- Анна Чернявська - Тишківська ЗШ№1
- Космацька Наталія - Тишківська ЗШ № 2
- Врадій Тетяна - Добровеличківська ЗШ №1
- Тарасенко Анна ( Олексіївська ЗШ );
- Франько Олександра ( Помічнянська ЗШ № 2);
- Ткаченко Руслана ( Перчунівська ЗШ);
- Біжан Анастасія ( Червонополянська ЗШ);
- Бердичевька Катерина ( Помічнянська ЗШ№1);
- Мамаєва Аріна ( Помічнянська ЗШ№3);
- Кольцун Марина ( Миколаївська ЗШ).
   Програма включала конкурси: "Візитна картка", "Інтелектуальний", «Моя родзинка».
   Вже з першого конкурсу, де дівчата мали представляти себе глядачам, журі розгубилося – одна гарніша за другу. В ході «Інтелектуального» конкурсу учасницям були запропоновані портрети відомих українських жінок, ім’я яких за даним описом потрібно було назвати і вказати ролі цих жінок в історії України.
   А в заключному конкурсі «Моя родзинка» кожна з учасниць довела, що вона дійсно чарівна панночка. Журі довелось добре попрацювати, щоб обрати найкращу.
   Титул "Чарівна панночка – 2015» отримали Врадій Тетяна, учениця Добровеличківської ЗШ І – ІІІ ступенів №1 та Бердичевська Катерина, учениця Помічнянської ЗШ І – ІІІ ступенів №1.
ІІ місце розділили між собою: Яніна Чересленко, Олександра Миндрул, Тарасенко Анна, Франько Олександра та Ткаченко Руслана.
ІІІ місце - Космацька Наталія, Анна Чернявська і Мамаєва Аріна.
Переглядів: 273 | Додав: LavrenyukVV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Корисні посилання
Архів записів