ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії - Олімпіади - Обдарована дитина - Каталог файлів - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
П`ятниця, 09.12.2016, 02:00
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [52]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 98
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 71
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
23.11.2012, 15:16
      ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії проходив 10 листопада 2012 року на базі Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ст. №1 та Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №3. В олімпіаді взяли участь 53 учні 18 загальноосвітніх навчальних закладів району. Із шкіл І-ІІ ступенів участьв олімпіаді взяли учні лише Марківської, Миколаївської та Олексіївської ЗШ.
    Не подали звіти про проведення І етапу олімпіади керівники Тернівського НВК,  Андріївської, Глинянської, Карбівської, Любомирської, Новолутківської, Піщанобрідської, Перемозької та Юр'ївської ЗШ І-ІІ ступенів.
      Разом з тим, більшість шкіл не подали дані про проведення шкільної олімпаіди у 7 класі (крім ГаївськоЇ, Липнязької №2, Піщанобрідської І-ІІІ ст. ЗШ).
   Кращі результати показали учні Добровеличківської ЗШ №1, Помічнянської ЗШ №3, Червонополянської, Тишківської ЗШ №1, Дружелюбівського НВК.
      За рішенням оргкомітету і журі, переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади стали: 

8 клас

 І місце: Юденко Олександр, Дружелюбівський НВК, вчитель Юденко О.В. 
 ІІ місце: Резанова Вікторія, Червонополянська ЗШ І-ІІІ ст., вчитель Магденко Л.А. 
 ІІІ місце: Потураєва Дарія, Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст.№1, вчитель Врадій А.В. 

9 клас

 І місце: Мітюкова Ілона, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Осипенко М.Л. 
 ІІ місце: Мниха Ігор, Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Коновальчук Г.М. 
 ІІІ місце: Зінченко Людмила, Липнязька ЗШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Мар’янова В.І. 

10 клас

 І місце: Середенко Віталій, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Осипенко М.Л. 
 ІІ місце:  Саусь Владислав, Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Литвак Л.В. 
 ІІІ місце: Пасхал Владислав, Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст..№1, вчитель Врадій А.В. 

11 клас

 І місце:  Троянський Андрій, Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Врадій А.В. 
 ІІ місце:  Смілянець Владислав, Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Врадій А.В. 
 ІІІ місце: Сорокіна Катерина, Червонополянська ЗШ І-ІІІ ст., вчитель Магденко Л.А. 

   В ІІІ турі Всеукраїнської олімпіади з історії, що відбудеться 9 лютого 2013 року, візьмуть участь: Юденко Олександр, Мітюкова Ілона, Середенко Віталій, Троянський Андрій та Смілянець Владислав.
Категорія: Олімпіади | Додав: Олена
Переглядів: 410 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання