Вівторок, 19.09.2017, 19:14
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
///
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [60]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 101
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 27
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати ІІ етапу районних олімпіад з математики (2015/2016 н.р.)
19.11.2015, 16:40
Математика 2015/2016 н.р.

з/п
Прізвище та ім’я учасника Назва закладу Вчитель Кількість балів Місце
6 клас (максимальна кількість – 20 бали)
1 Бойченко Артур Гнатівський НВК Баліцька Н.М. 6  
2 Сопега Вікторія Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» Шинкарук М.Ф. 6  
3 Кузьменко Олександра Гнатівський НВК Баліцька Н.М. 5  
4 Рубан Мирослава Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Гукова С.А. 5  
5 Шевченко Ілля Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» Шинкарук М.Ф. 4  
6 Панасюк Ілона Піщанобрідська ЗШ І-ІІ ст.   4  
7 Деркач Денис Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Татарова І.А. 4  
8 Соловйова Олена Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №2 Бевзюк В.М. 4  
9 Короїд Карина Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3   3  
10 Яценко Станіслав Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2   3  
11 Коваленко Анастасія Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» Бондаренко І.В. 3  
12 Тітомир Вікторія Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Чекун Н.І. 3  
13 Куліш Марина Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №2 Суліма Н.М. 3  
14 Куделя Назар Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» Бондаренко І.В. 3  
15 Савенко Дмитро Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1   3  
16 Шевчук Оксана Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3   2,5  
17 Осадчий Олексій Любомирський НВК Сорока О.А. 2  
18 Мокляк Артем Тернівський НВК Ткаченко І.В. 2  
19 Мосінс Вікторія Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 Обжелян Л.О. 2  
20 Степаненко Карина Олексіївська ЗШ І-ІІст. Литвиненко Т.В. 0,5  
21 Макаринська Марина Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» Бондаренко І.В. 0  
7 клас (максимальна кількість – 25 бали)
1 Чипегін Віталій Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Петренко Л.О. 14,5 І місце
2 Козаченко Аліна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 Котовська О.М. 8  
3 Куріщенко Денис Гнатівський НВК Росул В.Т. 6  
4 Чайка Аліна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 Руденко С.І. 6  
5 Шапошніков Владислав Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Панченко Т.І. 6  
6 Осипенко Наталія Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 Руденко С.І. 5,5  
7 Андрусішина Тетяна Миколаївський НВК Бон О.І. 5  
8 Рябов Артем Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Панченко Т.І. 5  
9 Білий Данило Добровеличківська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. Калашник О.А 3  
10 Осипенко Артем Олексіївська ЗШ І-ІІ ст. Литвиненко Т.В. 2  
11 Сенчук Роман Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №2 Щербань В.А. 1,5  
12 Штукін Олексій Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Врадій Н.М. 1  
13 Шафорост Анастасія Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 Обжелян Л.О. 1  
14 Герасімова Євангеліна Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №2 Стоцька Г.В. 1  
15 Горбатюк Ярослав Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» Шинкарук М.Ф. 0,5  
8 клас (максимальна кількість – 25 бали)
1 Вовченко Артем Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 Передерій Т.І. 9 ІІ місце
2 Янчук Юлія Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Козирєва Т.Г. 7  
3 Кудіна Любов Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Аркан К.В. 7  
4 Степаненко Юлія Добровеличківська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. Калашник О.А. 6  
5 Аркан Олександра Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Аркан К.В. 5  
6 Пойченко Данило Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 Коровкіна Г.М. 4,5  
7 Слюсаренко Олександра Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 Обжелян Л.О. 3,5  
8 Затуливітер Оксана Червонополянський НВК Галіченко С.В. 3,5  
9 Дромашко Артем Добровеличківська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. Калашник О.А. 2  
10 Злочевська Вікторія Тернівський НВК Ткаченко І.В. 1,5  
11 Євпак Вікторія Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Татарова І.А. 1,5  
12 Затуливітер Тетяна Червонополянський НВК Галіченко С.В. 1,5  
13 Кишко Анастасія Любомирський НВК Сорока О.А. 0,5  
14 Стромило Дарина Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №2 Щербань В.А. 0,5  
15 Таляр Віта Гнатівський НВК Росул В.Т. 0  
16 Єремеєв Максим Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Штукіна О.С. 0  
17 Муратова Аміна Олексіївська ЗШ І-ІІ ст. Литвиненко Т.В. 0  
9 клас (максимальна кількість – 25 бали)
1 Нікозенко Ольга Добровеличківська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. Коваленко Н.М. 6  
2 Ткаченко Павло Добровеличківська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. Коваленко Н.М. 5  
3 Батенко Єлизавета Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Трибко О.Б. 4,5  
4 Лисич Анастасія Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Татарова І.А. 4,5  
5 Середа Владислав Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 Руденко С.І. 4  
6 Онуфрієнко Владислава Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Трибко О.Б. 4  
7 Ярмошенко Владислав Олексіївська ЗШ І-ІІ ст. Литвиненко Т.В. 3,5  
8 Нестер Ірина Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст. Калашнік О.В. 3  
9 Веріч Віталій Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 Руденко С.І. 2,5  
10 Лидович Олена Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 Кравченко Н.В. 2,5  
11 Рябошапко Олександр Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 Кравченко Н.В. 2,5  
12 Вершута Оксана Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» Шинкарук М.Ф. 2  
13 Гульдас Артем Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 Передерій Т.І. 1,5  
14 Півень Людмила Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» Шинкарук М.Ф. 1  
15 Цоток Юлія Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 Обжелян Л.О. 0,5  
16 Алійчук Ростислав Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 Обжелян Л.О. 0,5  
17 Сароян Софія Піщанобрідська ЗШ І-ІІ ст. Гідулян І.С. 0,5  
10 клас (максимальна кількість – 25 бали)
1 Мамалиги Андрія Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 Баранова С.Л. 11,5 І місце
2 Показка Сергій Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Щепкіна Л.П. 8  
3 Д’яченко Любов Піщанобрідський професійний аграрний ліцей Кащеєва Н.В. 4  
4 Шестаковський Сергій Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Врадій Н.М. 4  
5 Огнарьова Софія Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» Коваленко Л.Л.
Шинкарук М.Ф.
3,5  
6 Василенко Вікторія Червонополянський НВК Галіченко С.В. 3  
7 Франько Олександра Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 Трибко Ю.Д. 2  
8 Причепа Надія Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст. Калашнік О.В. 1,5  
9 Шевченко Валентина Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 Обжелян Л.О. 1,5  
10 Тищенко Лілія Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Гукова С.А. 1  
11 Звіздогляд Олександр Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 Баранова С.Л. 0,5  
11 клас (максимальна кількість – 25 бали)
1 Марчинська Олена Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 Коровкіна Г.М. 14 І місце
2 Білий Костянтин Добровеличківська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. Коваленко Н.М. 10 ІІ місце
3 Денисенко Карина Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3 Коровкіна Г.М. 7  
4 Соловйов Олексій Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Аркан К.В. 6  
5 Волкодав Аліна Піщанобрідський професійний аграрний ліцей Кащеєва Н.В. 5  
6 Шафорост Анна Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1 Обжелян Л.О. 3  
7 Бражка Владислав Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Аркан К.В. 2,5  
8 Кусенко Антон Добровеличківська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. Коваленко Н.М. 2,5  
9 Ванельчук Дарія Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2 Передерій Т.І. 2  
10 Моторний Олександр Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» Бондаренко І.В. 2  
11 Голубєв Дмитро Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» Бондаренко І.В. 2  
12 Довбня Олег Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Щепкіна Л.П. 1,5  
13 Галак Марія Червонополянський НВК Галіченко С.В. 1  
Категорія: Олімпіади | Додав: LavrenyukVV
Переглядів: 790 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання