Результати олімпіади з правознавства (2015-2016 н.р.) - Олімпіади - Обдарована дитина - Каталог файлів - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Вівторок, 21.02.2017, 21:21
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
22 лютого 2017 р. відбудеться семінар педагогів-організаторів на базі Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №2. Семінар заступників директорів з навчально - виховної роботи переноситься з 24 лютого на 03 березня 2017 року
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [60]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 99
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 1
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 72
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати олімпіади з правознавства (2015-2016 н.р.)
23.12.2015, 16:43
Правознавство 2015-2016 н.р.
9 клас

з/п
Місце Прізвище, ім’я учня школа Вчитель бали
1 І Дудник Вікторія Добровеличківська ЗШ №1 Врадій А.В. 43
2 ІІ Попенко Анастасія Добровеличківська ЗШ№1 Врадій А.В. 40
3 ІІІ Онуфрієнко  Владислава Помічнянська ЗШ  ст.№3 Колісніченко С.В. 38
4   Яндович Олена Помічнянська ЗШ №3 Логвін О.П. 31
5   Соловей Карина Червонополянський НВК Магденко Л.А. 27
6   Середа Владислав Помічнянська ЗШ №3 Логвин Л.П. 25
7   Сульженко Сергій Дружелюбівський НВК Дубовська Л.М. 25
8   Лукашук Людмила Липнязька ЗШ №1 Мар’янова В.І. 24
9   Нікозенко Ольга Добровеличківська ЗШ школа-інтернат Устюжаніна О.В. 23
10   Півень Людмила Добровеличківський НВК №2 Коваленко А.О. 21
11   Мазур Роман Новолутківський НВК Драгоєв В.М. 10
12   Крістін Ілля Помічнянська ЗШ№2 Гідулян Л.А. 9
10 клас

з/п
Місце Прізвище, ім’я учня школа Вчитель бали
1 І Кобзар Дмитро Помічнянська ЗШ №3 Сигида Ю.Г. 33
2 ІІ Ревенко Олександра Добровеличківський НВК №2 Коваленко А.О. 28
3 ІІІ Бірзул Вероніка Помічнянська ЗШ №1 Колісніченко С.В. 25
4   Шевченко Валентина Липннязька ЗШ №1 Мар’янова В.І. 25
5   Завалко Владислав Тишківська ЗШ №1 Величко М.І. 12
6   Тєрєхов О. Помічнянська ЗШ №2  Томашевська І.Г. 7
7   Макаров Ігор Тишківська ЗШ №2 Завалко О.І. 5
11 клас

з/п
Місце Прізвище, ім’я учня школа Вчитель бали
1 ІІ Плигін Олександр Помічнянська ЗШ №3 Сигида Ю.Г. 35
2   Коробко Дмитро Тишківська ЗШ№2 Завалко О.І. 13
3   Іщенко Ганна Помічнянська ЗШ №1 Колісніченко С.В. 10
Категорія: Олімпіади | Додав: LavrenyukVV
Переглядів: 549 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання