Результати ІІ етапу районних олімпіад з української мови та літератури (2015/2016 н.р.) - Олімпіади - Обдарована дитина - Каталог файлів - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Середа, 07.12.2016, 22:12
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Шановні колеги! Семінар вчителів початкових класів (1 клас) 07 грудня 2016 року на базі Помічнянської ЗШ №1 відбудеться онлайн
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [52]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 98
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 71
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати ІІ етапу районних олімпіад з української мови та літератури (2015/2016 н.р.)
11.11.2015, 11:08
Українська мова та література
2015/2016 н.р.

з/п

з/п
Прізвище та ім’я учасника Назва закладу Вчитель Кількість балів Місце
    7 клас (максимальна кількість - 50 балів)
1. 1. Рябов Артем Добровеличківська
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Мостова Н.В. 34 б. І місце
2. 2. Козаченко Аліна Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №2
Косарєва А.І. 27 б. ІІ місце
3. 3. Гульдас Аліна Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Завалко Н.І. 27 б. ІІ місце
4. 4. Морозов Олег Добровеличківський НВК
«ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»
Макаренко К.С. 26 б. ІІІ місце
5. 5. Колесник Анастасія Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Ткаченко О.О. 26 б. ІІІ місце
6. 6. Осипенко Наталія Помічнянська                             
ЗШ І-ІІІ ступенів №3
Федченко Л.С. 25 б.  
7. 7. Білий Данило Добровеличківська             
СЗШ-інтернат
Продан Н.М. 24,5 б.  
8. 8. Фрединський Владислав Добровеличківська                 
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Мостова Н.В. 24 б.  
9. 9. Герасімова Євангеліна Липнязька                                     
ЗШ  І-ІІІ ступенів №2
Шишкова Н.Г. 21 б.  
10. 10. Бурорічна Евеліна Помічнянська                                  
ЗШ І-ІІІ ступенів №3
Танцюра О.В. 17 б.  
11. 11. Губар Вікторія Добровеличківська                    
СЗШ-інтернат
Продан Н.М. 15,5 б.  
12. 12. Белінська Альвіна Гаївський НВК Тернавська Т.В. 14 б.  
13. 13. Видра Анастасія Миколаївський НВК Малафій В.А. 7 б.
 
 
 
8 клас (максимальна кількість - 52 бали)
14. 1. Вовченко Артем Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №2
Мошкова Л.В. 35 б. І місце
15. 2. Степаненко Юлія Добровеличківська                    
СЗШ-інтернат
Чорноусько Н.М. 30,5 б. ІІ місце
16. 3. Кудіна Любов Добровеличківська                          
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Мостова Н.В. 30 б. ІІІ місце
17. 4. Затуливітер Оксана Червонополянський НВК Самойленко М.І. 26 б.  
18. 5. Приходченко Катерина Добровеличківська                          
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Константінова Н.Ф. 25,5 б.  
19. 6. Басиста Аміна Добровеличківський НВК
«ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»
Макаренко К.С. 24 б.  
18. 7. Янчук Юлія Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Горбачов О.І. 22,5 б.  
19. 8. Липкан Валентина Тишківська
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Мазур С.П. 22,5 б.  
20. 9. Цабевська Олександра Олексіївська
ЗШ І-ІІ ступенів
Царенко О.В. 21 б.  
21. 10. Вернидуб Дар’я Новолутківський НВК Вигуляр В.А. 20,5 б.  
22. 11. Лиходід Валерія Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №3
Осипенко Л.М. 18,5 б.  
23. 12. Стромило Дарина Тишківська
ЗШ І-ІІІ ступенів №2
Могила К.В. 14 б.  
24. 13. Уварова Анастасія Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №3
Осипенко Л.М. 9 б.  
25. 14. Зефірова Юлія Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Горбачов О.І. 8,5 б.  
26. 15. Горєлік Марія Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №3
Федченко Л.С. 7 б.  
27. 16. Стоцький Олексій Липнязька
ЗШ І-ІІІ ступенів №2
Шишкова Н.Г. 7 б.
 
 
 
9 клас (максимальна кількість - 56 балів)
28. 1. Бердичевська Катерина Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Завалко Н.І. 24,5 б. ІІ місце
29. 2. Яндович Олена Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №3
Ясиновенко І.П. 24,5 б. ІІ місце
30. 3. Пономаренко Ольга Добровеличківська                 
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Мостова Н.В. 23 б. ІІІ місце
31. 4. Ярмошенко Владислав Олексіївська
ЗШ І-ІІ ступенів
Шалигіна Л.Є. 17,5 б.  
32. 5. Лукашук Людмила Липнязька
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Степіна В.О. 17 б.  
33. 6. Сароян Софія Піщанобрідська                       
 ЗШ І-ІІ ступенів
Шилюк Г.О. 15,5 б.  
34. 7. Карпенко Каріна Добровеличківська                    
СЗШ-інтернат
Чорноусько Н.М. 15,5 б.  
35. 8. Онуфрієнко Владислав Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Завалко Н.І. 13,5 б.  
36. 9. Самелюк Вікторія Добровеличківський НВК
«ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»
Заєць І.О. 12,5 б.  
37. 10. Середа Владислав Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №3
Федченко Л.С. 10,5 б.  
38. 11. Марус Аміна Липнязька                                     
ЗШ  І-ІІІ ступенів №2
Шишкова Н.Г. 7 б.
 
 
 
10 клас (максимальна кількість - 62 бали)
39. 1. Шевченко Валентина Липнязька                                       
ЗШ  І-ІІІ ступенів №1
Степіна В.О. 27,5 б. ІІ місце
40. 2. Василенко Вікторія Червонополянський НВК Василенко Т.В. 26 б. ІІІ місце
41. 3. Бірзул Вероніка Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Ткаченко О.О. 26 б. ІІІ місце
42. 4. Огнарьова Софія Добровеличківський НВК
«ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»
Макаренко К.С. 24 б.  
43. 5. Сароян Ріпсіме Піщанобрідська                       
 ЗШ І-ІІІ ступенів
Волійчак Г.П. 24 б.  
44. 6. Мамалига Андрій Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №3
Осипенко Л.М. 20 б.  
45. 7. Дмитренко Катерина Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №3
Осипенко Л.М. 17 б.  
46. 8. Кондратюк В.О. Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №3
Осипенко Л.М. 17 б.
 
 
 
11 клас (максимальна кількість - 60 балів)
47. 1. Марчинська Олена Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №3
Осипенко Л.М. 40,5 б. І місце
48. 2. Слободенюк Анастасія Добровеличківська               
 ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Константінова Н.Ф. 34,5 б. ІІ місце
49. 3. Галак Марія Червонополянський НВК Самойленко Л.І. 33,5 б. ІІІ місце
50. 4. Суліма Анастасія Липнязька
ЗШ І-ІІІ ступенів №2
Шишкова Н.Ф. 24 б.  
51. 5. Діденко Вікторія Гаївський НВК Тернавська Т.В. 22,5 б.  
52. 6. Бражка Владислав Добровеличківська               
 ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Константінова Н.Ф. 21 б.  
53. 7. Рябовол Жанна Липнязька
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Степіна В.О. 20 б.  
54. 8. Ванельчук Дар’я Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №2
Мошкова Л.В. 19 б.  
55. 9. Іщенко Ганна Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Завалко Н.І. 17,5 б.  
56. 10. Бондаренко Карина Тишківська
ЗШ І-ІІІ ступенів №2
Могила К.В. 17,5 б.  
57. 11. Голубєв Дмитро Добровеличківський НВК
«ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»
Макаренко К.С. 16 б.  
58. 12. Ухіна Ольга Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
Завалко Н.І. 15,5 б.  
59. 13. Шумілова Марія Піщанобрідський
професійний аграрний ліцей
Бадрак І.М. 11,5 б.  
Категорія: Олімпіади | Додав: LavrenyukVV
Переглядів: 1063 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання