Субота, 24.06.2017, 21:06
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
///
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [60]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 100
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати районного етапу учнівської олімпіади з історії (2016/2017 н.р.)
22.11.2016, 16:56
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії 2016-2017 н.р.
 
8  клас (максимальна кількість балів 73 )
№з/п Місце Прізвище, ім’я учня школа Вчитель бали
1 І Силенко Ірина Дружелюбівський НВК Юденко О.В 47
2 ІІ Гульдас Аліна Помічнянська ЗШ №1 Гамзатова О.М. 25
3   Шостак Андрій Помічнянська ЗШ №3 Сигида Ю.Г. 23
4   Данькова Владислава Добровеличківська ЗШ №1 Врадій А.В. 23
5   Колесник Анастасія Помічнянська ЗШ №1 Гамзатова О.М. 21
6   Гаврилюк Людмила Карбівська ЗШ Кравченко В.К. 21
7   Куріщенко Денис Гнатівський НВК Залюбовська Н.П. 19
8   Коренко Валентин Перчунівська ЗШ Селін А.П. 15
9   Пономаренко Владислав Добровеличківський НВК№2 Коваленко А.О. 15
10   Герасімова Євангеліна Липнязька ЗШ №2 Суліма Н.М. 13
11   Мєдвєдєва Діана Помічнянська ЗШ №2 Томашевська І.Г. 7
12   Павленко Євгеній Добровеличківський НВК№2 Коваленко А.О. 7
13   Бєлінська Альвіна Гаївський НВК Горіна О.М. 7
14   Ясінський Олег Помічнянська ЗШ №3 Сигида Ю.Г. 6
15   Закаленко Юлія Гаївський НВК Горіна О.М. 2
16   Корженко Оксана Олександрівська ЗШ Мартинюк О.М. 2
9 клас (максимальна кількість балів 97)
№з/п Місце Прізвище, ім’я учня школа Вчитель бали
1 І Янчук Юлія Помічнянська ЗШ №1 Колісніченко С.В. 40
2 ІІ Затуливітер Оксана Червонополянський нВк Магденко Л.А. 37
3 ІІІ Слюсаренко Олександра Липнязька ЗШ №1 Мар’янова В.І. 36
4   Вовченкко Артем Помічнянська ЗШ №1 Колісніченко С.В. 23
5   Лиходід Валерія Помічнянська ЗШ №3 Логвін О.П. 22
6   Біжан Анастасія Червонополянський НВК Магденко Л.А. 18
7   Джулай Денис Олександрівська ЗШ Мартинюк О.М. 18
8   Горшовський Богдан Глинянський НВК Міндрова О.С. 11
9   Муратова Аліна Олексіївська  ЗШ Царенко Р.В. 10
10   Самойлова Анастасія Глинянський НВК Міндрова О.С. 10
11   Мокляк Андрій Тернівський НВК Артем’єва Ю.М. 8
12   Таляр Віта Гнатівський НВК Залюбовська Н.П. 8
13   Алєксєєнко Тамара Олексіївська ЗШ Царенко Р.В. 7
14   Кудіна Любов Добровеличківська ЗШ №1 Коновальчук Г.М. 6
15   Гоменюк Олександр Перчунівська ЗШ Селін А.П. 6
16   Лизович Володимир Помічнянська ЗШ №3 Логвін О.П. 5
17   Євпак Вікторія Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Слободенюк П.О. 5
 
10 клас (максимальна кількість балів 95)
№з/п Місце Прізвище, ім’я учня школа Вчитель бали
1 І Сульженко Сергій Дружелюбівський НВК Юденко О.В. 64
2 ІІ Ярмошенко  Владислав ПомічнянськаЗШ №3 Сигида Ю.Г. 57
3 ІІІ Горбатюк Богдан Добровеличківська ЗШ №1 Врадій А.В. 55
4   Середа Владислав Помічнянська ЗШ №3 Сигида Ю.Г. 24
5   Юрченко Сергій Помічнянська ЗШ №1 Гамзатова О.М. 16
6   Коваленко Дмитро Добровеличківська школа-інтернат Устюжаніна О.В. 15
7   Журавель Валентина Липнязька ЗШ №1 Мар’янова В.І. 15
8   Двояковська Валерія Піщанобрідський аграрний ліцей Сєргєєв В.Ю. 14
9   Чипегін Денис Помічнянська ЗШ№1 Гамзатова О.М. 12
10   Боровик Ольга Тишківська ЗШ №2 Завалко О.І. 12
 
11 клас (максимальна кількість балів 87)
№з/п Місце Прізвище, ім’я учня школа Вчитель бали
1 ІІ Білоруський Роман Помічнянська ЗШ №1 Гамзатова О.М. 47
2 ІІ Кобзар Дмитро  Помічнянська ЗШ  №3 Сигида Ю.Г. 38
3 ІІІ Василенко Вікторія Червонополянський НВК Магденко Л.А. 34
4   Нікітіна  Дар’я Тернівський НВК Артем’єва Ю.М. 20
5   Звіздогляд Олександр Помічнянська ЗШ №3 Сигида Ю.Г. 20
6   Сароян Ріксіме Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Яковенко К.М. 17
7   Завалко Дмитро Тишківська ЗШ №1 Завалко О.І. 14
8   Новожилова Зоряна Перчунівська ЗШ Сєлін А.П. 12
9   Тупакова Наталія Олександрівська ЗШ Мартинюк О.М. 11
10   Бутиш Зоряна Гаївський НВК Горіна О.М. 10
11   Коваленко Андрій Добровеличківський НВК №2 Стоян А.М. 8
12   Коваленко Анастасія Гнатівський НВК Зайцева І.П. 5
 
 
 
 
Категорія: Олімпіади | Додав: Личко
Переглядів: 559 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання