Неділя, 18.11.2018, 10:41
Комунальна установа
"Добровеличківський методичний центр
педагогічної майстерності"
Вітаю Вас Гость | RSS
//
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [80]
МАН, НТУ [4]
Статистика
...
Всього: 108
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 30
Дівчат: 77
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

Олімпіада з правознавства
18.12.2017, 22:55

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства 2017-2018

навчальний рік

(максимальна кількість балів – 62)

9 клас

№з/п

Місце

Прізвище, ім’я учня

школа

Вчитель

бали

1

І

Данькова Владислава

Добровеличківська ЗШ №1

Врадій А.В.

45

2

ІІ

Малохатко Ярослава

КЗ  «Добровеличківське НВО»

Устюжаніна О.В.

36,5

3

ІІІ

Герасімова Євангеліна

Липнязька ЗШ

Мартинюк  О.М.

29,5

4

ІІІ

Павленко Євгеній

Добровеличківський НВК №2

Коваленко А.О.

26,5

5

ІІІ

Гаврилюк Людмила

Філія «Карбівська ЗШ 

І-ІІ ст. КЗ «Добровеличківське НВО»

Мартинюк О.М.

26

6

ІІІ

Шостак Андрій

Помічнянська ЗШ №3

Сигида Ю.Г.

23,5

7

 

Толстова Вікторія

Помічнянська ЗШ №1

Колісніченко С.В.

20

8

 

Коренко Валентин

Перчунівська ЗШ

Кузьмович М.Ю.

17,5

9

 

Піддубна Анастасія

Тишківська ЗШ №2

Завалко О.І.

9

10

 

Піпко Юлія

Помічнянська ЗШ №2

Томашевська І.Г.

6,5

 

10 клас

(максимальна кількість балів – 62)

№з/п

Місце

Прізвище, ім’я учня

школа

Вчитель

Ба

ли

1

І

Тарануха Ярослава

Липнязька ЗШ

Мар’янова В.І.

35,5

2

ІІ

Затуливітер Тетяна

Філія Червонополянський НВК КЗ «Піщанобрідське НВО»

Магденко Л.А.

24

3

ІІІ

Мізецька Дарина

Добровеличківська ЗШ №1

Врадій А.В.

21,5

4

 

Нестеренко Аліна

Помічнянська ЗШ №3

Логвін О.П.

18

5

 

Затуливітер  Оксана

Філія Червонополянський НВК КЗ «Піщанобрідське НВО»

Магденко Л.А.

16,5

6

 

Касап Софія

Помічнянська ЗШ №2

Томашевська І.Г.

14,5

7

 

Пономаренко Влад

Добровеличківський НВК №2

Коваленко А.О.

12

8

 

Гуменюк Олександр

Перчунівська ЗШ

Кузьмович М.Ю.

10

9

 

Чирва Артем

Помічнянська ЗШ №1

Колісніченко С.В.

9,5

10

 

Рибенко Анна

Тишківська ЗШ №2

Завалко О.І.

9,5

11

 

Очеретня Антоніна

Піщанобрідський аграрний ліцей

Сєргєєв В.Ю.

5

11 клас

(максимальна кількість балів – 62)

№з/п

Місце

Прізвище, ім’я учня

школа

Вчитель

бали

1

І

Дудник Вікторія

Добровеличківська ЗШ №1

Врадій А.В.

51

2

 

Юрченко Сергій

Помічнянська ЗШ №1

Колісніченко С.В.

15

3

 

Попенко Анастасія

Добровеличківська ЗШ №1

Врадій А.В.

14

4

 

Журавель Валентина

 Липнязька ЗШ

Мар’янова В.І.

12

5

 

Шендрик Анна

Тишківська ЗШ №2

Завалко О.І.

9

6

 

Короленко Ольга

Тишківська ЗШ №1

Журба С.В.

6,5

7

 

Середа Владислав

Помічнянська ЗШ №3

Сигида Ю.Г.

5.5

8

 

Попов Владислав

Помічнянська ЗШ №2

Томашевська І.Г.

2

 

Категорія: Олімпіади | Додав: Личко
Переглядів: 422 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2018/2019 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2018-2019 н.р.
Пошук
Корисні посилання