Погода
Головна » 2016 » Лютий » 29 » Фінальний турнір з волейболу
11:24
Фінальний турнір з волейболу
Завершились районні змагання з волейболу серед школярів, учасниками яких стали 15 команд юнаків та 12 команд дівчат. До фінального турніру який проходив 26 лютого 2016 року в спортивному залі Добровеличківської спеціалізованої загальноосвітньої школи - інтернат І-ІІІ ступенів потрапили команди: Помічнянської ЗШ І – ІІІ ступенів №3 (юнаки та дівчата), Тернівського НВК (юнаки та дівчата), Гнатівського НВК (юнаки), Червонополянського НВК (дівчата), Липнязької ЗШ І-ІІІ ступенів №1 (юнаки), Тишківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 (дівчата).
   Цікава та напружена боротьба точилась в кожному поєдинку адже всі команди були майже рівні. Проте краще налаштованими та зіграними виявились в юнаків команда Тернівського НВК, яка змогла перемогти всіх своїх суперників. Друге місце вибороли минулорічні переможці команда Гнатівського НВК, третє місце в команди Липнязької ЗШ №1.
     В змаганнях дівчат команда Червонополянського НВК (вихованки гуртка Добровеличківського ЦДЮТ, керівник Зіненко М. В.)  впевнено перемогла своїх суперниць  і стала переможцем. Друге місце в дівчат Тернівського НВК, третє місце зайняла команда Помічнянської ЗШ І-ІІІ ступенів №3.
    Варто відмітити, що вперше у фінальній частині грали команди Тернівського НВК в якому навчається 30 учнів і їх дебют став переможним.
Кращими гравцями у юнаків стали: Дудка Іван (Тернівський НВК), у дівчат Затуливітер Тетяна (Червонополянський НВК), Бурякова Єлизавета (Тернівський НВК).

Переглядів: 648 | Додав: Личко | Рейтинг: 5.0/1