Результати олімпіади з української мови (2016/2017 н.р.) - Олімпіади - Обдарована дитина - Каталог файлів - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
П`ятниця, 24.02.2017, 03:16
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Семінар заступників директорів з навчально - виховної роботи переноситься з 24 лютого на 03 березня 2017 року
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [60]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 99
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 72
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати олімпіади з української мови (2016/2017 н.р.)
05.11.2016, 19:33
Результати Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
(2016/2017 н.р.)

з/п
заг.

з/п
Прізвище, ім’я учасника Вчитель, що підготував Назва навчального закладу Кількість балів Місце
7 клас (максимальна кількість балів – 36)
1 1 Сагрунова Аріна Самойленко Л.І. Червонополянський НВК 26,5 І
2 2 Арабова Катерина Періжок Т.В. Перчунівська ЗШ І-ІІІ ступенів 26 ІІ
3 3 Герасім Марина Могила К.В. Тишківська ЗШ
І-ІІІ ст. №2
23 ІІІ
4 4 Ільченко Дарія Заєць І.О. Добровеличківський НВК 21,5  
5 5 Кузьменко  Олександра Бойченко Р.М. Гнатівський НВК 20,5  
6 6 Панасюк Ілона Смілянець О.Г. Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. 20  
7 7 Малуш Дар’я Мошкова Л.В. Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 18,5  
8 8 Герасименко Єлизавета Федченко Л.С. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №3
18  
9 9 Матковська Віталіна Константінова Н.Ф. Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 17  
10 10 Тітомир Вікторія Швець Л.В. Тишківська ЗШ
І-ІІІ ст. №1
16  
11 11 Остапенко Аліна Федченко Л.С. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №3
15  
12 12 Фоміна Лілія Зубко В.В. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №1
14,5  
13 13 Андрушкевич
Вікторія
Бойченко Р.М. Гнатівський НВК 13,5  
14 14 Степаненко Каріна Шалигіна Л.Є. Олексіївська ЗШ
І-ІІ ступенів
12,5  
15 15 Куліш Марина Черповодська Н.М. Липнязька ЗШ
І-ІІ ст. №2
 
 
 
9  
8 клас (максимальна кількість балів – 54)
16 1 Колесник Анастасія Ткаченко О.О. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №1
38 І
17 2 Куріщенко Денис Бойченко Р.М. Гнатівський НВК 31,5 ІІ
18 3 Видра Анастасія Малафій В.А. Миколаївський НВК 20,8 ІІІ
19 4 Гаврилюк Людмила Кравченко Т.П. Карбівська ЗШ
І-ІІ ст.
19,5  
20 5 Осипенко Наталія Федченко Л.С. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №3
19.5  
21 6 Гульдас Аліна Зубко В.В. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №1
19  
22 7 Оспа Дарина Каблука Т.М. Добровеличківський НВК 17,5  
23 8 Виноградова Анастасія Періжок Т.В. Перчунівська ЗШ
І-ІІІ ступенів
14  
24 9 Белінська Альвіна Тернавська Т.В. Гаївський НВК 13,5  
25 10 Осипенко Артем Шалигіна Л.Є. Олексіївська ЗШ
І-ІІ ступенів
13  
26 11 Малохатко Ярослава Мостова Н.В. Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 12,5  
27 12 Козаченко Аліна Косарєва А.А. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №2
12  
28 13 Гігач Артем Могила К.В. Тишківська ЗШ
І-ІІІ ст. №2
11  
29 14 Білий Даніїл Чорноусько Н.М. Добровеличквська СЗШ-інтернат 8  
9 клас (максимальна кількість балів – 44)
30 1 Касан Софія Косарєва А.І. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №2
32,5 І
31 2 Степаненко Юлія Чорноусько Н.М. Добровеличквська СЗШ-інтернат 31,5 ІІ
32 3 Нестеренко Аліна Федченко Л.С. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №3
28 ІІІ
33 4 Ситник А. Горбачов О.І. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №1
26  
34 5 Біжан Анастасія Самойленко Л.І. Миколаївський НВК 23  
35 6 Таляр Віта
 
Мізецька А.С. Гнатівський НВК 20,5  
36 7 Приходченко Катерина Константінова Н.Ф. Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 20  
37 8 Роман Анастасія Мошкова Л.В. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №2
19  
38 9 Тарануха Ярослав Степіна В.О. Липнязька ЗШ
І-ІІІ ст. №1
19  
39 10 Шепелюк Владислава Макаренко К.С. Добровеличківський НВК 17  
40 11 Кудіна Любов Константінова Н.Ф. Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 14,5  
41 12 Липкан Валентина Мазур С.П. Тишківська ЗШ
І-ІІІ ст. №1
14  
42 13 Євпак Вікторія Смілянець О.Г. Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. 12  
43 14 Горшовський Богдан Морозюк Т.М. Глинянський НВК 9  
44 15 Стромило Дарина Могила К.В. Тишківська ЗШ
І-ІІІ ст. №2
8  
45 16 Самойлова Анастасія Морозюк Т.М. Глинянський НВК 8  
10 клас (максимальна кількість балів – 63)
46 1 Бердичевська Катерина Завалко Н.І. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №1
33,5 І
47 2 Вірич Владислава Бадрак М.Ю. Піщанобрідський професійний
аграрний ліцей
27 ІІ
48 3 Павлуш Анастасія Бадрак М.Ю. Піщанобрідський професійний аграрний ліцей 24,5 ІІІ
49 4 Попов Владислав Косарєва А.І. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №2
24  
50 5 Лисич Анастасія Волійчак Г.П. Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. 23  
51 6 Середа Владислав Федченко Л.С. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №3
21,5  
52 7 Пономаренко Ольга Мостова Н.В. Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 20  
53 8 Ярмоленко Владислав Федченко Л.С. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №3
12,5  
54 9 Карпенко Каріна Чорноусько Н.М. Добровеличквська СЗШ-інтернат
 
 
 
 
 
7,5  
11 клас (максимальна кількість балів – 54)
55 1 Сароян Репсіме Волійчак Г.П. Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. 44,5 І
56 2 Бірзул Вероніка Ткаченко О.О. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №1
43 ІІ
57 3 Шевченко Валентина Степіна В.О. Липнязька ЗШ
І-ІІІ ст. №1
40 ІІІ
58 4 Василенко Вікторія Василенко Т.В. Червонополянський НВК 33  
59 5 Коваленко Андрій Макаренко К.С.
 
Добровеличківський НВК 28,5  
60 6 Кондратюк Володимир Осипенко Л.М. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №3
 
27  
61 7 Нікітіна Дар’я Терлецька Т.В. Тернівський НВК 25,5  
62 8 Дмитренко Катерина Осипенко Л.М. Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №3
23,5  
63 9 Новожилова Зоряна Періжок Т.В. Перчунівська ЗШ
І-ІІІ ступенів
19,5  
64 10 Іщенко Олена Чорноусько Н.М. Добровеличквська СЗШ-інтернат 18  
65 11 Доброва Крістіна Константінова Н.Ф. Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 13,5  
 
 
Категорія: Олімпіади | Додав: Irina
Переглядів: 2063 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 4.3/3
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання