Результати районного етапу учнівської олімпіади з англійської мови - Олімпіади - Обдарована дитина - Каталог файлів - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
П`ятниця, 24.02.2017, 03:13
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Семінар заступників директорів з навчально - виховної роботи переноситься з 24 лютого на 03 березня 2017 року
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [60]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 99
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 72
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати районного етапу учнівської олімпіади з англійської мови
20.12.2016, 11:36
Результати Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (2016/2017 н.р.)

з/п
заг.

з/п
Прізвище, ім’я учасника Назва навчального закладу Кількість балів Місце
8 клас (максимальна кількість балів – 130)
1 1 Морозов Олег Добровеличківський НВК №2 111 І
2 2 Горбатюк Ярослав Добровеличківський НВК №2 111 І
3 3 Малохатко Ярослава Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 98,5 ІІ
4 4 Герасім Маріна Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 98,5 ІІ
5 5 Гульдас Аліна Помічнянська ЗШ  І-ІІІ ступенів №1 78 ІІІ
6 6 Козаченко Аліна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 78 ІІІ
7 7 Гирич Олена Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 63,5  
8 8 Шевчук Аліна Помічнянська ЗШ  І-ІІІ ступенів №1 53  
9 клас (максимальна кількість балів – 130)
9 1 Вовченко Артем Помічнянська ЗШ  І-ІІІ ступенів №1 114 І
10 2 Приходченко Катерина Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 114 І
11 3 Янчук Юлія Помічнянська ЗШ  І-ІІІ ступенів №1 110 ІІ
12 4 Поліщук Еліна Помічнянська ЗШ  І-ІІІ ступенів №3 93 ІІІ
13 5 Слюсаренко Олександра Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1 93 ІІІ
14 6 Якименко Наталія Добровеличківський НВК №2 91  
15 7 Стромило Дарина Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 88,5  
16 8 Касап Софія Помічнянська ЗШ  І-ІІІ ступенів №2 73  
17 9 Колісніченко Мирослава Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 67  
10 клас (максимальна кількість балів – 130)
18 1 Білик Владислав Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1 87 І
19 2 Пономаренко Ольга Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 73 ІІ
20 3 Грубар Дарія Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №3
71 ІІІ
21 4 Репетир Володимир Добровеличківська СЗШ-інтернат 66,5  
22 5 Решетник Владислав Помічнянська ЗШ  І-ІІІ ступенів №1 61  
23 6 Вірич Владислава Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ступенів 53,5  
11 клас (максимальна кількість балів – 130)
24 1 Шевченко Валентина Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1 92,5 І
25 2 Коваленко Андрій Добровеличківський НВК №2 92 ІІ
26 3 Дмитренко Катерина Помічнянська ЗШ  І-ІІІ ступенів №3 80,5 ІІІ
27 4 Бірзул Вероніка Помічнянська ЗШ  І-ІІІ ступенів №1 79  
 
 
Категорія: Олімпіади | Додав: Личко
Переглядів: 212 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання