Результати олімпіади з фізики (2015-2016 н.р.) - Олімпіади - Обдарована дитина - Каталог файлів - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Середа, 07.12.2016, 22:15
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Шановні колеги! Семінар вчителів початкових класів (1 клас) 07 грудня 2016 року на базі Помічнянської ЗШ №1 відбудеться онлайн
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [52]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 98
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 71
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати олімпіади з фізики (2015-2016 н.р.)
23.12.2015, 16:51
Фізика 2015-2016 н.р.

з/п
Прізвище та ім’я учасника Назва закладу Вчитель Кількість балів Місце
7 клас (максимальна кількість – 25 балів)
1 Осипенко Наталія Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ст. №3
Баранова С.Л. 22 І  місце
2 Куріщенко Денис Гнатівський НВК Росул І.Т. 11,5 ІІ місце
3 Мошур Олексій Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ст. №1
Скороход С.В. 6  
4 Виноградова Перчунівська
ЗШ І-ІІІ ст.
Калашнік С.П. 6  
5 Терлецький Олег Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Ліщенко Л.А. 6  
6 Белінська Альвіна Гаївський НВК Поліщук М.В. 5,5  
7 Кошель Даніїл Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 Шевченко С.В. 5  
8 Білий Данило Добровеличківська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. Галіченко Т.В. 3  
9 Сухий Ростислав Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 Котовська О.М. 3  
10 Морозов Олег Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» Бондаренко І.В. 2  
11 Андрусішина Тетяна Миколаївський НВК Бон О.І. 2  
12 Герасімова Євангеліна Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №2 Стоцька Г.В. 1,5  
13 Поліщук Ксенія Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» Поважнюк І.В. 1,5  
14 Ботов Богдан Гаївський НВК Поліщук М.В. 1  
15 Бондаренко Катерина Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ст. №1
Скороход С.В. 1  
16 Сенчук Роман Тишківська
ЗШ І-ІІІ ст. №2
Щербань В.В. 0,5  
17 Осипенко Артем Олексіївська
ЗШ І-ІІ ст.
Чернієнко В.О. 0,5  
8 клас (максимальна кількість – 25 балів)
1 Безлуцька Каріна Липнязька
ЗШ І-ІІІ ст. №1
Шевченко С.В. 14 І місце
2 Цотко Владислав Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Аркан К.В. 13 ІІ місце
3 Степаненко Юлія Добровеличківська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. Галіченко Т.В. 9 ІІІ місце
4 Слюсаренко Олександра Липнязька
ЗШ І-ІІІ ст. №1
Шевченко С.В. 7,5  
5 Вовченко Артем Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ст. №2
Котовська О.М. 6  
6 Каркуша Дмитро Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ст. №1
Скороход С.В. 4  
7 Зафірова Юлія Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ст. №1
Скороход С.В. 4  
8 Муратова Аліна Олексіївська
ЗШ І-ІІ ст.
Чернієнко В.О. 3,5  
9 Євпак Владислав Піщанобрідська
ЗШ І-ІІІ ст.
Костючик О.М. 3,5  
10 Пойченко Данило Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ст. №3
Кравченко Н.В. 2,5  
11 Стоцький Олексій Липнязька
ЗШ І-ІІІ ст. №2
Стоцька Г.В. 0,5  
9 клас (максимальна кількість – 25 балів)
1 Євпак Олександр Піщанобрідська
ЗШ І-ІІІ ст.
Костючик О.М. 10 І місце
2 Ярмошенко Владислав Олексіївська
ЗШ І-ІІ ст.
Чернієнко В.О. 7  
3 Кравчук Микола Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ст. №3
Скороход Т.Ю. 6,5  
4 Батенко Єлизавета Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ст. №1
Скороход С.В. 6  
5 Попенко Анастасія Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Аркан К.В. 6  
6 Буянова Ірина Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ст. №1
Скороход С.В. 5,5  
7 Семенцова Ірина Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ст. №3
Скороход Т.Ю. 4,5  
8 Швець Альона Гаївський НВК Поліщук М.В. 4,5  
9 Самелюк Вікторія Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» Поважнюк І.В. 4  
10 Ткаченко Павло Добровеличківська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. Галіченко Т.В. 1,5  
11 Крістін Ілля Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ст. №2
Передерій Т.І. 1,5  
10 клас (максимальна кількість – 25 балів)
1 Шевченко Валентина Липнязька
ЗШ І-ІІІ ст. №1
Шевченко С.В. 14 І місце
2 Мамалига Андрій Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 Скороход Т.Ю. 5  
3 Гарбуз Юлія Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Костючик О.М. 4,5  
4 Тарасенко Анна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Скороход С.В. 3,5  
5 Пойченко Олександр Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 Скороход Т.Ю. 2,5  
6 Коваленко Анастасія Гнатівський НВК Росул І.Т. 2  
7 Показка Сергій Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Скороход С.В. 1,5  
8 Д’яченко Любов Піщанобрідський аграрний ліцей Соловей Г.М. 1,5  
11 клас (максимальна кількість – 25 балів)
1 Денисенко Карина Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ст. №3
Скороход Т.Ю. 9,5 І місце
2 Плигін Олександр Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ст. №3
Скороход Т.Ю. 8  
3 Ванельчук Дарія Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ст. №2
Передерій Т.І. 6,5  
4 Довбня Олег Помічнянська
ЗШ І-ІІІ ст. №1
Скороход С.В. 4  
Категорія: Олімпіади | Додав: LavrenyukVV
Переглядів: 600 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання