Неділя, 17.12.2017, 12:09
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
///
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [75]
МАН, НТУ [4]
Статистика
...
Всього: 103
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 1
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 29
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати районного етапу учнівської олімпіади із зарубіжної літератури (2016/2017 н.р.)
16.11.2016, 11:59
Результати ІІ етапу учнівської олімпіади із зарубіжної літератури
(2016-2017 н.р.)
 

з/п
заг.

з/п
 
Прізвище, імя учня Назва навчального закладу ПІБ вчителя К-сть балів Місце
9 клас (максимальна кількість балів 51)
1. 1. Вовченко Артем Помічнянська
ЗШ №1
Колос А.А. 50 І
2. 2. Янчук Юлія Помічнянська
ЗШ №1
Колос А.А. 50 І
3. 3. Касап Софія Помічнянська
ЗШ №2
Руда Л.О. 36 ІІ
4. 4. Менченя Анастасія Добровеличківська ЗШ №1 Бондаренко Н.О. 27 ІІІ
5. 5. Поліщук Еліна Помічнянська
ЗШ №3
Мєркунова Н.О. 27 ІІІ
6. 6. Приходченко Катерина Добровеличківська ЗШ №1 Бондаренко Н.О. 26  
7. 7. Кашичкіна Альна Помічнянська
ЗШ №3
Мєркунова Н.О. 24,5  
8. 8. Безлуцька Каріна Липнязька ЗШ №1 Миндрул Т.Б. 21,5  
9. 9. Швець Аніта Добровеличківська СЗШ-інтернат Загребельна Н.О. 19,5  
10. 10. Радченко Валерія Олександрівська ЗШ Онуфрієнко О.І. 19  
10 клас (максимальна кіслькіть балів 46)
11. 1. Решетник Владислав Помічнянська
ЗШ №1
Вітко М.І. 33 І
12. 2. Пономаренко Ольга Добровеличківська ЗШ №1 Бондаренко Н.О. 33 І
13. 3. Грубар Дар’я Помічнянська
ЗШ №3
Танцюра О.В. 28 ІІ
14. 4. Самелюк Вікторія Добровеличківський НВК №2 Павульська С.А. 27 ІІІ
15. 5. Журавель Валентина Липнязька ЗШ №1 Миндрул Т.Б. 23  
16. 6. Попенко Анастасія Добровеличківська ЗШ №1 Бондаренко Н.О. 22,5  
17. 7. Яндович Олена Помічнянська
ЗШ №3
Танцюра О.В. 21,5  
18. 8. Сароян Софія Піщанобрідська
ЗШ І-ІІІ ст.
Русіна Г.В. 17,5  
19. 9. Попов Владислав Помічнянська
ЗШ №2
Руда Л.О. 14  
11 клас (максимальна кількість балів 42)
20. 1. Кобзар Дмитро Помічнянська
ЗШ №3
Танцюра О.В. 25 І
21. 2. Мишолов Анастасія Помічнянська
ЗШ №1
Вітко М.І. 23 ІІ
22. 3. Тищенко Лілія Добровеличківська ЗШ №1 Бондаренко Н.О. 23 ІІ
23. 4. Гарбуз Юлія Піщанобрідська
ЗШ І-ІІІ ст.
Русіна Г.В. 22 ІІІ
24. 5. Дмитренко Катерина Помічнянська
ЗШ №3
Танцюра О.В. 21  
25. 6. Тупакова Наталія Олександрівська ЗШ Онуфрієнко О.І. 16  
26. 7. Яремчук Анастасія Добровеличківський НВК №2 Павульська С.А. 15,5  
27. 8. Шевченко Валентина Липнязька ЗШ №1 Миндрул Т.Б. 15  
28. 9. Щукіна Дар’я Добровеличківська ЗШ №1 Бондаренко Н.О. 14,5  
 
 
Категорія: Олімпіади | Додав: Личко
Переглядів: 531 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2017-2018 н.р.
Пошук
Корисні посилання