Неділя, 18.11.2018, 10:32
Комунальна установа
"Добровеличківський методичний центр
педагогічної майстерності"
Вітаю Вас Гость | RSS
//
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [80]
МАН, НТУ [4]
Статистика
...
Всього: 108
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 30
Дівчат: 77
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати учнівської олімпіади з зарубіжної літератури
28.11.2017, 15:11
 

 

Результати ІІ етапу учнівської олімпіади із зарубіжної літератури

 2017-2018 навчальному році

 

9 клас (максимальна кількість балів 40)

№з/п

Міс

це

Прізвище, ім’я учня

школа

Вчитель

бали

1

І

Коренко Валентин

Перчунівська ЗШ

Моклюк Т.М.

34

2

ІІ

Данькова Владислава

Добровеличківська ЗШ №1

Кулик Т.В.

32

3

ІІІ

Бельмега Ірина

Помічнянська ЗШ №3

Осипенко Т.О.

31

4

 

Шафорост Анастасія

Липнязька ЗШ І-ІІІ ст.

Миндрул Т.Б.

30

5

 

Шостак Андрій

Помічнянська ЗШ №3

Осипенко Т.О.

25

6

 

Дехтяренко Аріна

Помічнянська ЗШ №1

Вітко М.І.

22

7

 

Унгурян Віталій

Перчунівська ЗШ

Моклюк Т.М.

20

8

 

Мітковський Артем

Тишківська ЗШ №2

Зазимко Н.В.

20

9

 

Піпко Юлія

Помічнянська ЗШ №2

Руда Л.О.

6

 

10 клас (максимальна кількість балів 40)

 

з/п

Міс

це

Прізвище, ім’я учня

школа

Вчитель

бали

1

І

Вовченко Артем

Помічнянська ЗШ №1

Колос А.А.

26

2

І

Касап Софія

Помічняська ЗШ №2

Руда Л.О.

26

3

ІІ

Затуливітер Оксана

Філія Червонополянський НВК КЗ «Піщанобрідське НВО»

Василенко Т.В.

20

4

ІІІ

Євпак Вікторія

КЗ «Піщанобрідське  НВО»

Русіна Г.В.

19

5

 

Липкан Валентина

Тишківська ЗШ №1

Швець Л.В.

15

6

 

Янчук Юлія

Помічнянська ЗШ №1

 Колос А.А.

15

7

 

Шаповалова  Діана

Помічнянська ЗШ №3

Мєркунова Н.О.

13

8

 

Стромило Дарина

Тишківська ЗШ №2

Зазимко Н.В.

10

9

 

Якименко Наталія

Добровеличквський НВК №2

Павульська С.А.

9

10

 

Бортник Віта

Філія Червонополянський НВК КЗ «Піщанобрідське НВО»

Василенко Т.В.

9

11

 

Пойченко Данило

Помічнянська ЗШ №3

Мєркунова Н.О.

8

 

 

  11 клас (максимальна кількість балів 40)

 

№з/п

Міс

це

Прізвище, ім’я учня

школа

Вчитель

бали

1

І

Лисич Анастасія

КЗ «Піщанобрідське НВО»

Русіна Г.В.

23

2

ІІ

Попенко Анастасія

Добровеличківська ЗШ №1

Кулик Т.В.

20

3

ІІІ

Яндович Олена

Помічнянська ЗШ №3

Танцюра О.В.

18

4

ІІІ

Боровик Ольга

Тишківська ЗШ №2

Зазимко Н.В.

18

5

 

Решетник Владислав

Помічнянська ЗШ №1

Вітко М.І.

11

6

 

Журавель Валентина

Липнязька ЗШ

Миндрул Т.Б.

10

7

 

Гульдас Артем

Помічнянська ЗШ №2

Руда Л.О.

5

 

Категорія: Олімпіади | Додав: Личко
Переглядів: 410 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2018/2019 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2018-2019 н.р.
Пошук
Корисні посилання