Інтелектуал-2016 - 2 Листопада 2016 - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Субота, 25.03.2017, 04:03
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Семінар керівників ПНЗ 24.03.2017р. переноситься на 31.03.2017р.
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 100
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » 2016 » Листопад » 2 » Інтелектуал-2016
12:45
Інтелектуал-2016
      Традиційно, на осінніх канікулах, збирається учнівська еліта Добровеличківського району, щоб визначити, хто з них найрозумніший. Не став виключенням і цей рік. 28 жовтня 2016 року о дев’ятій годині розпочався районний конкурс «Інтелектуал», в якому взяли участь двадцять учнівських команд з тринадцяти навчальних закладів. Десять команд виборювали звання найрозумніших у молодшій віковій категорії «М» до 9 класу, і стільки ж команд визначали найерудованіших гравців  у старшій категорії «Ш» до 11 класу.  Змагання проводилися одночасно по двох ігрових зонах – Помічнянській та Добровеличківській.
   На турнір прибули такі команди
Назва команди та (або) школа Категорія
Помічнянська зона
1 Зірки ерудиту Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст. Ш
2 Єнотики Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№1 М
3 Загін самогубців Олексіївська ЗШ І-ІІ ст. М
4 Нескорені Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№3 Ш
5 Navi Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№3 М
6 Чемпіони Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№2 М
7 Барселона Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№1 Ш
8 Фіксики Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№3 Ш
9 Цунамі Миколаївський НВК М
10 Всезнайки Червонополянський НВК М
Добровеличківська зона
14 Експромт С Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Ш
15 Експромт С Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 М
16   Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Ш
17 V.I.P. персони Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 М
18   Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 Ш
19 Мрія Гнатівський НВК М
20 Сова Гнатівський НВК Ш
21 Еверест М Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 М
22   Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №2 Ш
23 Еверест С Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Ш
   Підтвердили свій високий рівень минулорічні призери районного та учасники обласного конкурсу – вихованці Помічнянських шкіл №1 та №3, Добровеличківської школи №1
   З першого туру в лідери у старшій віковій категорії вийшла команда «Нескорені» Помічнянської ЗШ №3, трохи відстали «Барселона» Помічнянської ЗШ №1 та «Експромт-С» Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ст. №1. «Нескорені» лідирували і після другого туру, «Барселона» та «Експромт-С» порівнялися, а в третьому вихованці Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №3 підсіли, чим скористалися  учні Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ст. №1. Після трьох турів  «Нескорених» та «Експромту» була однакова кількість балів, «Барселона» відстала на один ігровий бал і посіла третє місце. Доля перемоги була визначена на сьомому додатковому запитанні. У запеклій боротьбі перемогу у старшій віковій категорії здобули вихованці Добровеличківської школи №1, учні з Помічнянської школи №3 задовольнилися другим місцем.
   У молодшій віковій категорії команда «Єнотики» Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №1 з першого туру захопила лідерство і не дала жодного шансу своїм конкурентам. В підсумку друге місце посіла команда «Експромт-С» Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ст. №1, на один ігровий бал відстала команда «Navi» Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №3, які закріпилися на третьому місці.
   Слід зазначити, що цього річ пакет запитань був набагато складніший і включав в себе запитання навіть із дорослих турнірів. Загалом, атмосфера заходу була веселою і дружною, діти зустріли своїх однолітків і друзів, продемонстрували свої знання і дізналися дещо нове.
   Попереду у переможців обласні змагання, а всіх бажаючих запрошуємо наприкінці жовтня до Олексіївської школи для того щоб відіграти обласний синхронний турнір.
 
Протокол районного конкурсу «Інтелектуал»,
28 жовтня 2016 року
 
      І тур
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Результат
Помічнянська зона
1 Зірки ерудиту Ш           1             1
  Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст.                            
2 Єнотики М 1   1   1 1             4
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№1                            
3 Загін самогубців М             1           1
  Олексіївська ЗШ І-ІІ ст.                            
4 Нескорені Ш   1       1   1   1 1 1 6
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№3                            
5 Navi М                         0
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№3                            
6 Чемпіони М                         0
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№2                            
7 Барселона Ш 1 1           1       1 4
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№1                            
8 Фіксики Ш                     1   1
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№3                            
9 Цунамі М         1               1
  Миколаївський НВК                            
10 Всезнайки М                         0
  Червонополянський НВК                            
Добровеличківська зона
14 Експромт С Ш 1 1     1               3
  Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
15 Експромт С М 1             1         2
  Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
16   Ш         1               1
  Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.                            
17 V.I.P. персони М                         0
  Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
18   Ш         1               1
  Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
19 Мрія М                         0
  Гнатівський НВК                            
20 Сова Ш 1                       1
  Гнатівський НВК                            
21 Еверест М М           1             1
  Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
22   Ш                         0
  Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №2                            
23 Еверест С Ш                         0
  Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
Примітка Категорія «М» до 9 класу, категорія «Ш» - до 11 класу
 
      ІІ тур
      13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Результат
Помічнянська зона
1 Зірки ерудиту Ш                       1 1
  Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст.                            
2 Єнотики М           1 1 1 1 1   1 7
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№1                            
3 Загін самогубців М         1 1 1   1   1 1 6
  Олексіївська ЗШ І-ІІ ст.                            
4 Нескорені Ш         1 1 1 1 1 1 1 1 8
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№3                            
5 Navi М         1 1 1 1 1 1 1   7
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№3                            
6 Чемпіони М         1         1 1 1 4
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№2                            
7 Барселона Ш         1 1 1   1 1 1 1 7
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№1                            
8 Фіксики Ш             1   1 1 1 1 5
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№3                            
9 Цунамі М                   1 1 1 3
  Миколаївський НВК                            
10 Всезнайки М         1 1 1     1 1 1 6
  Червонополянський НВК                            
Добровеличківська зона
14 Експромт С Ш 1 1     1   1   1 1 1 1 8
  Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
15 Експромт С М         1   1   1 1 1 1 6
  Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
16   Ш         1   1   1 1 1   5
  Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.                            
17 V.I.P. персони М             1         1 2
  Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
18   Ш                   1 1 1 3
  Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
19 Мрія М             1   1 1 1 1 5
  Гнатівський НВК                            
20 Сова Ш             1     1 1 1 4
  Гнатівський НВК                            
21 Еверест М М         1   1       1 1 4
  Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
22   Ш             1 1 1 1 1 1 6
  Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №2                            
23 Еверест С Ш             1 1     1 1 4
  Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
Примітка Категорія «М» до 9 класу, категорія «Ш» - до 11 класу
 
 
      ІІІ тур
      25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Результат
Помічнянська зона
1 Зірки ерудиту Ш                          
  Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст.                            
2 Єнотики М   1 1       1 1     1 1 6
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№1                            
3 Загін самогубців М               1   1 1 1 4
  Олексіївська ЗШ І-ІІ ст.                            
4 Нескорені Ш                   1 1 1 3
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№3                            
5 Navi М 1   1     1         1 1 5
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№3                            
6 Чемпіони М                     1   1
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№2                            
7 Барселона Ш     1       1 1     1 1 5
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№1                            
8 Фіксики Ш     1         1         2
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№3                            
9 Цунамі М           1         1   2
  Миколаївський НВК                            
10 Всезнайки М     1         1         2
  Червонополянський НВК                            
Добровеличківська зона
14 Експромт С Ш   1 1 1       1     1 1 6
  Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
15 Експромт С М   1 1         1     1 1 5
  Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
16   Ш     1               1 1 3
  Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.                            
17 V.I.P. персони М     1         1     1 1 4
  Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
18   Ш     1               1 1 3
  Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
19 Мрія М     1               1 1 3
  Гнатівський НВК                            
20 Сова Ш     1               1 1 3
  Гнатівський НВК                            
21 Еверест М М                         0
  Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
22   Ш   1           1         2
  Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №2                            
23 Еверест С Ш     1               1 1 3
  Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
Примітка Категорія «М» до 9 класу, категорія «Ш» - до 11 класу
 
      Підсумок
      І тур ІІ тур ІІІ тур Результат Перестрілка Місце  
1 2 3 4 5 6 7
Помічнянська зона
1 Зірки ерудиту Ш 1 1 0 2                  
  Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст.                            
2 Єнотики М 4 7 6 17               І  
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№1                            
3 Загін самогубців М 1 6 4 11                  
  Олексіївська ЗШ І-ІІ ст.                            
4 Нескорені Ш 6 8 3 17         1 1   ІІ  
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№3                            
5 Navi М 0 7 5 12               ІІІ  
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№3                            
6 Чемпіони М 0 4 1 5                  
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№2                            
7 Барселона Ш 4 7 5 16               ІІІ  
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№1                            
8 Фіксики Ш 1 5 2 8                  
  Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст.№3                            
9 Цунамі М 1 3 2 6                  
  Миколаївський НВК                            
10 Всезнайки М 0 6 2 8                  
  Червонополянський НВК                            
Добровеличківська зона
14 Експромт С Ш 3 8 6 17         1 1 1 І  
  Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
15 Експромт С М 2 6 5 13               ІІ  
  Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
16   Ш 1 5 3 9                  
  Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.                            
17 V.I.P. персони М 0 2 4 6                  
  Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
18   Ш 1 3 3 7                  
  Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
19 Мрія М 0 5 3 8                  
  Гнатівський НВК                            
20 Сова Ш 1 4 3 8                  
  Гнатівський НВК                            
21 Еверест М М 1 4 0 5                  
  Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
22   Ш 0 6 2 8                  
  Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №2                            
23 Еверест С Ш 0 4 3 7                  
  Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1                            
Примітка Категорія «М» до 9 класу, категорія «Ш» - до 11 класу
  
Переглядів: 145 | Додав: Irina | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Корисні посилання
Архів записів