Результати олімпіади з інформаційних технологій (2016/2017 н.р.) - Олімпіади - Обдарована дитина - Каталог файлів - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Неділя, 22.01.2017, 22:21
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
//З 10 січня 2017 року розпочалась реєстрація на пробне зовнішнє оцінювання.
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [59]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 98
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 71
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати олімпіади з інформаційних технологій (2016/2017 н.р.)
18.12.2016, 19:16

з/п
заг

з/п
Прізвище, ім’я учасника Назва ЗНЗ Бали Місце
  8 клас (максимальна к-сть балів 100)
1 1 Білий Даніїл Сергійович Добровеличківська СЗШ-інтернат 67 І
2 2 Тодоров Максим Олександрович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 41 ІІ
3 3 Видра Анастасія Валентинівна Миколаївський НВК 18  
4 4 Андрусішина Надія Вікторівна Миколаївський НВК 17  
5 5 Куріщенка Днеис Гнатівський НВК «Мрія» 16  
6 6 Осипенко Наталія Валеріївна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 14  
7 7 Морозов Олег Олегович Добровеличківський НВК №2 14  
8 8 Козаченко Аліна Віталіївна Помічнянської ЗШ ст. № 2 2  
9 9 Закутній Ігор Денисович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 0  
  9 клас (максимальна к-сть балів 100)
10 1 Степаненко Юлія Олександрівна Добровеличківська СЗШ-інтернат 60 І
11 2 Слюсаренко Олександра Липнязька школа І-ІІІ ст.№1 32 ІІІ
12 3 Безлуцька Каріна Липнязька школа І-ІІІ ст.№1 32 ІІІ
13 4 Салагор Роман Миколайович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 20  
14 5 Бурага Тетяна Олександрівна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 1  
15 6 Чухланцев Владислав Сергійович Добровеличківський НВК №2 0  
  10 клас (максимальна к-сть балів 100)
16 1 Запорожець Богдан Вадимович Добровеличківська СЗШ-інтернат 63 І
17 2 Врадій Тетяна Олександрівна Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 47 ІІ
18 3 Бердичевська Катерина Юріївна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 9  
19 4 Середа Владислав Дмитрович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 9  
20 5 Гусєва Вікторія Піщанобрідський аграрний ліцей 7  
21 6 Кучерявенко Катерина Піщанобрідський аграрний ліцей 1  
  11 клас (максимальна к-сть балів 100)
22 1 Дубограй Юрій Миколайович Добровеличківська СЗШ-інтернат 33 ІІ
23 2 Репетир Денис Сергійович Добровеличківський НВК №2 17  
24 3 Пронів Владислав Вікторович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 11  
25 4 Пойченко Олександр Петрович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 7  
26 5 Д'яченко Антон Олегович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 2  
Категорія: Олімпіади | Додав: LavrenyukVV
Переглядів: 158 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання