Результати олімпіади з математики (2016/2017 н.р.) - Олімпіади - Обдарована дитина - Каталог файлів - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Вівторок, 21.02.2017, 16:13
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
22 лютого 2017 р. відбудеться семінар педагогів-організаторів на базі Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №2. Семінар заступників директорів з навчально - виховної роботи переноситься з 24 лютого на 03 березня 2017 року
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [60]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 99
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 1
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 72
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати олімпіади з математики (2016/2017 н.р.)
14.11.2016, 10:41
№ з/п
заг
№ з/п Прізвище, ім’я учасника Назва ЗНЗ Бали Місце
  6 клас (максимальна к-сть балів 20)
1 1 Гаврюшина Софія Андріївна Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 18 І
2 2 Думенко Дар’я Володимирівна Добровеличківська СЗШ-інтернат 10 ІІ
3 3 Підгорний Богдан Віталійович Добровеличківський НВК №2 9 ІІІ
4 4 Писаренко Поліна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 9 ІІІ
5 5 Лабунець Богдан Вікторович Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 6  
6 6 Луканічева Дар’я Олександрівна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 6  
7 7 Головня Наталля Анатоліївна Гнатівський НВК «Мрія» 5  
8 8 Швець Ліза Олександрівна Гаївський НВК 3  
9 9 Іванів Ярослав Володимирович Гаївський НВК 3  
10 10 Накушенко Катерина Олександрівна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 3  
11 11 Зеленський Віктор Сергійович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 3  
12 12 Краснюк Микола Денисович Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. 3  
13 13 Коваленко Анастасія Русланівна Добровеличківський НВК №2 2  
14 14 Саліонович Маргарита Олександрівна Олексіївська ЗШ І-ІІ ст. 2  
15 15 Виноградова Юлія Перчунівська ЗШ 1,5  
16 16 Зінченко Тетяна Сергіївна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 1  
17 17 Сиволап Ала Василівна Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 0,5  
18 18 Колесов Антон Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 0,5  
  7 клас (максимальна к-сть балів 25)
19 1 Матковська Віталіна Олександрівна Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 7  
20 2 Шелест Владислав Сергійович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 6,5  
21 3 Сагрунова Аріна Артурівна Червонополянський НВК 5  
22 4 Тітомир Вікторія Тишківська ЗШ №1 4,5  
23 5 Затуливітер Людмила Олександрівна Червонополянський НВК 4,5  
24 6 Яценко Станіслав Сергійович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 4,5  
25 7 Герасім Маріна Флорінівна Тишківська ЗШ №2 4  
26 8 Степаненко Каріна Миколаївна Олексіївська ЗШ І-ІІ ст. 4  
27 9 Сопега Вікторія Євгеніївна Добровеличківський НВК №2 3,5  
28 10 Бойченко Артур Миколайович Гнатівський НВК «Мрія» 3  
29 11 Дергач Денис Олександрович Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. 3  
30 12 Малуш Дар’я Олегівна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 2  
31 13 Кондратюк Олена Вікторівна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 2  
  8 клас (максимальна к-сть балів 25)
32 1 Малохатко Ярослава Володимирівна Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 11,5 І
33 2 Куріщенко Денис Андрійович Гнатівський НВК «Мрія» 11 ІІ
34 3 Рябов Артем Володимирович Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 8,5 ІІІ
35 4 Осипенко Наталія Валеріївна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 8,5 ІІІ
36 5 Бельмега Ірина Віталіївна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 7,5  
37 6 Чайка Аліна Русланівна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 5,5  
38 7 Видра Анастасія Валентинівна Миколаївський НВК 5  
39 8 Білий Даніїл Сергійович Добровеличківська СЗШ-інтернат 4,5  
40 9 Штукін Олексій Сергійович Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 4,5  
41 10 Поліщук Ксенія Віталіївна Добровеличківський НВК №2 4,5  
42 11 Назаренко Юлія Олексіївна Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №2 3,5  
43 12 Чипегін Віталій Віталійович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 2,5  
44 13 Луценко Кристина Юріївна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 2  
45 14 Козаченко Аліна Віталіївна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 1,5  
46 15 Зубенко Анастасія Василівна Олексіївська ЗШ І-ІІ ст. 0,5  
47 16 Коренко Валентин Сергійович Перчунівська ЗШ 0,5  
  9 клас (максимальна к-сть балів 25)
48 1 Степаненко Юлія Олександрівна Добровеличківська СЗШ-інтернат 12 І
49 2 Пойченко Данило Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 10,5 ІІ
50 3 Вовченко Артем Євгенійович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 10 ІІІ
51 4 Салагор Роман Миколайович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 7  
52 5 Касан Софія Сергіївна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 5,5  
53 6 Слюсаренко Олександра Олександрівн Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 5  
54 7 Тарануха Ярослава Вадимівна Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 4  
55 8 Менченя Анастасія Вікторівна Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 4  
56 9 Затуливітер Тетяна Червонополянський НВК 3  
57 10 Басиста Аміна Добровеличківський НВК №2 2,5  
58 11 Злочевська Вікторія Олександрівна Тернівський НВК 2,5  
59 12 Каркуша Дмитро Андрійович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 2  
60 13 Цабевська Олександра Олександрівська Олексіївська ЗШ І-ІІ ст. 2  
61 14 Муратова Аміна Сергіївна Олексіївська ЗШ І-ІІ ст. 2  
62 15 Коваленко Вадим Володимирович Перчунівська ЗШ 1,5  
63 16 Дромашко Артем Іванович Добровеличківська СЗШ-інтернат 1  
  10 клас (максимальна к-сть балів 25)
64 1 Півень Людмила Миколаївна Добровеличківський НВК №2 8,5 І
65 2 Пономаренко Ольга Олександрівна Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 7,5  
66 3 Запорожець Богдан Вадимович Добровеличківська СЗШ-інтернат 5  
67 4 Нікозенко Ольга Олександрівна Добровеличківська СЗШ-інтернат 5  
68 5 Бердичевська Катерина Юріївна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 4  
69 6 Середа Владислав Дмитрович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 4  
70 7 Алійчук Ростислав Вадимович Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 3  
71 8 Ярмошенко Владислав Сергійович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 2  
72 9 Гульдас Артем Анатолійович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 2  
73 10 Цоток Юлія Олександрівна Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 1,5  
74 11 Павлуш Анастасія Григорівна Піщанобрідський професійний  аграрний ліцей 1  
75 12 Попов Владислав Олексійович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 1  
  11 клас (максимальна к-сть балів 25)
76 1 Мамалига Андрій Сергійович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 15 І
77 2 Шевченко Валентина В’ячеславівна Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 4,5  
78 3 Бірзул Вероніка Олегівна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 2,5  
79 4 Сінькевич Вікторія Василівна Тернівський НВК 1,5  
80 5 Василенко Вікторія Олексіївна Червонополянський НВК 1,5  
81 6 Тищенко Лілія Сергіївна Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 1  
82 7 Алєксєєнко Оксана Олегівна Піщанобрідський професійний  аграрний ліцей 0,5  
83 8 Кенжаєва Карина Олександрівна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 0,5  
84 9 Причепа Надія Сергіївна Перчунівська ЗШ 0,4  
85 10 Гебескул Єлизавета Олегівна Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. 0  
Категорія: Олімпіади | Додав: LavrenyukVV
Переглядів: 1005 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання