Вівторок, 24.10.2017, 07:52
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
///
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 101
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 27
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » 2013 » Грудень » 22 » Другий етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
23:19
Другий етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
Завершився ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін:

Англійська мова

8 клас
1. Шевченко Валентина - І м. (Липнязька ЗШ №1)
2. Коваленко Андрій - ІІ м. (Добровеличківський НВК №2)
3. Кобзар Дмитро - ІІІ м. (Помічнянська ЗШ №3)

9 клас
1. Бондаренко Каріна - І м. (Тишківська ЗШ №2)
2. Лопатенко Каріна - ІІ м. (Добровеличківський НВК №2)
3. Рябовол Жанна - ІІІ м. (Липнязька ЗШ №1)

10 клас
1. Задорожна Валентина - І м. (Добровеличківська ЗШ №1)
2. Авраменко Яна - ІІ м. (Добровеличківський НВК №2)
3. Науменко Юлія - ІІІ м. (Добровеличківський НВК №2)

11 клас
1. Яцевич Богдан -І м. (Добровеличківська ЗШ №1)
2. Баланюк Ксенія - ІІ м. (Помічнянська ЗШ №3)
3. Морозова Надія - ІІІ м. (Липнязька ЗШ №1)

Трудове навчання

9 клас (дівчата)
1. Іщенко Ганна - І м. (Помічнянська ЗШ №1)
2. Федосєєва Марія - ІІ м. (Помічнянська ЗШ №3)
3. Котрікова Яна - ІІ м.  (Добровеличківська ЗШ №1)

9 клас (юнаки)
1. Повічан Артем - І м. (Помічнянська ЗШ №3)
2. Луценко Євген - ІІ м. (Помічнянська ЗШ №2)

11 клас (дівчата)
1. Веровенко Тетяна - І м. (Помічняська ЗШ №1)
2. Альохіна Ірина - ІІ м. (Помічнянська ЗШ №3)
3. Михайляк Анастасія - ІІ м. (Перчунівська ЗШ) 

Світова література
8 клас.
1. Бірзул Вероніка - І м. (Помічнянська ЗШ №1)
2. Кобзар Дмитро -ІІ м. (Помічнянська ЗШ №3)

9 клас.
1. Марчинська Олена - І м. (Помічнянська ЗШ №3)
2. Кабрера Анжела - ІІ м. (Помічнянська ЗШ №1)
3. Денисенко Каріна - ІІІ м. (Помічнянська ЗШ №3)

10 клас.
1. Горбачова Анастасія - І м.  (Помічнянська ЗШ №1)
2. Сотула Олександра - І м. (Помічнянська ЗШ №3)
3. Задорожна Валентина - ІІ м. (Добровеличківська ЗШ №1)
4. Боровик Аліна - ІІІ м. (Тишківська ЗШ №2)

11 клас.
1. Коробко Анастасія - І м. (Піщанобрідська ЗШ)
2. Чалик Євген - ІІ м. (Помічнянська  ЗШ №1)
3. Галєба Ростислав - ІІ м. (Помічнянська ЗШ №2)
4. Веровенко Тетяна - ІІІ м. (Помічнянська ЗШ №1)

Астрономія

10 клас

1.Горбенко Валерія – І м. (Помічнянська ЗШ № 3)

2.Мартовіцький Владислав – ІІ м. (Липнязька ЗШ № 1)

3.Соколов Олег – ІІІ м. (Помічнянська ЗШ № 1)

11 клас

1.Горелік Олена – І м. (Помічнянська ЗШ №3)

2.Кузьменко Вадим – ІІ м. (Помічнянська ЗШ №2)

3.Гавриленко Олександр – ІІІ м. (Помічнянська ЗШ №1) 

 

Фізична культура

11 клас

Дівчата.

1.                  Нерода Вікторія – І м. (Піщанобрідська ЗШ)

2.                  Бондаренко Оксана – І м. (Добровеличкіська ЗШ №1) *

3.                  Бабінська Анна – ІІ м. (Добровеличківський НВК №2)

4.                  Дзиз Каріна – ІІ м. (Помічнянська ЗШ №3) *

5.                  Цуркан Наталія – ІІІ м. (Добровеличківська ЗШ –інтернат)

*- виступали поза конкурсом

Юнаки.

1.                  Климишин Микола – І м. (Тишківська ЗШ №1)

2.                  Гордієнко Богдан – ІІ м. (Добровеличківська ЗШ –інтернат)

3.                  Боярко В’ячеслав – ІІ м. (Тишківська ЗШ №1)*

4.                  Михайловський Антон – ІІІ м. (Помічнянська ЗШ №3)

5.                  Моргунов Сергій – ІІІ м. (Піщанобрідська ЗШ)

*-виступав поза конкурсом

Хімія

7 клас.

  1. Онуфрієнко Вікторія – І м. (Помічнянська ЗШ №1)

8 клас.

  1. Ключник Наталія – ІІ м. (Гнатівська ЗШ)
  2. Нікітіна Дарія – ІІІ м. (Тернівський НВК)

9 клас.

  1. Огреба Єлизавета – ІІ м. (Добрвоеличківський НВК №2)

11 клас.

  1. Кузьменко Вадим – І м. (Помічнянська ЗШ №2)
  2. Коробка Анастасія – ІІ м. (Піщанобрідська ЗШ)

Біологія

8 клас

1.Бурсук Ліна                -  І м.    (Добровеличківський НВК №2)

2.Сабова Руслана          – ІІ м.     (Липнязька ЗШ №2)

3.Коваленко Анастасія – ІІІ м.   (Гнатівська ЗШ І-ІІІ ст.)

9 клас

4.Демчук Анастасія      -    І м.  (Помічнянська ЗШ № 1)

5.Марчинська Олена    -    І м.  (Помічнянська ЗШ № 3)

6.Рибчинська Діана      –  ІІ м.  (Новолутківський НВК)

7.Височанська Яна        - ІІІ м.  (Тишківська ЗШ №1)

8.Бондаренко Карина   - ІІІ м.  (Тишківська ЗШ №2)

 

10 клас

9.Дзиз Карина                 -   ІІ м.   (Помічнянська ЗШ № 3)

10.Колбасіна Анастасія –  ІІ м. (Добровеличківський НВК №2)

11.Паламарчук Діана     - ІІІ м. (Гаївський НВК)

11 клас

12.Коробка Анастасія      –  І м.   (Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.)

13.Кузьменко Вадим        -  ІІ м.   (Помічнянська ЗШ № 2)

14.Панасова Діана            - ІІІ м.   (Добровеличківський НВК №2)

 Математика

6 клас

1.Каркуша Дмитро - І м.  (учень 6 класу Помічнянської ЗШ № 1)

2.Вовченко Артем -  І м.  (учень 6 класу Помічнянської ЗШ № 2)

3.Степаненко Юлія - І м. (учениця 6 класу Добровеличківської ЗШ-інтернат)

4.Кудіна Любов -       І м. (учениця 6 класу Добровеличківської ЗШ №1)

5.Аркан Олександра - ІІ м. (учениця 6 класу Добровеличківської ЗШ № 1)

6.Басиста Аміна -  ІІІ м. (учениця 6 класу Добровеличківського НВК № 2)

7.Таляр Віта -  ІІІ м. (учениця 6 класу Гнатівської ЗШ І-ІІІ ст.)

7 клас

8.Пономаренко Ольга – І м. (учениця 7 класу Добровеличківської ЗШ № 1)

9.Горбатюк Богдан - ІІ м. (учень 7 класу Добровеличківської ЗШ № 1)

10.Гульдас Артем - ІІ м. (учень 7 класу Помічнянської ЗШ № 2)

11.Середа Владислав - ІІІ м. (учень 7 класу Помічнянської ЗШ № 3)

12.Веріч Віталій - ІІІ м. (учень 7 класу Помічнянської ЗШ № 3)

8 клас

13.Шевченко Валентина – ІІ м. (учениця 8 класу Липнязької ЗШ № 1)

14.Пойченко Олександр – ІІІ м. (учень 8 класу Помічнянської ЗШ № 3)

15.Сабова Руслана - ІІІ м. (учениця 8 класу Липнязької ЗШ № 2)

9 клас

16.Денисенко Катерина - ІІІ м. (учень 9 класу Помічнянської ЗШ № 3)

10 клас

17.Личко Владислав - І м. (учень 10 класу Добровеличківської ЗШ № 1)

18.Горбенко Валерій - ІІІ м. (учень 10 класу Помічнянської ЗШ № 3)

11 клас

19.Горелік Олена -  ІІ м.    (учениця 11 класу Помічнянської ЗШ № 3)

20.Кузьменко Вадим - ІІ м. (учень 11 класу Помічнянської ЗШ № 2)

21.Зибін Назар - ІІІ м. (учень 11 класу Добровеличківської ЗШ-інтернат)

22.Пасхал Владислав - ІІІ м. (учень 11 класу Добровеличківської ЗШ № 1)

 Педагогіка і психологія

11 клас

1.  Гаспарян Лариса    –  І м.       (Помічнянська ЗШ № 3)

2.  Черчович Наталія –   ІІ м.      (Добровеличківська ЗШ №1)

3.  Непомяща Дар’я –     ІІІ м.    (Помічнянська ЗШ № 3)

Географія

1.Супрун Олександра – Ім. (учениця 8 класу Піщанобрідської ЗШ І-ІІІ ст.)

2.Плигін Олександр – І м. (учень 9 класу Помічнянської ЗШ № 3)

3.Паламарчук Артем – ІІ м. (учень 9 класу Добровеличківської ЗШ №1)

4.Мниха Ігор – І м. (учень 10 класу Добровеличківської ЗШ №1)

5.Онищенко Іван – ІІ м. (учень 10 класу Добровеличківської ЗШ №1)

6.Врадій Дмитро – І м. (учень 11 класу Добровеличківської ЗШ №1)

7.Яцевич Богдан - ІІ м. (учень 11 класу Добровеличківської ЗШ №1)

8.Пасхал Владислав - ІІІ м. (учень 11 класу Добровеличківської ЗШ № 1)

Українська мова та література

1.Бердичевська Катерина – І м. (учениця 7 класу Помічнянської ЗШ № 1)

2.Батенко Єлизавета – ІІ м. (учениця 7 класу Помічнянської ЗШ № 1)

3.Середа Владислав - ІІІ м. (учень 7 класу Помічнянської ЗШ № 3)

4.Мамалига Андрій – І м. (учень 8 класу Помічнянської ЗШ № 3)

5.Боярка Ігор – ІІ м. (учень 8 класу Тишківської ЗШ № 1)

6.Супрун Олександра – ІІІ м. (учениця 8 класу Піщанобрідської ЗШ І-ІІІ ст.)

9 клас

7.Щербина Анна – І м. (учениця 9 класу Помічнянської ЗШ № 1)

8.Марчинська Олена – ІІ м. (учениця 9 класу Помічнянської ЗШ № 3)

9.Федосєєва Марія – ІІІ м. (учениця 9 класу Помічнянської ЗШ № 3)

10 клас

10.Стець Єлизавета – І м. (Помічнянської ЗШ № 1)

11.Науменко Світлана – ІІ м. (Липнязької ЗШ № 1)

12.Зачепа Яна - ІІ м. (Добровеличківська ЗШ № 1)

13.Хараїм Валерія - ІІ м. (Помічнянська ЗШ № 3)

14.Колбасіна Анастасія – ІІІм. (Добровеличківський НВК  №2)

15.Паламарчук Діана – ІІІ м. (Гаївський НВК)

11 клас

16.Коробка Анастасія - І м. (Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.)

17.Голєба Ростислав – ІІ м. (Помічнянська ЗШ № 2)

18.Панченко Наталія – ІІІ м. (Добровеличківська ЗШ № 1)

 Економіка

9 клас

1.Бабенко Аліса - І м.  (Добровеличківська ЗШ № 1)

11 клас

1.Врадій Дмитро – І м.  (Добровеличківська ЗШ № 1)

2.Пасхал Владислав – ІІ м. (Добровеличківська ЗШ № 1)

3.Пасічник Євгеній - ІІІ м. (Помічнянська ЗШ № 3)

 Фізика

7 клас

1.Пономаренко Ольга – І м. (Добровеличківська ЗШ № 1)

2.Осадча Аліна – ІІ м. (Помічнянська ЗШ № 3)

3.Ткаченко Павло – ІІІ м. (Помічнянська ЗШ № 1)

8 клас

4.Шевченко Валентина – І м. (Липнязька ЗШ №1)

5.Мамалига Андрій – ІІ м. (Помічнянська ЗШ № 3)

6.Осокін Іван – ІІІ м.  (Помічнянська ЗШ № 1)

9 клас

7.Марчинська Олена – І м. (Помічнянська ЗШ № 3)

8.Плигін Олександр – ІІ м. (Помічнянська ЗШ № 3)

9.Кабрера Анжела – ІІІ м. (Помічнянська ЗШ № 1)

10 клас

10.Хараїм Валерія – І м.     (Помічнянська ЗШ № 3)

11.Шиндерук Роман – ІІ м. (Помічнянська ЗШ № 1)

12.Поляков Сергій – ІІІ м.  (Помічнянська ЗШ № 1)

11 клас

13.Рудік Марина – І м. (Помічнянська ЗШ № 3)

14.Горіна Юлія – ІІ м. (Гаївський НВК)

15.Яценко Яна – ІІІ м. (Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.)

 Російська мова та література

8 клас

1.Шишло Ольга – І м. (Помічнянська ЗШ №2)

2.Осокін Іван – ІІ м.    (Помічнянська ЗШ №1)

3.Бірзул Вероніка – ІІІ м.  (Помічнянська ЗШ №1)

9 клас

4.Марчинська Олена – І м. (Помічнянська ЗШ №3)

5.Денисенко Аліна – ІІ м.   (Помічнянська ЗШ №1)

6.Кабрера Анжела – ІІІ м.   (Помічнянська ЗШ №1)

10 клас

7.Шиндерук Роман – І м.   (Помічнянська ЗШ №1)

8.Поляков Сергій – ІІ м.     (Помічнянська ЗШ №1)

9.Хараїм Валерія – ІІІ м.    (Помічнянська ЗШ №3)

11 клас

10.Гавриленко Олександр – І м. (Помічнянська ЗШ №1)

11.Галєба Ростислав – ІІ м.   (Помічнянська ЗШ №2)

12.Середенко Віталій – ІІІ м.  (Помічнянська ЗШ №3)

Історія

8 клас

1.Завалко Владислав – І м. (Тишківська ЗШ №1)

2.Кобзар Дмитро – ІІ м.  (Помічнянська ЗШ №3)

3.Шевченко Валентина – ІІІ м. (Липнязька ЗШ 1)

9 клас

1.Юденко Олександр – І м. (Дружелюбівський НВК)

2.Потураєва Дарія – ІІ м. (Добровеличківська ЗШ № 1)

3.Шафорост Анна – ІІІ м. (Липнязька ЗШ 1)

10 клас

1.Хараїм Валерія – І м. (Помічнянська ЗШ № 3)

2.Зінченко Людмила – ІІ м. (Липнязька ЗШ 1)

3.Задорожна Валентина – ІІІ м. (Добровеличківська ЗШ № 1)

4.Поляков Сергій – ІІІ м.  (Помічнянська ЗШ № 1)

11 клас

1.Яцевич Богдан – І м. (Добровеличківська ЗШ № 1)

2.Пасічник Євгеній – ІІ м. (Помічнянська ЗШ № 3)

3.Морозова Надія – ІІІ м.  (Липнязька ЗШ 1)

4.Рябов Максим – ІІІ м. (Добровеличківська ЗШ № 1)

Правознавство

9 клас

1.Сюсель Олег - І м. (Помічнянська ЗШ № 1)

2.Суліма Анастасія - ІІ м. (Липнязька ЗШ 1)

3.Іщенко Ганна – ІІІ м. (Помічнянська ЗШ № 1)

10 клас

1.Шендерук Роман - І м. (Помічнянська ЗШ № 1)

2.Науменко Юлія – ІІ м. ( Добровеличківський НВК №2)

3.Зінченко Людмила – ІІІ м. (Липнязька ЗШ 1)

11 клас

1.Панченко Наталія - І м. (Добровеличківська ЗШ № 1)

2.Миндрул Валерій – ІІ м. (Липнязька ЗШ 1)

3.Галєба Ростислав – ІІІ м. (Помічнянська ЗШ № 2)

Екологія

 10 клас

1.Мниха Ігор – І м. (Добровеличківська ЗШ № 1)

2.Науменко Світлана – ІІ м. (Липнязька ЗШ 1)

11 клас

1.Манзар Мирослава – І м. (Липнязька ЗШ 1)

 

Інформаційні технології

 8 клас

1.Нечипоренко Неля – ІІ м. (Добровеличківська ЗШ – інтернат)

9 клас

1.Білий Костянтин – І м. (Добровеличківська ЗШ – інтернат)

2.Голубєв Дмитро – ІІІ м.  (Добровеличківський НВК №2)

10 клас

1.Личко Владислав – І м. (Добровеличківська ЗШ № 1)

2.Куліш Дмитро – ІІ м.  (Добровеличківська ЗШ – інтернат)

3.Стець Єлизавета – ІІІ м. (Помічнянська ЗШ № 1)

11 клас

1.Врадій Дмитро - І м. (Добровеличківська ЗШ № 1)

2.Зибін Назар - І м. (Добровеличківська ЗШ – інтернат)

3.Баланюк Ксенія –ІІІ м. (Помічнянська № 3)






Переглядів: 371 | Додав: Личко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Корисні посилання
Архів записів