Неділя, 27.05.2018, 05:31
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
//
Меню сайту
Категорії розділу
Дошкільна освіта [25]
Дошкільна освіта
Статистика
...
Всього: 105
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 30
Дівчат: 74
Форма входу
Погода
Головна » Файли » Дошкільна освіта » Дошкільна освіта

Про фестиваль-огляд матеріалів з досвіду роботи вихователів ДНЗ «Україна - рідний край»
22.04.2015, 14:04
   На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 09 квітня 2015 року № 1/9-191 повідомляємо, що з метою активізації освітньої роботи дошкільних навчальних закладів з патріотичного виховання дітей старшого дошкільного віку, з 01 червня до 01 вересня поточного року в режимі он-лайн буде проведено фестиваль-огляд матеріалів з досвіду роботи вихователів за темою «Україна - рідний край».
   До участі в заході пропонуємо долучитись педагогам дошкільних навчальних закладів (навчально-виховних комплексів) різних типів і форм власності, які самостійно приймають рішення щодо участі у фестивалі-огляді та подають свої матеріали на платформу проведення конкурсу (Освітній портал «Педагогічна преса»). Зазначені матеріали будуть брати участь у віртуальному пересічному (одна область голосує за іншу) голосуванні, що буде відкрито з 01 червня по 31 серпня 2015 року. З Інструкцією щодо розміщення матеріалів та порядку голосування можна ознайомитись на сторінці: http://pedpresa.ua/festival. Схемою голосування визначено, що за Кіровоградську область голосує Луганська область, а Кіровоградська область голосує за Київську.
   Матеріали мають містити методичну розробку одного заняття з дітьми старшого дошкільного віку (ознайомлення їх з вулицею, на якій розташовано дитячий садок, головною вулицею або площею рідного міста чи села, районом великого міста або районом області, в якому мешкають діти, своєю областю або іншим регіоном України). Заняття може присвячуватися також ознайомленню зі столицею та іншими містами України, окремими природничо-географічними об'єктами (річки, озера, моря, гори, заповідники), рідною флорою і фауною, Історичними місцями, пам'ятками історії, культури, архітектури, видатними особистостями, державними і народними символами України, традиційними ремеслами, святами, обрядами, музичним, літературним, ігровим фольклором тощо. Методична розробка заняття подається у формі плану-конспекту із зазначенням прізвища, імені, по батькові педагога, номера та повної адреси дошкільного навчального закладу (навчально-виховного комплексу), теми заняття, його освітньої мети, обладнання і викладеним ходом проведення з описом системи завдань, застосованих методів, прийомів і засобів.
   До методичної розробки заняття додається відео сюжет тривалістю 2-3 хвилини, або слайдова презентація у форматі відео, які унаочнюють основну пізнавально-розвивальну інформацію описаного заняття й демонструють послідовність, систему подачі інформації дітям. Відео або презентації повинні бути композиційно оформленими, змістовно навантаженими та ідейно виваженими.
   З 01 вересня по 05 вересня 2015 року управління (департаменти) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, спільно з інститутами післядипломної педагогічної освіти відбирають серед десяти, набравших найбільшу кількість голосів у віртуальному голосуванні, один кращий матеріал з досвіду роботи з патріотичного виховання дітей за темою «Україна - рідний край» та надсилають його до Міністерства освіти і науки України в електронному варіанті на ел. адресу: domon2010@ukr.net .
   Кращі матеріали фестиваль-огляду матеріалів з досвіду роботи вихователів за темою «Україна - рідний край» буде розміщено на офіційному сайті Міністерства та презентовано під час проведення заходів з відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля, 25 вересня 2015 року.
Категорія: Дошкільна освіта | Додав: LavrenyukVV
Переглядів: 400 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2017-2018 н.р.
Пошук
Корисні посилання