Погода
Головна » 2016 » Вересень » 12 » День фізичної культури та спорту
13:52
День фізичної культури та спорту
   9-10 вересня 2016 року в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту відбулись різноманітні спортивно – масові заходи. В навчальних закладах району 9 вересня були проведені Дні здоров’я, під час яких пройшли змагання «Веселі старти» для учнів молодших класів, різноманітні змагання та конкурси були проведені для учнів основної та старшої школи.
   10 вересня в Добровеличківській ДЮСШ пройшли змагання з настільного тенісу. За підсумками змагань переможцем став Шинкарук Мирон (смт. Добровеличківка), друге місце виборов Козинець Микола (с. Липняжка), третє місце в Богдана Миколи (смт. Добровеличківка). А справжньою окрасою святкувань стало відкриття нового футбольного стадіону в селі Тишківка. Футбольний стадіон був збудований на території Тишківської ЗШ №1 завдяки ТОВ «Агротех» (дир. Саусь С.І.). Після відкриття був проведений футбольний турнір за участі 8 команд з Добровеличківського району та команди ФК «Розтоки» Чернівецька область. Шість годин напруженої, цікавої боротьби тримали у напрузі численних вболівальників. У підсумку переможцем турніру стала команда ФК «Агротех» (с. Тишківка), яка у фінальному поєдинку  з рахунком 4:1 перемогла команду ФК «Олімп» (с. Олексіївка), у грі за третє місце ФК «Розтоки» з рахунком 1:0 був сильніший за ФК «Еко – гриб» (смт. Добровеличківка). Команди призери змагань та кращі гравці турніру отримали нагороди від ТОВ «Агротех».

Переглядів: 718 | Додав: Личко | Рейтинг: 5.0/1