Субота, 18.11.2017, 10:15
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
///
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [64]
МАН, НТУ [4]
Статистика
...
Всього: 102
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 28
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати районного етапу олімпіади з фізики (2017-2018 н.р.)
06.11.2017, 17:07
   05 листопада 2017 року на базі Добровеличківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №2-гімназія» та Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики для учнів 7-11 класів.
Результати олімпіади:

7 клас


з/п

П. І. Б. учасника

Школа

Бали

Місце

1

Брагіна Ірина

Гаївський НВК

13

І

2

Будко Анна Русланівна

КЗ «Добровеличківське НВО»

6

 

3

Білоконь Анастасія Костянтинівна

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

6

 

4

Каркуша В`ячеслав Сергійович

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

6

 

5

Лабунець Богдан Вікторович

Липнязька ЗШ І-ІІІ ст.

5,5

 

6

Флорін Ілля Андрійович

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2

5

 

7

Кохно Олександр Васильович

Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.

5

 

8

Гаврюшина Софія Андріївна

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

4

 

9

Іванів Ярослав Володимирович

Гаївський НВК

4

 

10

Сметанін Владислав Андрійович

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

3,5

 

11

Підгорна Богдана Віталіївна

Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»

1,5

 

 

8 клас

№ з/п

П. І. Б. учасника

Школа

Бали

Місце

1

Рубан Мирослава Сергіївна

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

13

І

2

Сіренко Світлана Олегівна

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

10,5

ІІ

3

Андрушкевич Вікторія Володимирівна

Гнатівський НВК «Мрія»

7,5

ІІІ

4

Курочкіна Анжела

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

5,5

 

5

Фоміна Лілія Броніславівна

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

4,5

 

6

Сопега Вікторія Євгеніївна

Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»

4,5

 

7

Деркач Денис Олександрович

Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.

4,5

 

8

Дану Діана Іванівна

Перчунівська ЗШ

4,5

 

9

Рубан Олександра Миколаївна

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

3,5

 

 

9 клас

№ з/п

П. І. Б. учасника

Школа

Бали

Місце

1

Гуленко Іван Федорович

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1

15,5

І

2

Куріщенко Данило Андрійович

Гнатівський НВК «Мрія»

9

ІІ

3

Осипенко Наталія Валеріївна

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

6,5

 

4

Кошель Даніїл Владиславович

КЗ «Добровеличківське НВО»

6

 

5

Ботов Богдан Анатолійович

Гаївський НВК

5

 

6

Белінська Альвіна олександрівна

Гаївський НВК

5

 

7

Оспа Дарина Андріївна

Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія »

4

 

8

Осипенко Артем Максимович

Олексіївська ЗШ І-ІІІ ст.

3,5

 

9

Ткаченко Анастасія Сергіївна

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

3

 

10

Чипегін Віталій Віталійович

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

3

 

 

10 клас

№ з/п

П. І. Б. учасника

Школа

Бали

Місце

1

Вовченко Артем Євгенійович

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

19

І

2

Безлуцька Каріна Олександрівна

Липнязька ЗШ І-ІІІ ст.

15

ІІ

3

Каркуша Дмитро Андрійович

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

6

 

4

Касап Софія Сергіївна

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2

5

 

5

Таляр Віта Володимирівна

Гнатівський НВК «Мрія»

4,5

 

6

Салагор Роман Миколайович

Піщанобрідський професійний аграрний ліцей

4

 

7

Салагор Руслан Миколайович

Піщанобрідський професійний аграрний ліцей

3

 

8

Пойченко Данило Петрович

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

3

 

9

Гоменюк Олександр Олександрович

Перчунівська ЗШ

2,5

 

 

11 клас

№ з/п

П. І. Б. учасника

Школа

Бали

Місце

1

Півень Людмила Миколаївна

Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»

11

І

2

Жора Анастасія Станіславівна

Липнязька ЗШ І-ІІІ ст.

10

ІІ

3

Ярмошенко Владислав Сергійович

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3

9,5

ІІІ

4

Решетник Владислав Ігорович

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

8

 

5

Гульдас Артем Анатолійович

Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2

4,5

 

Категорія: Олімпіади | Додав: LavrenyukVV
Переглядів: 206 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2017-2018 н.р.
Пошук
Корисні посилання