ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії - Олімпіади - Обдарована дитина - Каталог файлів - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Понеділок, 20.02.2017, 10:35
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
22 лютого 2017 р. відбудеться семінар педагогів-організаторів на базі Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №2
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади [60]
МАН, НТУ [3]
Статистика
...
Всього: 99
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 1
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 72
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Обдарована дитина » Олімпіади

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
26.11.2012, 12:33

 11 листопада відбувся районний етап всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Участь в олімпіаді взяли 72 учні з 24 загальноосвітніх навчальних закладів району.

    Не подали звіти про проведення шкільного етапу олімпіади  керінвики Добровеличківського НВК №2, Тернівської ЗШ І-ІІІ ст. та андріївської, Любомирської, Федорівської та Юр'ївської ЗШ І-ІІ ст.

     Не подали заявку на участь у ІІ етапі  олімпіади з Добровеличківського НВК №2.

    Не брали участі у ІІ етапі олімпіади учні Тернівської, Андріївської, Любомирської, Федорівської та Юр'ївської ЗШ.

     Найкращих результатів досягли учні Добровеличківської ЗШ №1, маючи призові місця у всіх класах: 8 клас - ІІ місце, 9 клас - І та ІІ місця, 10 клас - І та ІІ місця та 11 клас - І місце.

      Мають призові місця Помічнянські ЗШ №1, №2, №3, Червонополянська та Тишківська №1 ЗШ.

Переможцями районної олімпіади з географії 2012/2013 н.р. стали:

Пикін Олександр, 8 клас, Помічнянська ЗШ №3, І місце                                      ****

Паламарчук Артем, 8 клас, Добровеличківська ЗШ №1, ІІ місце                          ****

Мниха Ігор, 9 клас, Добровеличківська ЗШ №1, І місце                                       ****

Онищенко Іван, 9 клас, Добровеличківська ЗШ №1, ІІ місце                               ****

Поляков Сергій, 9 клас, Помічнянська ЗШ №1, ІІІ місце

Яцевич Богдан, 10 клас, Добровеличківська ЗШ №1, І місце                              ****

Середенко Віталій, 10 клас, Помічнянська ЗШ №3, ІІ місце                                ****

Рябов Максим, 10 клас, Добровеличківська ЗШ №1, ІІІ місце                             ****

Галєба Ростислав, 10 клас, Помічнянська ЗШ №2, ІІІ місце

Смілянець Владислав, 11 клас, Добровеличківська ЗШ №1, І місце                   ****

Климишин Надія, 11 клас, Тишківська ЗШ №1, ІІ місце

Колос Катерина, 11 клас, Помічнянська ЗШ №1, ІІІ місце 

 Примітка: **** - учні, що запрошуються до участі в обласному етапі олімпіади з географії (19.01.2013 р.)

Категорія: Олімпіади | Додав: ЗавРМК | Теги: географія
Переглядів: 698 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання