Середа, 26.04.2017, 09:59
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [60]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 100
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати олімпіади з хімії (2015-2016 н.р.)
30.11.2015, 16:05
Хімія 2015-2016 н.р.
 

з/п

з/п
Прізвище та ім'я
   учасника
Назва закладу      
   Вчитель
    Кіль
    кість   
    балів
      Місце
                           7 клас (Максимальна кількість балів – 100)
1. 1. Куріщенко Денис Гнатівський НВК Сорока Т. М. 50 І
2. 2. Бурорічна  Евеліна Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3
Пєєва М. В. 48 ІІ
3. 3. Мішура Олексій Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1  
Скороход
С. В.
45,5 ІІІ
4. 4. Чипегін Віталій Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1
Скороход
С. В.
38,5  
5. 5. Сульженко Дарія Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1
Скороход
С. В.
37,5  
6. 6. Білий Данило  Добровеличківська спеціалізована ЗШ  І-ІІІ ст. - інтернат Трощинська О. П. 37  
7. 7. Бондаренко Катерини Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1  
Скороход
С. В.
33  
8. 8. Гаврилюк Людмили Карбівська ЗШ І-ІІ ст.       Переведенцев В. М. 33  
9. 9. Видра Анастасія Миколаївський НВК   Малафій
С. В.
32,5  
10. 10. Андрусішина Ірина Миколаївський НВК   Малафій
С. В.
32  
11. 11. Губар Владислав Добровеличківська спеціалізована ЗШ  І-ІІІ ст. - інтернат Трощинська О. П. 30,5  
12. 12. Приймак Дмитро Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Сербіна С.І. 23  
13. 13. Губар Вікторія Добровеличківська спеціалізована ЗШ  І-ІІІ ст. - інтернат Трощинська О. П. 19,5  
                            8 клас (Максимальна кількість балів – 100)
14. 1. Вовченко Артем Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 2
Пєєва М. В. 46    І
15. 2. Таляр Віта Гнатівський НВК Сорока Т. М. 39    ІІ
16. 3. Цабевська Олександра Олексіївська ЗШ І-ІІ ст. Кондратюк К. І. 38    ІІІ
17. 4. Загребельний Вадим  Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Сербіна С.І. 32  
18. 5. Дромашко Артем Добровеличківська спеціалізована ЗШ  І-ІІІ ст. - інтернат Трощинська О. П. 32  
19. 6. Тарануха Ярослава Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Тарануха
А. І.
30,5  
20. 7. Нестеренко Аліна Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3
Пєєва М. В. 26  
21. 8. Поліщук Еліна Пом ічнянська ЗШ І-ІІІ ст. № 3 Пєєва М. В. 18,5  
22. 9. Каркуша Дмитро Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1
Аксьонова
   Л. В.
15,5  
23. 10. Чирва Артем Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1
Аксьонова
  Л. В.
13  
24. 11. Басиста Аліна Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст.
 № 2 – гімназія»
Поліщук
Ю. О.
13  
                            9 клас (Максимальна кількість балів – 100)
25. 1. Середа Владислав Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3
Пєєва М. В. 54    І
26. 2. Лисич Анастасія Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Деркач С. В. 46    ІІ
27. 3. Ставіла Дарина Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Колісниченко А. І. 41    ІІІ
28. 4. Ярмоленко Владислав Олексіївська ЗШ І-ІІ ст. Кондратюк К. І. 39  
29. 5. Цоток Юлія Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Тарануха
А. І.
37  
30. 6. Лукашук Людмила Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Тарануха
А. І.
26  
31. 7. Нестер Ірина Перчунівська ЗШ
І-ІІІ ст.                      
Непота О. Д. 26  
32. 8. Батенко Єлизавета Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1
Аксьонова
  Л. В.
25  
33. 9. Півень Людмила Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст.
 № 2 – гімназія»
Поліщук
      Ю. О.
24  
34. 10. Онуфрієнко Владислава Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1
Аксьонова
  Л. В.
23,5  
35. 11. Гульдос Артем Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 2
Лейзерович Д. М. 21  
                             10 клас (Максимальна кількість балів – 100)
36. 1. Дмитренко Катерина Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3
Решетун
Т. М.
41     І
37. 2. Захарій Зінаїда Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Деркач С. В. 37    ІІ
38. 3. Мамалига Андрій Пом ічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3
Решетун
Т. М.
34    ІІІ
39. 4. Сароян Ріпсіме Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Деркач С. В. 31   
40. 5. Боярко Ігор Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Сербіна С.І. 28  
41. 6. Мишолов Анастасія Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1
Аксьонова
      Л. В.
19  
42. 7. Новожилова Зоряна Перчунівська ЗШ
І-ІІІ ст.          
Непота О. Д. 17  
                             11 клас (Максимальна кількість балів – 100)
43. 1. Марчинська Олена Пом ічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3
Решетун
Т. М.
46     І
44. 2. Вергун Маргарита Червонополянський НВК Олексієвець К. С. 26     ІІ
45. 3. Рябовол Жанна Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Тарануха
А. І.
20,5    ІІІ
46. 4. Феденюк Олена Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1
Аксьонова
      Л. В.
17  
47. 5. Причепа Віра Перчунівська ЗШ
І-ІІІ ст.          
Непота О. Д. 17  
Категорія: Олімпіади | Додав: Irina
Переглядів: 891 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання