Субота, 29.07.2017, 13:45
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
///
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [60]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 100
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати олімпіади з біології (2016/2017 н.р.)
06.11.2016, 18:28
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
(2016/2017 н.р.)

з/п
заг.

з/п
Прізвище, ім’я учасника Назва навчального закладу Кількість балів Місце
8 клас
1 1 Білий Даніїл Добровеличківська СЗШ-інтернат 18 І
2 2 Іваніченко Наталія Добровеличківська СЗШ-інтернат 14 ІI
3 3 Герасімова Євангеліна Липнязька ЗШ І-ІІ ступенів №2 13 ІІI
4 4 Шафорост Анастасія Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1 10  
5 5 Морозов Олег Добровеличківський НВК №2 10  
6 6 Гульдас Аліна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 11  
7 7 Терлецький Олег Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 6  
8 8 Непота Анастасія Перчунівська ЗШ
І-ІІІ ступенів
5  
9 9 Сакара Наталія Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 3  
9 клас
10 1 Слободенюк Вікторія Добровеличківська СЗШ-інтернат 22 І
11 2 Степаненко Юлія Добровеличківська СЗШ-інтернат 18 ІІ
12 3 Бордник Вікторія Червонополянський НВК 16 ІІІ
13 4 Таляр Віта Гнатівський НВК 10  
14 5 Слюсаренко Олександра Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1 9  
15 6 Білякова Дар’я Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ступенів 9  
16 7 Зефірова Юлія Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 9  
17 8 Затуливітер Тетяна Червонополянський НВК 8  
18 9 Самойлова Анастасія Глинянський НВК 8  
19 10 Руденко Олександр Добровеличківський НВК №2 7  
20 11 Гордієнко Олександр Марківський НВК 6  
21 12 Нестеренко Аліна Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №3
5  
22 13 Горшовський Богдан Глинянський НВК 4  
23 14 Ткаченко Юлія Марківський НВК 4  
24 15 Трибко Данило Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №2
3  
10 клас
25 1 Дудник Вікторія Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 14 І
26 2 Ярмошенко Владислав Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №3
10 ІІ
27 3 Сароян Софія Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ступенів 10 ІІ
28 4 Бердичевська Катерина Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №1
6  
29 5 Півень Людмила Добровеличківський НВК №2 6  
30 6 Цоток Юлія Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1 6  
31 7 Коцюбайло Дарія Піщанобрідський професійний аграрний ліцей 4  
11 клас
32 1 Боярко Ігор Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 16 І
33 2 Новожилова Зоряна Перчунвська ЗШ
І-ІІІ ступенів
15 ІІ
34 3 Шевченко Валентина Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1 13 ІІІ
35 4 Сарданова Лідія Добровеличківська СЗШ-інтернат 12  
36 5 Кондратюк Володимир Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №3
9  
37 6 Борсук Ліна Добровеличківський НВК №2 9  
38 7 Дяченко Антон Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №2
9  
39 8 Сароян Репсіме Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ступенів 8  
40 9 Мишолов Анастасія Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ступенів №1
7  
Категорія: Олімпіади | Додав: Irina
Переглядів: 1646 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 3.7/6
Всього коментарів: 0
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання