Результати ІІ етапу районних олімпіад з біології (2015/2016 н.р.) - Олімпіади - Обдарована дитина - Каталог файлів - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Середа, 07.12.2016, 22:14
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Шановні колеги! Семінар вчителів початкових класів (1 клас) 07 грудня 2016 року на базі Помічнянської ЗШ №1 відбудеться онлайн
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [52]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 98
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 71
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Результати ІІ етапу районних олімпіад з біології (2015/2016 н.р.)
19.11.2015, 16:49
Біологія 2015/2016 н.р.
№ з/п № з/п Прізвище та ім'я учасника Назва закладу Вчитель Кількість балів Місце
8 клас (Максимальна кількість балів – 40)
1. 1. Вовченко Артем Пом ічнянська ЗШ І-ІІІ ст. № 2 Лейзерович Д. М. 17 І
2. 2. Таляр Віта Гнатівський НВК Сорока Т. М. 14 ІІ
3. 3. Менченя Анастасія Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Стоянова
О. М.
13 ІІІ
4. 4. Степаненко Юлія Добровеличківська спеціалізована ЗШ – інтернат І-ІІІ ст. Трощинська О. П. 11  
5. 5. Цабевська Олександра Олексіївська ЗШ
І-ІІ ст.
Кондратюк К. І. 11  
6. 6. Мізецький Стас Гнатівський НВК Сорока Т. М. 10  
7. 7. Руденко Олександр Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст.
 № 2 – гімназія»
Куліш Г.І. 9  
8. 8. Картуша Дмитро Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1
Шишкова
Л. Ф.
8  
9. 9. Ярчук Юлія Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1
Шишкова
Л. Ф.
8  
10. 10. Чирва Артем Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1
Шишкова
Л. Ф.
8  
11. 11. Янович Володимир Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3
Решетун
Т. М.
8  
12. 12. Липкан Валентина Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Сербіна С.І. 6  
13. 13. Поліщук Еліна Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3
Решетун
Т. М.
6  
14. 14. Євпак Вікторія Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Миндрул О.Д. 4  
9 клас (Максимальна кількість балів – 40)
15. 1. Середа Владислав Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3
Сокол Н. В. 23 І
16. 2. Ярмошенко Владислав Олексіївська ЗШ
І-ІІ ст.
Кондратюк К. І. 14 ІІ
17. 3. Пономаренко Ольга Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Стоянова
О. М.
13 ІІІ
18. 4. Семенцова Ірина  Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3
Сокол Н. В. 12  
19. 5. Лисенко Єлизавета Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Миндрул О.Д. 11  
20. 6. Медведєва Юлія Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1
Бурорічний В. М. 10  
21. 7. Цоток Юлія Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Гермаш
А. О.
7  
22. 8. Моклюк Дмитро Пом ічнянська ЗШ І-ІІІ ст. № 2 Лейзерович Д. М. 5  
23. 9. Бойко Аліна Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Сербіна С. І. 5  
24. 10. Ткаченко Руслана Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст. Непота О. Д. 5  
25. 11. Кравчук Микола Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3
Сокол Н. В. 4  
26. 12. Самелюк Вікторія Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст.
 № 2 – гімназія»
Куліш Г. І. 3  
10 клас (Максимальна кількість балів – 40)
27. 1. Мишолов Анастасія Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1
Аксьонова
Л. В.
29 І
28. 2. Сарданова Лідія Добровеличківська спеціалізована ЗШ – інтернат І-ІІІ ст. Трощинська О. П. 15 ІІ
29. 3. Звіздогляд Олександр Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3
Решетун
Т. М.
14 ІІІ
30. 4. Кондратюк Володимир Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3
Решетун
Т. М.
13  
31. 5. Гарбуз Юлія Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. Миндрул О.Д. 11  
32. 6. Коваленко Анастасія Гнатівський НВК Швидка
Н. М.
7  
33. 7. Шевченко Валентина Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Гермаш
А. О.
6  
34. 8. Дяченко Любов Піщанобрідський аграрний ліцей Бондаренко А. І. 6  
35. 9. Причепа Надія Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст. Непота О. Д. 4  
36. 10. Боярко Ігор Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Сербіна С. І. 4  
37. 11. Шовенко Каріна Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Стоянова
О. М.
3  
38. 12. Огарьова Софія Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст.
 № 2 – гімназія»
Виштикайло Л. М. 2  
11 клас (Максимальна кількість балів – 40)
39. 1. Марчинська Олена Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3
Решетун
Т. М.
23 І
40. 2. Бражка Владислав Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Стоянова
О. М.
11 ІІ
41. 3. Федосєєва Марія Пом ічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3
Решетун
Т. М.
11 ІІ
42. 4. Шуміло ва Марія Піщанобрідський аграрний ліцей Бондаренко Р. І. 9 ІІІ
43. 5. Суліма Анастасія Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. № 2 Черповодська Н. М. 8  
44. 6. Вєнцова Юлія Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1
Аксьонова
      Л. В.
7  
45. 7. Іванова Дарина Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст. Непота О. Д. 7  
46. 8. Франько Анастасія Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 2
Лейзерович Д. М.    
47. 9. Бондаренко Карина Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. № 2 Кудрянова
Т. А.
5  
48. 10. Рябовол Жанна Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Гермаш
А. О.
4  
Категорія: Олімпіади | Додав: LavrenyukVV
Переглядів: 522 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання