Результати олімпіади з англійської мови - Олімпіади - Обдарована дитина - Каталог файлів - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Неділя, 22.01.2017, 22:14
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
//З 10 січня 2017 року розпочалась реєстрація на пробне зовнішнє оцінювання.
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [59]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 98
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 71
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати олімпіади з англійської мови
16.12.2015, 13:59

з/п
Прізвище, ім’я учня Школа Клас Кількість балів Місце
1 Приходченко К. Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 8 93 І
2 Янчук Ю. Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 8 70 ІІ
3 Вовченко А. Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 8 66 ІІІ
4 Репетир В. Добровеличківський НВК 8 62,5  
5 Євпак В. Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. 8 62  
6 Касан С. Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 8 61  
7 Поліщук Е. Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 8 60  
8 Стромило Д. Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №2 8 56  
9 Слюсаренко О. Липнязька ЗШ І-ІІІ №1 8 54  
10 Дромашко А. Добровеличківська СЗШ-інтернат 8 50  
11 Біжан А. Червонополянський НВК 8 50  
12 Цабевська О. Олексіївська ЗШ І-ІІ ступенів 8 48  
13 Затуливітер О. Червонополянський НВК 8 46  
14 Колісніченко М. Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 8 38  
15 Коваленко О. Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 8 35  
16 Бердичевська К. Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 9 79 І
17 Білик В. Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 9 73 ІІ
18 Пономаренко О. Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 9 58,5 ІІІ
19 Нікозенко О. Добровеличківська СЗШ-інтернат 9 58  
20 Яндович О. Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 9 49  
21 Сівак Н. Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 9 48  
22 Ярмошенко В. Олексіївська ЗШ І-ІІ ст. 9 45  
23 Гульдас А. Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 9 22  
24 Тарасенко А. Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 10 98 І
25 Шевченко В. Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 10 69 ІІ
26 Сароян Р. Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. 10 65 ІІІ
27 Коваленко А. Добровеличківський НВК 10 61  
28 Бірзул В. Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 10 56  
29 Звіздогляд О. Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 10 55  
30 Марчинська О. Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 11 107 І
31 Лопатенко К. Добровеличківська СЗШ-інтернат 11 88 ІІ
32 Рябовол Ж. Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 11 82 ІІІ
33 Бондаренко К. Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №2 11 82 ІІІ
34 Третьяченко А. Добровеличківський НВК 11 75  
35 Іщенко Г. Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 11 73  
36 Сорока М. Добровеличківський НВК 11 65  
37 Ванельчук Д. Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 11 64  
38 Галак М. Червонополянський НВК 11 63  
39 Марусенко Б. Піщанобрідський аграрний ліцей 11 57  
Категорія: Олімпіади | Додав: Irina
Переглядів: 426 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання