Хлопців: 31
Дівчат: 79
Форма входу
Погода
Головна » 2016 » Березень » 8 » Фінал першості району з баскетболу серед школярів
21:09
Фінал першості району з баскетболу серед школярів
   3 березня 2016 року в Помічнянській ЗШ №3 пройшов фінал районних змагань з баскетболу серед юнаків та дівчат. Ігри серед переможців зональних змагань проходили за коловою системою. Найбільший сюрприз і інтригу принесла гра між командами дівчат Помічнянської ЗШ №3 та Тишківської ЗШ №1. Напружений поєдинок тримав інтригу до фінального свистка, у підсумку сильнішими з рахунком 29:25 стали досвідченіші  баскетболістки Помічнянської ЗШ №3. Команда дівчат Добровеличківського НВК №2 поступилась своїм суперницям і у підсумку посіла 3 місце. В іграх серед юнаків не було рівних команді Помічнянської ЗШ №3, яка впевнено здолала совїх суперників з Добровеличківського НВК №2, Липнязької ЗШ №1 та Піщанобрідської ЗШ І-ІІІ ступенів. Друге місце виборола команда Добровеличківського НВК №2, а третє Піщанобрідської ЗШ І-ІІІ ст.
   Кращими гравцями серед дівчат було визнано  Лигушу Юлію (Тишківська ЗШ №1), серед юнаків - Рибакова Андрія та Курячого Юрія (Помічнянська ЗШ №3).

Переглядів: 513 | Додав: Личко | Рейтинг: 5.0/1