Результати олімпіади із зарубіжної літератури - Олімпіади - Обдарована дитина - Каталог файлів - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
П`ятниця, 09.12.2016, 01:55
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [52]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 98
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 71
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати олімпіади із зарубіжної літератури
12.12.2015, 19:42

з/п
Прізвище, ім’я, по батькові Школа Клас Бали Місце
1 Коваленко Вадим Перчунівська ЗШ І-ІІІ ступенів 8 26 І
2 Пойченко Данило Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 8 26 І
3 Протас Богдан Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 8 22,5 ІІ
4 Поліщук Еліна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 8 21 ІІІ
5 Чирва Артем Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 8 13  
6 Якименко Наталія Добровеличківський НВК 8 10,5  
7 Лисич Анастасія Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ступенів 9 29,5 І
8 Онуфрієнко Владислва Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 9 28 ІІ
9 Яндович Олена Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 9 25,5 ІІІ
10 Журавель Валентина Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1 9 18  
11 Попенко Анастасія Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 9 12  
12 Сароян Ріпсіме Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ступенів 10 33 І
13 Бірзул Вероніка Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 10 29 ІІ
14 Гарбуз Юлія Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ступенів 10 28 ІІІ
15 Завалко Дмитро Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 10 22  
16 Новожилова Зоряна Перчунівська ЗШ І-ІІІ ступенів 10 22  
17 Звіздогляд Олександра Помічнянсьа ЗШ І-ІІІ ступенів №3 10 21,5  
18 Мишолов Анастасія Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 10 20  
19 Причепа Надія Перчунівська ЗШ І-ІІІ ступенів 10 19  
20 Яремчук Анастасія Добровеличківський НВК 10 16  
21 Денисенко Карина Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 11 33 І
22 Бондаренко Карина Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 11 25 ІІ
23 Демчук Анастасія Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 11 24,5 ІІІ
24 Баршиніков Михайло Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 11 24  
25 Суліма Анастасія Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №2 11 24  
26 Третьяченко Анастасія Добровеличківський НВК 11 22  
27 Шафорост Анна Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1 11 22  
28 Ванельчук Дар’я Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 11 18  
29 Караман Дар’я Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 11 17,5  
Категорія: Олімпіади | Додав: Irina
Переглядів: 245 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання