Середа, 25.04.2018, 19:52
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
/семінар-практикум вчителів математики з 25 квітня 2018 року переноситься на інший термін/
Меню сайту
Категорії розділу
Для педагогів [7]
Для учнів [13]
Статистика
...
Всього: 105
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 30
Дівчат: 74
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Конкурси » Для учнів

Про проведення конкурсу "Мій безпечний клас"
21.02.2013, 23:52

ПРАВИЛА

Всеукраїнського конкурсу «Мій безпечний клас»

 

                                                                                                                              I.                 ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ці умови визначають порядок організації і проведення Всеукраїнського конкурсу «Мій безпечний клас» (далі – Конкурс).

1.2. Організаторами Конкурсу є Товариство з обмеженою відповідальністю «Майкрософт Україна» та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. Партнерами Конкурсу виступають компанія НР та HTC.

1.3.  Метою Конкурсу є популяризація серед учнівської молоді безпечних форм поведінки в мережі Інтернет.

 

                                                                                                                           II.               РЕГЛАМЕНТ КОНКУРСУ

2.1.  Конкурс проводитиметься згідно з наступним регламентом:

2.1.1. Конкурсні роботи будуть прийматися з 12 лютого до 05 березня 2013 року.

2.1.2.  Оцінка конкурсних робіт буде здійснюватись журі до 12 березня 2013 року.

2.1.3. Про підсумки Конкурсу буде оголошено не пізніше 15 березня 2013 року. Відомості про переможців будуть розміщені на сайті Конкурсу: www.microsoft.ua/mysafeclass

 

                                                                                                                                           III.              УМОВИ УЧАСТІ

3.1.    Учасниками Конкурсу можуть стати учні 5-11 класу загальноосвітніх навчальних закладів України

3.2.   Участь у Конкурсі є добровільною і здійснюється на безоплатній основі.

3.3.  Для участі у Конкурсі необхідно у строк до 05 березня 2013 року:

3.3.1. Одному з батьків (усиновителю, опікуну, піклувальнику)  дитини, яка бажає стати учасником Конкурсу, ознайомитись із даними Правилами Конкурсу та роз’яснити їх зміст дитині;

3.3.2. Одному з батьків (усиновителю, опікуну, піклувальнику) зареєструвати дитину в якості учасника Конкурсу на сторінці Конкурсу www.microsoft.ua/mysafeclass  Після реєстрації учасник протягом 48 годин отримає на електронну скриньку, вказану під час реєстрації, запрошення приєднатися до тематичної онлайн-групи Конкурсу;

3.3.3.Після отримання запрошення та приєднання до тематичної онлайн- групи Конкурсу учасник має завантажити свою конкурсну роботу до цієї онлайн-групи.

3.4. До участі у Конкурсі не допускаються діти (онуки) співробітників та представників Організаторів Конкурсу, а також близьких родичів таких осіб (братів, сестер).

 

                                                                                  IV.              ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ

4.1.Конкурсі роботи подаються у вигляді творчих робіт, які розкривають бачення учня в створенні безпечних умов користування Інтернетом в навчальному закладі. Кожна робота має описати один (або декілька) ризиків в мережі Інтернет та конкретні поради щодо їх уникнення.

4.2.Конкурсні роботи подаються у вигляді творчих робіт як презентація, відео, вірш, пісня, колаж, малюнок, тощо. Заохочується використання програмних продуктів Microsoft: PowerPoint, Windows Movie Maker, AutoCollage, Songsmith, Photosynth тощо. Загальна тривалість перегляду кожної роботи має бути не більшою 5 хвилин.

4.3.Конкурсна робота має складатись з одного файлу, підписаного латинськими літерами по формату прізвище, ім’я автора (наприклад, Ivanov_Ivan).

4.4.Не приймаються до розгляду журі роботи, які:

                        - подані після 05 березня 2013 р.;

                        - були створені для попередніх конкурсів на дану тематику;

                        - автори яких не пройшли реєстрацію на сайті Microsoft.ua/mysafeclass;

                        - зміст робот містить неетичний, протизаконний або шкідливий контент;

                        - не відповідають умовам даного Положення.

 

                                                                                                                   V.               ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

5.1. В рамках Конкурсу журі визначає 6 переможців в наступних категоріях:

- серед учнів 5-8 класу: 1 місце – 1 робота, 2 місце – 1 робота, 3 місце – 1 робота;

- серед учнів 9-11 класу: 1 місце – 1 робота, 2 місце – 1 робота, 3 місце – 1 робота.

5.2.Перелік учасників та переможців Конкурсу фіксується у Протоколі та оприлюднюється на веб-сайті Конкурсу: www.microsoft.ua/mysafeclass.

5.3.Кожному учаснику на його поштову скриньку, вказану під час реєстрації у Конкурсі, надсилається відповідне повідомлення із зазначенням його статусу.

 

                                                                                                                                         VI.              ЖУРІ КОНКУРСУ

6.1.Персональний склад журі визначається Організаторами Конкурсу.

6.2.Оцінювання робіт учасників Конкурсу проводиться журі шляхом присвоєння балів. 

6.3.Журі визначає переможців Конкурсу – учасників, які набрали найбільшу кількість балів, розподіливши їх по двом віковим номінаціям (відповідно до класів навчання) та трьом призовим місцям в кожній номінації; 

6.4.Рішення журі є остаточним і не підлягає оспорюванню чи спростуванню. Члени журі та Організатори подані роботи не рецензують та у обговорення результатів Конкурсу з учасниками не вступають.

 

                                                                                        VII.            ПОРЯДОК І УМОВИ ОТРИМАННЯ ПРИЗІВ

7.1.Переможці Конкурсу, в особі одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника), отримують від Організаторів та партнерів Конкурсу Призи. 

   Призи надсилаються Переможцям Конкурсу поштою на їх поштові адреси, вказані під час реєстрації поштової скриньки у Конкурсі. Витрати на пересилання вказаних призів несуть Організатори. Приз надається за умови надання одним з батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) Переможця Конкурсу Організаторам копії своєї картки платника податків на електронну адресу a.kocharyan@shkola.org.ua протягом 5 днів від дати оголошення результатів Конкурсу.

7.2.Призи, які не були отримані Переможцями Конкурсу, можуть бути визнані Організаторами незатребуваними, після чого останні мають право розпорядитися ними на свій розсуд.

7.3. Призи Переможцям Конкурсу в грошовому еквіваленті не видаються.

7.4. У разі перемоги групової роботи учнів, один Приз надається всій групі. 

 

                                                                                                                 VIII.           ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ.

8.1. Всі відомості про Конкурс можна отримати на веб-сайті www.microsoft.ua/mysafeclass

8.2.Організатори не несуть відповідальності за:

— не ознайомлення учасників зі списком переможців Конкурсу на веб-сайті www.microsoft.ua/mysafeclass ;

— не отримання/несвоєчасне отримання відомостей/документів, необхідних для отримання Призів з вини організацій зв'язку, або з інших, не залежних від Організаторів причин;

— за невиконання (несвоєчасне виконання) учасниками Конкурсу обов'язків, передбачених у даному Положенні;

— неотримання Призів учасниками Конкурсу з вини поштової служби.

8.3. Беручи участь у Конкурсі та завантажуючи конкурсну роботу учасник Конкурсу та його батьки (усиновителі, опікуни, піклувальники) підтверджують, що:

8.3.1. учасник Конкурсу повідомив своїх батьків (усиновителів, опікунів, піклувальників) про участь у даному Конкурсі та ознайомив їх зі змістом своєї конкурсної роботи, а також з даним Положенням в цілому;

8.3.2. згодні, що у разі перемоги в Конкурсі відомості про факт перемоги, а також прізвище, ім`я та по-батькові і місто проживання учасника будуть опубліковані в мережі Інтернет та у засобах масової інформації без будь якої винагороди;

8.3.3. згодні, що у разі перемоги Організаторами Конкурсу (їх уповноваженими представниками) і (або) третіми особам за завданням Організаторів будуть здійснені фото- і відео- зйомки учасника, і результати такої фото- та відео- зйомки учасника будуть використані Організаторами Конкурсу без сплати якої-небудь винагороди за таке використання як під час проведення Конкурсу, так і в майбутньому, зокрема, може бути здійснено розміщення результатів такої фото- та відео- зйомки учасника Конкурсу в мережі Інтернет та у засобах масової інформації, зокрема в рекламних цілях і в рекламних матеріалах;

8.3.4. підтверджують свою згоду на здійснення Організаторами Конкурсу (їх уповноваженими представниками) і (або) третіми особам за завданням Організаторів збору, обробки, зберігання, використання, розповсюдження, в тому числі передання визначеним Організатором (Організаторами) третім особам, в цілях проведення Конкурсу вказаних в реєстраційній формі даних Учасника та його батьків (усиновителів, опікунів, піклувальників), з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження, а також те, що вони повідомлені про передбачені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних» права суб’єкта персональних даних:

§                  знати про місцезнаходження бази персональних даних, яка містить його персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження та / або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;

§                  отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;

§                  на доступ до своїх персональних даних;

§                  отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних, які зберігаються;

§                  пред'являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

§                  пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

§                  на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

§                  звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до органів державної влади та посадових осіб, до повноважень яких належить забезпечення захисту персональних даних, або до суду;

§                  застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

§                  вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

§                  відкликати згоду на обробку персональних даних;

§                  знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

§                  на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

 

8.4. Організатори залишають за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з учасниками Конкурсу, окрім випадків, передбачених цими Правилами.

Категорія: Для учнів | Додав: ЗавРМК | Теги: конкурс
Переглядів: 392 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2017-2018 н.р.
Пошук
Корисні посилання