№ з/п |
№ з/п |
Прізвище та ім'я учасника |
Назва закладу |
Вчитель |
Кількість балів |
Місце |
8 клас (Максимальна кількість балів – 40) |
1. |
1. |
Вовченко Артем |
Пом ічнянська ЗШ І-ІІІ ст. № 2 |
Лейзерович Д. М. |
17 |
І |
2. |
2. |
Таляр Віта |
Гнатівський НВК |
Сорока Т. М. |
14 |
ІІ |
3. |
3. |
Менченя Анастасія |
Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 |
Стоянова
О. М. |
13 |
ІІІ |
4. |
4. |
Степаненко Юлія |
Добровеличківська спеціалізована ЗШ – інтернат І-ІІІ ст. |
Трощинська О. П. |
11 |
|
5. |
5. |
Цабевська Олександра |
Олексіївська ЗШ
І-ІІ ст. |
Кондратюк К. І. |
11 |
|
6. |
6. |
Мізецький Стас |
Гнатівський НВК |
Сорока Т. М. |
10 |
|
7. |
7. |
Руденко Олександр |
Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст.
№ 2 – гімназія» |
Куліш Г.І. |
9 |
|
8. |
8. |
Картуша Дмитро |
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1 |
Шишкова
Л. Ф. |
8 |
|
9. |
9. |
Ярчук Юлія |
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1 |
Шишкова
Л. Ф. |
8 |
|
10. |
10. |
Чирва Артем |
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1 |
Шишкова
Л. Ф. |
8 |
|
11. |
11. |
Янович Володимир |
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3 |
Решетун
Т. М. |
8 |
|
12. |
12. |
Липкан Валентина |
Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 |
Сербіна С.І. |
6 |
|
13. |
13. |
Поліщук Еліна |
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3 |
Решетун
Т. М. |
6 |
|
14. |
14. |
Євпак Вікторія |
Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. |
Миндрул О.Д. |
4 |
|
9 клас (Максимальна кількість балів – 40) |
15. |
1. |
Середа Владислав |
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3 |
Сокол Н. В. |
23 |
І |
16. |
2. |
Ярмошенко Владислав |
Олексіївська ЗШ
І-ІІ ст. |
Кондратюк К. І. |
14 |
ІІ |
17. |
3. |
Пономаренко Ольга |
Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 |
Стоянова
О. М. |
13 |
ІІІ |
18. |
4. |
Семенцова Ірина |
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3 |
Сокол Н. В. |
12 |
|
19. |
5. |
Лисенко Єлизавета |
Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. |
Миндрул О.Д. |
11 |
|
20. |
6. |
Медведєва Юлія |
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1 |
Бурорічний В. М. |
10 |
|
21. |
7. |
Цоток Юлія |
Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. № 1 |
Гермаш
А. О. |
7 |
|
22. |
8. |
Моклюк Дмитро |
Пом ічнянська ЗШ І-ІІІ ст. № 2 |
Лейзерович Д. М. |
5 |
|
23. |
9. |
Бойко Аліна |
Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 |
Сербіна С. І. |
5 |
|
24. |
10. |
Ткаченко Руслана |
Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст. |
Непота О. Д. |
5 |
|
25. |
11. |
Кравчук Микола |
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3 |
Сокол Н. В. |
4 |
|
26. |
12. |
Самелюк Вікторія |
Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст.
№ 2 – гімназія» |
Куліш Г. І. |
3 |
|
10 клас (Максимальна кількість балів – 40) |
27. |
1. |
Мишолов Анастасія |
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1 |
Аксьонова
Л. В. |
29 |
І |
28. |
2. |
Сарданова Лідія |
Добровеличківська спеціалізована ЗШ – інтернат І-ІІІ ст. |
Трощинська О. П. |
15 |
ІІ |
29. |
3. |
Звіздогляд Олександр |
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3 |
Решетун
Т. М. |
14 |
ІІІ |
30. |
4. |
Кондратюк Володимир |
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3 |
Решетун
Т. М. |
13 |
|
31. |
5. |
Гарбуз Юлія |
Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. |
Миндрул О.Д. |
11 |
|
32. |
6. |
Коваленко Анастасія |
Гнатівський НВК |
Швидка
Н. М. |
7 |
|
33. |
7. |
Шевченко Валентина |
Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. № 1 |
Гермаш
А. О. |
6 |
|
34. |
8. |
Дяченко Любов |
Піщанобрідський аграрний ліцей |
Бондаренко А. І. |
6 |
|
35. |
9. |
Причепа Надія |
Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст. |
Непота О. Д. |
4 |
|
36. |
10. |
Боярко Ігор |
Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 |
Сербіна С. І. |
4 |
|
37. |
11. |
Шовенко Каріна |
Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 |
Стоянова
О. М. |
3 |
|
38. |
12. |
Огарьова Софія |
Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст.
№ 2 – гімназія» |
Виштикайло Л. М. |
2 |
|
11 клас (Максимальна кількість балів – 40) |
39. |
1. |
Марчинська Олена |
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3 |
Решетун
Т. М. |
23 |
І |
40. |
2. |
Бражка Владислав |
Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 |
Стоянова
О. М. |
11 |
ІІ |
41. |
3. |
Федосєєва Марія |
Пом ічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 3 |
Решетун
Т. М. |
11 |
ІІ |
42. |
4. |
Шуміло ва Марія |
Піщанобрідський аграрний ліцей |
Бондаренко Р. І. |
9 |
ІІІ |
43. |
5. |
Суліма Анастасія |
Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. № 2 |
Черповодська Н. М. |
8 |
|
44. |
6. |
Вєнцова Юлія |
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 1 |
Аксьонова
Л. В. |
7 |
|
45. |
7. |
Іванова Дарина |
Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст. |
Непота О. Д. |
7 |
|
46. |
8. |
Франько Анастасія |
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. № 2 |
Лейзерович Д. М. |
|
|
47. |
9. |
Бондаренко Карина |
Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. № 2 |
Кудрянова
Т. А. |
5 |
|
48. |
10. |
Рябовол Жанна |
Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. № 1 |
Гермаш
А. О. |
4 |
|