Результати олімпіади з інформаційних технологій (2015-2016 н.р.) - Олімпіади - Обдарована дитина - Каталог файлів - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Вівторок, 21.02.2017, 21:21
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
22 лютого 2017 р. відбудеться семінар педагогів-організаторів на базі Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №2. Семінар заступників директорів з навчально - виховної роботи переноситься з 24 лютого на 03 березня 2017 року
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [60]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 99
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 1
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 72
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати олімпіади з інформаційних технологій (2015-2016 н.р.)
23.12.2015, 17:26
Інформаційні технології 2015/2016 н.р.

з/п
Прізвище та ім’я учасника Назва закладу Вчитель Кількість балів Місце
8 клас (максимальна кількість – 100 балів)
1 Степаненко Юлія Добровеличківська СЗШ-інтернат Калашник Ю.О. 34 І місце
2 Морозов Олег Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» Бондаренко Д.С. 12  
3 Видра Анастасія Миколаївський НВК Бон О.І. 10  
4 Андрусішина Надія Миколаївський НВК Бон О.І. 8  
9 клас (максимальна кількість – 100 балів)
1 Запорожець Богдан Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Личко О.В. 42 І місце
2 Бердичевська Катерина Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №1
Трибко О.Б. 30  
3 Ткаченко Павло Добровеличківська СЗШ-інтернат Калашник Ю.О. 19  
4 Кравчук Микола Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №3
Скороход Т.Ю. 18  
5 Миндрул Олександра Липнязька ЗШ
І-ІІІ ст. №1
Шеремет О.А. 12  
6 Цоток Юлія Липнязька ЗШ
І-ІІІ ст. №1
Шеремет О.А. 10  
7 Мельник Анна Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №2
Котовська О.М. 1  
10 клас (максимальна кількість – 100 балів)
1 Репетир Денис Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» Бондаренко Д.С. 20  
2 Пронів Владислав Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №1
Трибко О.Б. 18  
3 Пойченко Олександр Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 Яценко С.М. 18  
4 Шевченко Валентина Липнязька ЗШ
І-ІІІ ст. №1
Шеремет О.А. 17  
5 Дубограй Юрій Добровеличківська СЗШ-інтернат Калашник Ю.О. 11  
11 клас (максимальна кількість – 100 балів)
1 Білий Костянтин Добровеличківська СЗШ-інтернат Калашник Ю.О. 70 І місце
2 Паламарчук Артем Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Личко О.В. 43 ІІ місце
3 Голубєв Дмитро Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» Бондаренко Д.С. 36 ІІІ місце
4 Яценко Владислав Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №3
Яценко С.М. 19  
5 Довбня Олег Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №1
Трибко О.Б. 17  
6 Левченко Владислав Піщанобрідський аграрний ліцей Синецький С.В. 8  
Категорія: Олімпіади | Додав: LavrenyukVV
Переглядів: 311 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання