Понеділок, 25.09.2017, 13:34
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
///
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [60]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 101
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 27
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати олімпіади з фізики (2016/2017 н.р.)
28.11.2016, 16:04
№ з/п
заг
№ з/п Прізвище, ім’я учасника Назва ЗНЗ Бали Місце
  7 клас (максимальна к-сть балів 25)
1 1 Рубан Мирослава Сергіївна Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 13 І
2 2 Журба Назарій Вікторович Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 12 ІІ
3 3 Деркач Денис Олександрович Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. 10 ІІІ
4 4 Рубан Олександра Миколаївна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 8  
5 5 Сопега Вікторія Євгеніївна Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» 7,5  
6 6 Кузьменко Олександра Олександрівна Гнатівський НВК «Мрія» 6  
7 7 Яценко Станіслав Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 6  
8 8 Шевченко Ілля Артемович Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» 5  
9 9 Паламарчук Софія Сергіївна Марківський НВК 5  
10 10 Степаненко Каріна Миколаївна Олексіївська ЗШ І-ІІ ст. 3  
11 11 Малуш Дар’я Олегівна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 3  
  8 клас (максимальна к-сть балів 25)
12 1 Осипенко Наталія Валеріївна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 16 І
13 2 Гуленко Іван Федорович Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 15 ІІ
14 3 Чипегін Віталій Віталійович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 14 ІІІ
15 4 Куріщенко Денис Андрійович Гнатівський НВК «Мрія» 13  
16 5 Шостак Андрій Романович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 12  
17 6 Білий Даніїл Сергійович Добровеличківська спеціалізована ЗШ-інтернат 11  
18 7 Оспа Дарина Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» 10  
19 8 Талмазан Сергій Дмитрович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 7  
20 9 Морозов Олег Олегович Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» 5,5  
21 10 Сухий Ростислав Олександрович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 5  
  9 клас (максимальна к-сть балів 25)
22 1 Вовченко Артем Євгенійович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 19 І
23 2 Безлуцька Каріна Олександрівна Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 11 ІІ
24 3 Степаненко Юлія Добровеличківська спеціалізована ЗШ-інтернат 10 ІІІ
25 4 Мізецька Дарина Григорівна Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 8  
26 5 Касап Софія Сергіївна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 6  
27 6 Пойченко Данило Петрович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 6  
28 7 Пономаренко Владислав Андрійович Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» 3  
29 8 Муратова Аліна Сергіївна Олексіївська ЗШ І-ІІ ст. 3  
  10 клас (максимальна к-сть балів 25)
30 1 Ярмошенко Владислав Сергійович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 15 І
31 2 Євпак Олександр Сергійович Піщабрідська ЗШ І-ІІІ ст. 8,5 ІІ
32 3 Жора Анастасія Станіславівна Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 6  
33 4 Шилюк Карина Вікторівна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 6  
34 5 Гульдас Артем Анатолійович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 6  
35 6 Півень Людмила Миколаївна Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» 5,5  
36 7 Дорошко Валентина Андріївна Піщанобрідський професійний аграрний ліцей 1,5  
  11 клас (максимальна к-сть балів 25)
37 1 Шевченко Валентина В’ячеславівна Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 21 І
38 2 Пойченко Олександр Петрович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 16 ІІ
39 3 Мамалига Андрій Сергійович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 12 ІІІ
40 4 Показка Сергій Олександрович Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 6  
41 5 Пронів Владислав Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 5  
42 6 Причепа Надія Сергіївна Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст. 5  
43 7 Коваленко Анастасія Олександрівна Гнатівський НВК «Мрія» 2,5  
Категорія: Олімпіади | Додав: LavrenyukVV
Переглядів: 657 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання