Результати районного етапу учнівської олімпіади з географії (2016/2017 н.р.) - Олімпіади - Обдарована дитина - Каталог файлів - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Середа, 07.12.2016, 22:12
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Шановні колеги! Семінар вчителів початкових класів (1 клас) 07 грудня 2016 року на базі Помічнянської ЗШ №1 відбудеться онлайн
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [52]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 98
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 71
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати районного етапу учнівської олімпіади з географії (2016/2017 н.р.)
22.11.2016, 17:04
Результати районної олімпіади з географії (максимальна кількість балів 53)
 Дата проведення   20 листопада 2016 року
 Клас  11

з/п
Прізвище, ім'я, по батькові               Школа Вчитель Загальна
кількість
балів
Місце
1. Пойченко Олександр
 
Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№3 Бурорічна Т.Д. 18,5 ІІ
2. Тарасенко Анна
 
Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Бурорічний В.М. 17,5 ІІІ
3. Проніва Владислав
 
Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Бурорічний В.М. 16  
4. Дмитренко Катерина
 
Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№3 Бурорічна Т.Д. 15,5  
5. Причепа Надія Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст.. Сєлін А.П. 9,5
 
 
 
 Результати районної олімпіади з географії (максимальна кількість балів 46)
 Дата проведення   20 листопада 2016 року
 Клас  10

з/п
Прізвище, ім'я, по батькові               Школа Вчитель Загальна
кількість
балів
Місце
1. Пономаренко Ольга
 
Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Зоря В.М. 24 І
2. Середа Владислав
 
Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№3 Бурорічна Т.Д. 23 ІІ
4. Лисич Анастасія
 
Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Мазуренко О.В. 20 ІІІ
5. Юрченко Сергій Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Бурорічний В.М. 20 ІІІ
6\ Балюнов Павло Добровеличківська ЗСШ - інтернат І-ІІІ Пасхал Г.П. 18,5  
7. Карпенко Каріна Добровеличківська ЗСШ - інтернат І-ІІІ Пасхал Г.П. 18,5  
8. Соловей Карина Червонополянський НВК Магденко Л.А. 17  
9. Євпак Олександр Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Мазуренко О.В. 20 ІІІ
10. Бердичевська Катерина Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Бурорічний В.М. 15,5  
11. Попов Владислав Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№2 Томашевська І.Г. 11,5  
12. Двояковська Валерія Піщанобрідський аграрний ліцей Осадча Я,І. 11  
13. Журавель Валентина Липнязька ЗШ І-ІІІ ст..№1 Тарануха А.І. 6  
14 Нестер Ірина Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст.. Сєлін А.П. 5,5  
                                                                           
Результати районної олімпіади з географії (максимальна кількість балів 46)
Дата проведення   20 листопада 2016 року
Клас  9

з/п
Прізвище, ім'я, по батькові               Школа Вчитель Загальна
кількість
балів
Місце
1. Кудіна Любов Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Степанова Л.В. 32 І
 
 
2. Аркан Олександра
 
Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Степанова Л.В. 29,5 ІІ
3. Євпак Вікторія
 
Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Мазуренко О.В. 26,5 ІІІ
4. Степаненко Юлія
 
Добровеличківська ЗСШ - інтернат І-ІІІ ст. Пасхал Г.П. 26 ІІІ
5. Бортник Вікторія Червонополянський НВК Магденко Л.А. 24,5 ІІІ
6. Слободенюк Вікторія Добровеличківська ЗСШ - інтернат І-ІІІ ст. Пасхал Г.П. 22,5  
7. Тарануха Ярослава Липнязька ЗШ І-ІІІ ст..№1 Тарануха А.І. 21,5  
8. Таляр Віта Гнатівський НВК Гоєнко О.В. 20,5  
9. Ткаченко Володимир Гнатівський НВК Гоєнко О.В. 19  
10. Чирва Артем Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Бурорічний В.М. 15  
11. Білоус Єлизавета Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№2 Лейзерович Д.М. 13,5  
12. Шаповалова Діана Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№3 Бурорічна Т.Д. 13.5  
 
Результати районної олімпіади з географії (максимальна кількість балів 46)
Дата проведення   20 листопада 2016 року
Клас  8

з/п
Прізвище, ім'я, по батькові               Школа Вчитель Загальна
кількість
балів
Місце
1. Куріщенко Денис
 
Гнатівський НВК Гоєнко О.В. 21 І
2. Терлецький Олег
 
Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Зоря В.М. 15  
3. Приймак Дмитро
 
Тишківська ЗШ І-ІІІ ст.№1 Литвак Л.В. 15  
4. Гульдас Аліна
 
Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Бурорічний В.М. 13  
5. Морозов Олег Добровеличківський НВК Івахно О.А. 12  
6. Шостак Андрій Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№3 Бурорічна Т.Д. 12  
7. Колесник Анастасія Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Бурорічний В.М. 10  
8. Піпко Юлія Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№2 Лейзерович Д.М. 6.5  
9. Сенчук Роман Тишківська ЗШ І-ІІІ ст.№2 Рябченко В.І. 6  
 
 
                                                                                           
                                                                                         
 
 
 
 
Категорія: Олімпіади | Додав: Личко
Переглядів: 341 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання