Результати районної олімпіади з української мови та літератури - Олімпіади - Обдарована дитина - Каталог файлів - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
П`ятниця, 09.12.2016, 01:56
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [52]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 98
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 71
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати районної олімпіади з української мови та літератури
27.11.2012, 16:21

     Участь в олімпіаді взяли 62 учні з 22 загальноосвітніх навчальних закладів району.

    Не подали звіти про проведення шкільного етапу олімпіади  керівники Добровеличківського НВК №2, Тернівського НВК, Тишківської ЗШ І-ІІІ ст. №2, Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст., Андріївської, Любомирської, Федорівської, Карбівської та Юр'ївської ЗШ І-ІІ ст.

    Не брали участі у ІІ етапі олімпіади учні Тернівського НВК, Андріївської, Олександрівської, Карбівської, Любомирської, Федорівської та Юр'ївської ЗШ.

     Найкращих результатів досягли учні Помічнянських ЗШ І-ІІІ ст. №1 ,2, 3,  зайнявши І місця у всіх класах, крім 10 (Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1).      Мають призові місця вихованці Червонополянської,  Новолутківської, Тишківської  ЗШ №2, Добровеличківської ЗШ-інтернату, Липнязької ЗШ І-ІІІ ст. №1, Гаївської ЗШ І-ІІІ ст., Добровеличківський НВК №2 та Перчунівської ЗШ.

Переможцями районної олімпіади з української мови та літератури 2012/2013 н.р. стали:

Шишло Ольга, 7 клас, Помічнянська ЗШ №2, І місце

Іщенко Олена, 7 клас, Новолутківська  ЗШ, ІІ місце                    

Завалко Дмитро, 7 клас, Тишківська ЗШ №2, ІІІ місце                                      

Іщенко Анна, 8 клас,  Помічнянська ЗШ №1, І місце ****

Рибчинська Діана, 8 клас,  Новолутківська  ЗШ, ІІ місце

Галак Марія, 8 клас, Червонополянська ЗШ, ІІІ місце                              

Мітькова Ілона, 9 клас, Помічнянська ЗШ №3, І місце ****

Похила Марина, 9 клас, Добровеличківська ЗШ №1, ІІ місце                            

Матлаш Валентина, 9 клас, Добровеличківська ЗШ-інтернат, ІІІ місце

Панченко Наталія, 10 клас, Добровеличківська ЗШ №1, І місце ****

Морозова Надія, 10 клас, Липнязька ЗШ №1, ІІ місце

Михайловська Каріна, 10 клас, Гаївська ЗШ, ІІІ місце

Колос Катерина, 11 клас, Помічнянська ЗШ №1, І місце ****

Ямкова Світлана, 11 клас, Добровеличківський НВК  №2, ІІ місце

Мухтарова Наталія, 11 клас, Перчунівська ЗШ, ІІІ місце

 Примітка: **** - учні, що запрошуються до участі в обласному етапі олімпіади з української мови та літератури (7 клас в обласному етапі участі не бере).

 

Категорія: Олімпіади | Додав: Kulik
Переглядів: 1062 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання