Результати ІІ етапу районних олімпіад з географії (2015/2016 н.р.) - Олімпіади - Обдарована дитина - Каталог файлів - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Вівторок, 28.03.2017, 18:00
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Семінар керівників ПНЗ 24.03.2017р. переноситься на 31.03.2017р.
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [60]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 100
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати ІІ етапу районних олімпіад з географії (2015/2016 н.р.)
25.11.2015, 16:22
8 клас

з/п
Прізвище та ім'я
учасника олімпіади
Школа Вчитель Загальна
кількість
балів
Місце
1. Кудіна Любов Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Степанова Л.В. 33 І
2. Степаненко Юлія Добровеличківська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. Пасхал Г.П. 31.5 ІІ
3. Аркан Олександра
 
Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Степанова Л.В. 19,5 ІІІ
4. Євпак Вікторія
 
Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Мазуренко О.В. 19 ІІІ
5. Тарануха Ярослава Липнязька ЗШ І-ІІІ ст..№1 Тарануха А.І. 12  
6. Вовченко Артем Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№2 Лейзерович Д.М. 12  
7. Муратова Аліна Олексіївська ЗШ І-ІІ ст. Кондратюк К.І. 12  
8. Протас Богдан Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Бурорічний В.М. 7.5  
9. Шевченко Катерина Тернівський НВК Загребельний С.Г. 5  
10. Гавриленко Андрій Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№3 Бурорічна Т.Д. 4.5  
11. Каркуша Дмитро Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Бурорічний В.М. 4.0  
12. Чухланцев Владислав Добровеличківський НВК №2 Івахно О.А. 3.5  
13. Липкан Валентина Тишківська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Журба С.В. 3.5  

9 клас

з/п
Прізвище та ім'я
учасника олімпіади
Школа Вчитель Загальна
кількість
балів
Місце
1. Євпак Олександр Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Мазуренко О.В 21 І
2. Соловей Карина Червонополянський НВК Рожко М.В. 21 І
3. Лисич Анастасія Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Мазуренко О.В 19 ІІ
4. Пономаренко Ольга Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Зоря В.М. 17 ІІІ
5. Ярмошенко Владислав Олексіївська ЗШ І-ІІ ст.. Кондратюк К.І. 15.5  
6. Середа Владислав Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№3 Бурорічна Т.Д. 15  
7. Попов Владислав Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№2 Лейзерович Д.М.. 14  
8. Ільченко Олександр Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Бурорічний В.М. 13  
9. Ткаченко Руслана Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст.. Сєлін А.П. 12  
10. Мельник Богдан Липнязька ЗШ І-ІІІ ст..№1 Тарануха А.І. 9  
11. Самелюк Вікторія Добровеличківський НВК №2 Івахно О.А. 9  
12. Швець Альона Гаївський НВК Горіна О.М. 4.5  

10 клас

з/п
Прізвище та ім'я
учасника олімпіади
Школа Вчитель Загальна
кількість
балів
Місце
1. Мамалига Андрій Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№3 Бурорічна Т.Д. 11  
2. Завалко Дмитро Тишківська ЗШ І-ІІІ ст.№2
 
Рябченко В.І. 10.5  
3. Д'яченко Любов Піщанобрідський аграрний ліцей Осадча Я.І. 10  
4. Причепа Надія Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст.
 
Сєлін А.П. 9  
5. Шовенко Каріна Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст.№1 Зоря В.М. 9  
6. Бутиш Зоряна Гаївський НВК Горіна О.М. 4.5  
7. Д'яченко Антон Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№2 Томашевська І.Г.. 2  
Місця не визначені в зв’язку з тим, що учасники не набрали 1/3 від максимальної кількості балів
11 клас

з/п
Прізвище та ім'я
учасника олімпіади
Школа Вчитель Загальна
кількість
балів
Місце
1. Плигін Олександр Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№3 Бурорічна Т.Д. 28 І
2. Блохін Геннадій Добровеличківська  СЗШ -інтернат І-ІІІ ст. Пасхал Г.П. 26 ІІ
3. Паламарчук Артем Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст.№1 Степанова Л.В. 25 ІІ
4. Семенюк Дар'я Добровеличківська  СЗШ -інтернат І-ІІІ ст. Пасхал Г.П. 23 ІІІ
5. БаришніковМихайло Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Бурорічний В.М. 9  
6. Довбня Олег Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№1 Бурорічний В.М. 9  
7. Діденко Вікторія Гаївський НВК Горіна О.М. 8  
8. Ванельчук Дар'я Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст..№2 Лейзерович Д.М.. 7  
9. Іванова Дарина Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст.
 
Сєлін А.П. 6  
Категорія: Олімпіади | Додав: LavrenyukVV
Переглядів: 652 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання