П`ятниця, 19.01.2018, 01:44
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
///
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [80]
МАН, НТУ [4]
Статистика
...
Всього: 103
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 29
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати районного етапу олімпіади з математики (2017-2018 н.р.)
28.11.2017, 17:10
   18 листопада 2017 року на базі КЗ "Добровеличківське НВО "спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І - ІІІ ступенів" та Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики для учнів 6-11 класів.
Результати олімпіади:

№ з/п

Заг

№ з/п

Прізвище, ім’я учасника

Назва ЗНЗ

Бали

Місце

 

6 клас

1

1

Шинкарук Владислав

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

12

І

2

2

Шутько Дмитро

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

8

ІІ

3

3

Голенко Олександр

Липнязька ЗШ І-ІІІ ст.

6

 

4

4

Філоненко Вікторія

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

5

 

5

5

Бердичевський Артем

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

4,5

 

6

6

Дромашко Софія

Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.

4,5

 

7

7

Ясеновенко Максим

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

4,5

 

8

8

Дубограй Ірина

Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»

3,5

 

9

9

Усенко Софія

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

2,5

 

10

10

Стопік Єлизавета

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2

1,5

 

11

11

Урсатій Валерія

Олексіївська ЗШ І-ІІІ ст.

1,5

 

12

12

Ільніцький Роман

Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст.

1

 

13

13

Олійник Наталія

Філія-Піщанобрідський НВК

0,5

 

 

7 клас

14

1

Думенко Дар’я

КЗ «Добровеличківське НВО»

11,5

І

15

2

Тимошенко Максим

КЗ «Добровеличківське НВО»

7

 

16

3

Підгорний Богдан

Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»

6

 

17

4

Талмазан Аріна

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2

6

 

18

5

Каркуша В’ячеслав

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

5

 

19

6

Луканічева Дар’я

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

4,5

 

20

7

Накушенко Катерина

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

4

 

21

8

Коваленко Анастасія

Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»

3,5

 

22

9

Писаренко Поліна

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

3

 

23

10

Біріна Ольга

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

3

 

24

11

Завгородня Аліна

Перчунівська ЗШ

2,5

 

25

12

Кохно Олександр

Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.

2

 

26

13

Сергієнко Марія

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

1

 

27

14

Малишко Марія

Філія-Піщанобрідське НВК

1

 

28

15

Гриб Владислав

Філія-Піщанобрідське НВК

1

 

 

8 клас

29

1

Шевчук Оксана

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

18

І

30

2

Журба Назарій

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

7

 

31

3

Мосінс Вікторія

Липнязька ЗШ І-ІІІ ст.

6

 

32

4

Чередніченко Олег

Філія-Дружелюбівський НВК

5

 

33

5

Тітомир Вікторія

Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

5

 

34

6

Кузьменко Олександра

Гнатівський НВК «Мрія»

3,5

 

35

7

Кравченко Віктор

Глинянський НВК

3,5

 

36

8

Кравець Вікторія

Глинянський НВК

3

 

37

9

Сагрунова Аріна

Філія-Червонополянський НВК

3

 

38

10

Безлюдько Євгенія

КЗ «Добровеличківське НВО»

2

 

39

11

Дану Діана

Перчунівська ЗШ

1,5

 

40

12

Шелест Владислав

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

1,5

 

41

13

Деркач Денис

Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.

1

 

 

9 клас

42

1

Рябов Артем

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

11

І

43

2

Терлецький Олег

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

8,5

ІІІ

44

3

Малохатко Ярослава

КЗ «Добровеличківське НВО»

7,5

 

45

4

Осипенко Наталія

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

6

 

46

5

Куріщенко Денис

Гнатівський НВК «Мрія»

5,5

 

47

6

Чипегін Віталій

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

4,5

 

48

7

Стельмах Ілля

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2

4

 

49

8

Чайка Аліна

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

3

 

50

9

Бельмега Ірина

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

3

 

51

10

Горбатюк Ярослав

Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»

3

 

52

11

Козаченко Аліна

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2

3

 

53

12

Штукін Олексій

Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

2,5

 

54

13

Назаренко Юлія

Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №2

1

 

55

14

Оспа Дарина

Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»

0,5

 

 

10 клас

56

1

Пойченко Данило

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

14

І

57

2

Вовченко Артем

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

10

ІІ

58

3

Слюсаренко Олександра

Липнязька ЗШ І-ІІІ ст.

6,5

 

59

4

Касап Софія

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2

3,5

 

60

5

Якименко Наталія

Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»

3,5

 

61

6

Степаненко Юлія

КЗ «Добровеличківське НВО»

3

 

62

7

Затуливітер Оксана

Філія-Червонополянське НВК

3

 

63

8

Затуливітер Тетяна

Філія-Червонополянське НВК

2,5

 

64

9

Салагор Роман

Піщанобрідський професійний аграрний ліцей

1,5

 

65

10

Каркуша Дмитро

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

1

 

66

11

Коваленко Вадим

Перчунівська ЗШ

1

 

67

12

Салагор Руслан

Піщанобрідський професійний аграрний ліцей

1

 

 

11 клас

68

1

Пономаренко Ольга

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

12

І

69

2

Середа Владислав

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

7,5

 

70

3

Ярмошенко Владислав

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

5,5

 

71

4

Запорожець Богдан

КЗ «Добровеличківське НВО»

4,5

 

72

5

Півень Людмила

Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»

3,5

 

73

6

Решетник Владислав

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

3

 

74

7

Нестер Ірина

Перчунівська ЗШ

1,5

 

75

8

Гульдас Артем

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2

1

 

Категорія: Олімпіади | Додав: LavrenyukVV
Переглядів: 398 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2017-2018 н.р.
Пошук
Корисні посилання