Результати районної олімпіади з хімії - Олімпіади - Обдарована дитина - Каталог файлів - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Неділя, 26.02.2017, 16:37
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Семінар заступників директорів з навчально - виховної роботи переноситься з 24 лютого на 03 березня 2017 року
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [60]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 99
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 72
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати районної олімпіади з хімії
12.12.2016, 16:41
Результати Всеукраїнської олімпіади з хімії
(2016/2017 н.р.)

з/п
заг.

з/п
Прізвище, ім’я учасника Назва навчального закладу Кількість балів Місце
7 клас (загальна кількість балів – 50)
1 1 Матковська Віталіна Добровеличківська ЗШ №1 27 І
2 2 Гєрасім Маріна Тишківська ЗШ №2 23,5 ІІ
3 3 Бойченко Артур Гнатівський НВК 23 ІІІ
4 4 Сагрулова Аріна Червонополянський НВК 21  
5 5 Андрушкевич Вікторія Гнатівський НВК 18,5  
6 6 Затуливітер Людмила Червонополянський НВК 17,5  
7 7 Карпова Анастасія Помічнянська ЗШ №2 16  
8 8 Тітомир Вікторія Тишківська ЗШ №1 16  
9 9 Деркач Денис Піщанобрідська ЗШ 13  
10 10 Фоміна Лілія Помічнянська ЗШ №1 11,5  
11 11 Ільченко Дар’я Добровеличківський НВК №2 11  
8 клас (загальна кількість балів – 50)
12 1 Куріщенко Денис Гнатівський НВК 19 І
13 2 Фума Леонід Помічнянська ЗШ №2 9  
14 3 Герасімова Євангеліна Липнязька ЗШ №2 8,5  
15 4 Білий Даніїл Добровеличківська СЗШ-інтернат 8,5  
16 5 Осіпенко Наталія Помічнянська ЗШ №3 8  
17 6 Приймак  Дмитро Тишківська ЗШ №1 8  
18 7 Шостак Андрій Помічнянська ЗШ №3 7  
19 8 Ясінський Олег Помічнянська ЗШ №3 7  
20 9 Осипенко Артем Олексіївська ЗШ 7  
21 10 Горбатюк Ярослав Добровеличківський НВК №2 6,5  
22 11 Сульженко Дар’я Помічнянська ЗШ №1 6,5  
23 12 Данькова Карина Добровеличківська ЗШ №1 6,2  
24 13 Машура Олексій Помічнянська ЗШ №1 5,5  
25 14 Гирич Олена Добровеличківська ЗШ №1 5  
26 15 Іваніченко Наталія Добровеличківська СЗШ-інтернат 2  
9 клас (загальна кількість балів – 50)
27 1 Вовченко Артем Помічнянська ЗШ №1 22,5 І
28 2 Цабевська Олександра Олексіївська ЗШ 15,5 ІІІ
29 3 Тарануха Ярослава Липнязька ЗШ №1 11  
30 4 Бортник Віта Червонополянський НВК 9  
31 5 Мізецька  Дарина Добровеличківська ЗШ №1 8,5  
32 6 Пойченко Данило Помічнянська ЗШ №3 8,5  
33 7 Затуливітер Оксана Червонополянський НВК 8,5  
34 8 Якименко Наталія Добровеличківський НВК №2 6  
35 9 Касап Софія Помічнянська ЗШ №2 4  
10 клас (загальна кількість балів – 50)
36 1 Середа Владислав Помічнянська ЗШ №3 11  
37 2 Пономаренко Ольга Добровеличківська ЗШ №1 8,5  
38 3 Лукашук Людмила Липнязька ЗШ №1 5,5  
39 4 Гульдас Артем Помічнянська ЗШ №2 5  
40 5 Юрченко Сергій Помічнянська ЗШ №1 5  
41 6 Жора Анастасія Липнязька ЗШ №1 4  
11 клас (загальна кількість балів – 50)
42 1 Дмитренко Анастасія Помічнянська ЗШ №3 11  
43 2 Захарія Анастасія Піщанобрідська ЗШ 5  
44 3 Мишолов Анастасія Помічнянська ЗШ №1 4  
45 4 Бурсук Ліна Добровеличківський НВК №2 4  
 
 
Категорія: Олімпіади | Додав: Личко
Переглядів: 280 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання